mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB inne kule Cię interesują? :D
@FcPortoFan1999 a grałeś w csa
1
@Encore widzisz @MesQueUnClub96 grubaski, można?
Tylko trzeba chcieć, a nie tylko biadolić
5
@vangoor to weź nas tu oświeć wszystkich, jak grać na murarzy?
Przecież były okazję, kiedy Wy zaczniecie oceniać drużynę po grze, a nie wyniku?
0
Nie wygląda to za dobrze dla faworytów dzisiaj w Hiszpanii
https://ibb.co/NK8BwGs
Mam nadzieję, że Barcelona nie podtrzyma passy
0
@Rewolucja123 kontuzja pleców, jeśli się nie mylę, to wczoraj.
4
@Rewolucja123 no Arman już wszystkich zaskoczył i wycofał się z walki.
Musisz sobie zaktualizować informacje, albo pobrać inna przeglądarkę, bo internet explorer już nie daje rady :D
2
Wrzucę tutaj @NeroTFP1, żeby więcej osób zobaczyło. Naprawdę piękna akcja ze strony Liverpoolu.
Trochę długie, ale naprawdę warto zobaczyć.
Jak ktoś ma tiktoka, to tam można krótsze filmiki obejrzeć, nie trzeba całości.
1
@NeroTFP1 a widziałeś może co Liverpool (głównie Van Dijk i Salaha) zrobił za akcję z chłopcem o imieniu Isack?
0
@Kgorecki2500 może to jedyna szansa dla pewnego młodzieńca stąd :D
Może by nawet poszli na studniówkę razem
1
@GigiAmoroso i później Sinner :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 przykład idzie z góry. Politycy robią taki syf na sali sejmowej, niczym te patusy na konferencjach we freakfightach.
My jako naród też często mamy problem z zachowaniem powagi sytuacji. Chociażby wybór piosenki koko koko euro spoko, jako hymn euro.
Ja w tym nic złego nie widzę, że startuje. Druga sprawa, jeszcze niczego nie zrobił, są co by go można było krytykować.
1
@Kgorecki2500 przecież on to robi dla jak/ciekawości
Chce zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka
Później się pewnie wycofa
0
@Damiain tzn. ja mówię o czasie, jak jeszcze coś wracał po tych kontuzjach i grał i czasem coś strzelił.
Teraz już chyba sam zdaje sobie sprawę z tego, że jest mierny i żadna gwiazda nie będzie.
Co do Ferrana zgoda 100%. On dla mnie by się w ekstraklasie nie wyróżniał na tle naszego polskiego tartaku :)
5
@Kessie Dodi inaczej rozwija ten skrót
Horny Hubert Hurkacz
0
@Damiain zwróć uwagę na jego zachowanie na boisku. Poczuł się gwiazdą pełną gębą, a kwintesencja tego, były jego cieszyński, a raczej ich brak, przechodził do tego na porządku dziennym, jakby w swojej karierze zdobył już z 500 bramek.
Oczywiście to jest tylko moja opinia, ja to tak odbieram.
6
@Damiain powtórzę kolejny raz, Fati sobie ubzdurał po kilku czy kilkunastu dobrych meczach, że jest nowym Messim. Sława, pieniądze, dycha na plecach i odbiło chłopakowi.
0
@Janas11224 raczej ciężko tu mówić o zlekceważeniu. No bo jak można zlekceważyć niepokonanego mistrza? To trzeba być idiotą, żeby to zrobić. McGregor, aż tak głupi nie jest, zwyczajnie był słabszy. Pomijam kwestie poza sportowe, bo takich zawodników jak on, albo się kocha, albo nienawidzi. Ja tam go nie lubię, ale zdaje sobie sprawę z tego, że tacy są też potrzebni i pewnie Dana, gdyby miał wybierać między nimi, postawił by na Conora (w sensie komu organizować kolejne walki) ze względów finansowych.
1
@patrix211 on jest chyba konduktorem, a nie maszynistą
1
@pt9 mi jak babeczka pokazywała mieszkanie, nie potrafiła określić, czy mieszkanie jest od wschodu, południa czy może od zachodu :D
3
@Kgorecki2500 ewentualnie
Chciałem być sobą, za wielką wodą
Na czekoladę, poczułem chęć
Była namiętna, bardzo nieletnia,
I dobrze znała, refrenu sens
1
@Kgorecki2500 mleczna, różowa Goplana ❤️
0
@July_6_BcN jesteś normalna, ogarnięta, sprawiasz wrażenie sympatycznej. Nie robisz z siebie księżniczki, wiesz co jest 5 jeśli chodzi o związki, więc nie wiem czemu jesteś wolna. :D
Takich dziewczyn dzisiaj nie ma za dużo
0
@July_6_BcN a Ty się z tym zgadasz?
0
@July_6_BcN i Ty chcesz mi powiedzieć, że nie masz chłopaka?
2
@urbipl jak słyszę przy tego typu "mieszkaniach", że to apartamenty, to mi się nóż w kieszeni otwiera.
1
@tbas a już gra z Sinnerem? Czy jeszcze ma kogoś po drodze? No właśnie
1
@MesQueUnClub96 gdzież bym śmiał
Tylko zapisze sobie ten post jak już się będziemy śmiać po kolejnej wpadce, a Ty będziesz wyrywał włosy z głowy, to Ci jeszcze dorzucę do pieca :D
7
@MesQueUnClub96 Hurkacz nie zawiódł, Dodi ze swoimi mądrościami również nie zawodzi :D
1
@dadan1990 dzisiaj na eleven sports 2 o 20 powtórka