2

@Kessie rekin biznesu, widać od razu.

0

@gumaz no dżinsy tak, ale Ty napisałeś dzińsy :D

10

@Kessie elegancko :)
Dodi też już gotowy
https://ibb.co/7RL7Gq8

0

@gumaz dzińsy :D
Po jakiemu to? :D

0

@Tasde jaki jest problem w tym, że na studia techniczne, dostanie się lepsza osoba z maturą z przedmiotu humanistycznego? Na tym polega rekrutacja, wybierają najlepszych. Nie wiem czym się kieruje uczelnia, czy od razu patrzy na całość matur, czy tylko na przedmioty ścisłe, a w przypadku "remisu", biorą pod uwagę humanistyczne. Jeżeli tak jest, no to chyba sprawiedliwe, dostaje się lepszy.

Co do drugiej części wpisu, no z tymi kluczami to wiem, że jest problem, ale sam wskazałeś na umysły artystyczne, nie wiadomo co im tam w głowie siedzi. Poza tym, mam wątpliwości co do wiarygodności tych egzaminów.

W moim życiu nie spotkałem się chyba z osobą, która nie zdała matury z języka polskiego. Nie słyszałem o takim przypadku.

10

@Tasde dlatego zdaje podstawową mature, która każdy średnio rozgarnięty człowiek powinien zdać bez problemu. Te same zadania od x lat, wystarczy zrobić kilka prostych zadań zamkniętych i z 2 otwarte, żeby uzyskać 30%. Nikt im nie każe osiągać wysokich wyników na rozszerzeniu. To samo się tyczy drugiej strony. Umiejętność czytania ze zrozumieniem kuleje i bardzo często można to dostrzec nawet tutaj.
Przeczytanie tekstu, analiza, wyciągnięcie jakiś wniosków to chyba nie jest duży wysiłek?

1

https://ibb.co/9Hg91KV

Proszę skupić się na dwóch pierwszych zdaniach tekstu :D

7

@Luciano99 stoi też za Twoim wielkim sukcesem, a jak wiadomo, za sukcesem wieku mężczyzn stoi kobieta. Stoi i pier****.
Jowita taka nie jest.

0

@Lordzi w sumie nie zwróciłem na to nigdy uwagi. Wiem, że pasha mnie często irytował właśnie bezmyślnością zagrań. Przyjrzę mu się, dzięki :)

0

@Encore rain jeszcze daje radę, myślę, że ten rok jeszcze pociągnie.
@Lordzi bardziej za frozena, bym myślał o zmianie brokyego, bo często zawodzi jak snajper.

2

@Czajka90 nie nominowany tylko anonimowy. Anonimowy alkoholik.

0

@robsesh no Vini zrobił postęp, tego mu odmówić nie można. Jest dzbanem, jest irytujący, ale piłkarsko potrafi zrobić różnice. Wskoczył na wyższy level od tych klasyków, gdzie Araujo go kasował. Z Urugwajczykiem jest jeszcze według mnie jeden problem, że on całą swoją grę opiera na fizyczności, każdy jego atak jest dość mocny. Stąd też mogą wynikać jego ciągle kontuzje, ale i rywalom łatwiej go ograć jak idzie mocno na raz.

5

@MesQueUnClub_87 a ja w kilku klasykach chował Viniego do kieszeni, to ludzie tu na kolana przed nim padali.
Pod tym względem, LR jest tragiczna.

1

@Popitek12 układy w FIFA i karny co mecz :D

1

@Criss18Barca może dlatego ludzie są nieprzygotowani, bo tak rzadko to zjawisko występuje, jakby częściej tak było, to by się nauczyli i dostosowali :)

@Kidd a gdzie tak sypie Panie kolego? U mnie we Wrocławiu w nocy wiało jak w kieleckim, do tego deszcz, temperatura na plusie, a i tak wczoraj i dzisiaj jadąc do pracy dwa groźne wypadki. Dzisiaj się TIR przewrócił na zjeździe z S5, więc i bez śniegu będzie mocny paraliż tej strony miasta.

0

@Lionel_Messi10 tak z ciekawości, bierzesz urlop w styczniu i coś robisz, czy w domu siedzisz? Czy to jakiś przymusowy odgórnie w pracy?

1

@TheNekro94 twerkowac miała @sidzej :)

11

@MateS teoretycznie bramkarz może obronić i odbić piłkę, do której Frenkie mógłby dopaść, gdyby się wrócił, a tak mógłby to zrobić piłkarz Bilbao i oddać groźny strzał, który mógłby się skończyć nawet golem. Stracił, to zasuwaj naprawić błąd.

3

@Filipem właśnie większość osób, która orientuje się w sytuacji Kościoła przyzna Ci rację kolego :)
Włącznie z księżmi.

0

@Lionel_Messi10 ładne selfie z kolegOM.

8

@Recha_0684 przecież już w tej dyskusji użytkownicy @Bykunn czy @NeroTFP1 to pisali
Nie zgadzają się i tyle. Mają swoje zasady i się ich trzymają. Sam pisałeś, że już się kilkanaście razy z kimś kłóciłeś, bo masz swoje zdanie.

Sam mam dwójkę dzieci i niespełna miesiąc temu chrzciłem, a rok temu byłem ojcem chrzestnym. Nie miałem z tym problemu, wiesz czemu? Bo to ja chciałem chrzcić i zostać chrzestnym i się zgadzam z zasadami i przysięgą, która składałem.
Jeśli bym się nie zgadzał, to bym nie chrzcił.
Po raz kolejny powtarzamy, bez chrztu też możesz uczestniczyć w wychowaniu dziecka i pomagać jego rodzicom! Zrozum to wreszcie, nie potrzebujesz do tego papierka, regułki czy co tam jeszcze sobie wymyślisz. Nam tylko o to chodzi.

0

@kuz może zanim się udasz do psychologa, warto porobić sobie jakieś badania? Może brakuje Ci jakiejś witaminy, może masz czegoś za dużo lub za mało. Ja sam mam problem, strasznie mi się chce spać gdy nie robię nic konkretnego, jak zaczynam czytać to co 10 sekund ziewam. Ze spaniem w sumie mam problemy, strasznie często się budzę w nocy.
Sam bym się przebadał pod tym kątem, ale mi się nie chce :D

2

@Recha_0684 a może to Ty nie rozumiesz? Kolejne osoby Ci tłumaczą, a Ty z arogancja traktujesz te odpowiedzi.
Oczywiście, że "nie najważniejsze jest to, żeby przyrzekać na coś i sobie żyły wypruwać, bo złożyłem przysięgę "
To Ci właśnie próbujemy wytłumaczyć. To nie jest najważniejsze, dla kogoś kto ma takie zdanie i podejście jak Ty, masz do tego prawo. Ktoś, kto przestrzega zasad, nie będzie miał z tym problemu.
To ludzie idą do księdza i proszą o chrzest, nie na odwrót. To jest dobrowolne. Więc po co takie osoby z takim podejściem po ten chrzest idą?

0

@michal26 wczoraj wrzucałem


Piękne!

1

@Pedri16Future przede wszystkim nie ma sensu porównywać Pedriego z Bellinghamem, bo to zupełnie inny styl gry. Bellingham często wchodzi w pole karne, jako taki fałszywy napastnik, w rozegraniu nie jest jakimś wizjonerem, typowy box to box, który bardzo dużo biega. Pedri o dziwo też jeśli chodzi o dystans, pokonuje go najwięcej w drużynie (jest w czołówce), ale ma przede wszystkim niewyobrażalny wpływ na grę. On jest całym mózgiem, przez niego przechodzą praktycznie wszystkie akcje.
Jeżeli oceniamy efektowność, to Pedri zostawia w tyle Juda. Patrząc na efektywność, to Bellingham wygląda może ciut lepiej. Z tym, że tak jak @Arden pisał, Iniesta też miał suche statystyki słabe, ale swoje na boisku robił.

0

@Recha_0684 no sam napisałeś, że nie wierzysz w zabobony, to mam Cię uważać za wierzącego? Rozmowa się tyczy chrztu świętego w kościele.katolickim, więc rozmawiamy o tej wierze, a w nią nie wierzysz. A czy wierzysz w Boga? To wiesz tylko Ty. Chłopie, co Ty się tak obruszasz od razu, nie mam prawa tego, nie do mnie należy analiza itp.
Udzialasz się na publicznym forum, to chyba mam prawo sobie to przeczytać, pomyśleć i ewentualnie odpowiedzieć. Czy nie?

Dobrze, możemy przyjąć, że jestem idiotą, laikiem etc.
Ale w dalszym ciągu nie zmienia to faktu, że nie rozumiesz głównego założenia z postu i w to brniesz.
Ja doskonale wiem że Kościół jako instytucja jest sama w sobie zła. No ale Ty już mnie oceniłeś, to nie będę Cię z błędu wyprowadzał.

0

@Recha_0684 czyli jak nie zostanie ojcem chrzestnym (przez złego księdza, który mu nie pozwoli) to nie będzie mógł uczestniczyć w życiu i wychowaniu tego dziecka? Ty czytasz co piszesz?

Czytam co piszesz, mam mózg, posiadam zdolność do czytania ze zrozumieniem, wyciągania wniosków i analizy. W połączeniu tego wszystkiego stwierdziłem to co napisałem wyżej. Wiara w Boga powinna się jednak jakoś przejawiać, Ty o takich rzeczach nie pisałeś, to chyba miałem prawo sobie tak pomyśleć? I nie wmawiam Ci, że Twoje wypowiedzi są nacechowane tym, że jesteś niewierzący, sam piszesz w tym.tonie, nie muszę Ci niczego wmawiać.

Faktycznie, dosłownie o niewierze w Boga nic nie napisałeś, zwracam honor. Jednak dalej uważam, że bliżej Ci do osoby niewierzącej niż watpiacej. No bo na chłopaki rozum, w co tu wątpić? Albo wierzysz w Boga, albo nie. Tyle.

1

@Stinger_ ja też wiem o co im chodzi, ale pięknie to przedstawiłeś jak jest w rzeczywistości.
Tym bardziej, że Dodi o tym Hurkaczu to co chwilę tak pisze.

0

@Recha_0684 nie manipuluję, tylko się już plączesz w tym co piszesz.
Proszę bardzo:
"Myślę, że złym człowiekiem nie jestem,a w wierzenie w zabobony wymyślone przez człowieka nie wierzę"
Później piszesz, że jesteś wątpiący, a później jeszcze, że mamy XXI wiek a nie średniowiecze (w domyśle, jak można wierzyć w te bajki)

I wszystkie Twoje wypowiedzi są nacechowane bardziej ku niewierze niż wątpieniu.

Uwaga, ciekawostka, na tym polega wiara, że nikt nie wie tak naprawdę co będzie po śmierci, ale wierzysz w coś.

Instytucja rodzica chrzestnego występuje tylko w KK, powtarzam po raz kolejny. Możesz pomagać wychowywać dzieci swoim bliskim jak chcesz, jak oni tego chcą, nie potrzebujesz do tego bycia rodzicem chrzestnym. Kiedy Ty to zrozumiesz? To jest tylko nazwa ściśle związana z kościołem...

1

@lucca87 jeśli wczoraj zagraliśmy dobre spotkanie, to z Atletico zagraliśmy superhiperultra dobre spotkanie.
Śmieszyły mnie tylko komentarze ludzi po porażce, że z taką grą nic nie wygramy, gdzie to było chyba najlepsze spotkanie w sezonie, niestety zakończone porażką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?