0

@TheNekro94 tak, wiem, świadomie zostawić dziecko z kupa w pampersie to nie jest zbyt dobre świadectwo.

0

@TheNekro94 serio dajesz spać córce w osranym pampersie?

2

@Herato potężny Tomasz Kuszczak :)
Babol z Kolumbią
Ale miał też interwencje sezonu Premier League (a nawet nie wiem czy nie dwa razy wygrał)

0

@gaucho104 a u mnie za 30 dni będzie miesiąc jak nie pije, też jestem dumny!

0

@Pedri16Future zostało nam 20 meczów minimum, a być może 26
Myślę, że lekko 150 stuknie

1

@MesQueUnClub_87 czyli doszliśmy do porozumienia :)

1

@MesQueUnClub_87 ja miałem na myśli dzieciaki w wieku 8-10 lat, a nawet młodsze.
Wiek, o którym mówisz to pełna zgoda, to już są "ukształtowani juniorzy" bardzo często.

0

@MesQueUnClub_87 młodzi, tzn. ile lat?

0

@MesQueUnClub_87 wydaje mi się, że większość dzieciaków idąc grać do jakiegoś klubu, to marzy jednak o strzelaniu goli, a nie bronieniu :D

@MesQueUnClub96 no tak jak wyżej, idziesz sobie na trening, zapisujesz się do klubu, trener Cię obserwuje i wystawia Cię na pozycji, do której pasujesz. Warunki fizyczne również mają na to duży wpływ.

0

@Kgorecki2500 no to ja zapraszam jak masz ochotę :)

0

@TR3YWAY po ostatniej czerwonej kartce dla Viniego, będzie musiał się zrehabilitować

2

@tribo na TVP Sport online, w tv komentuje Laskowski z Żewłakowem

5

@VegetaPolska ale co Ty porównujesz
Bramki na wielkich imprezach czy gole reprezentacji do jakiegoś pazdzierza w 1/4 Pucharu Króla z chłopcami z przedmieścia Madrytu

0

@VegetaPolska a co Ty g̶a̶z̶e̶t̶ notatnika nie czytasz?

1

@Kgorecki2500 to wpadaj na mecz dzisiaj :D

1

@jacobFCB jakby to powiedział pewien Zbigniew, szkoda strzępić ryja

0

@Azazel_Pazuzu tak w gwoli ścisłości, partia, o której piszesz, wygrała wybory :)

0

@Bobo25 realizator meczu pokazał żółtą kartkę dla gracza Leganes na początku, więc trochę nas wprowadził w błąd :)

1

@Tasde no bez jaj, mieli okazję, ale ze nie wykorzystali to ich wina. Puścił korzyść i wyniknela z tego groźna sytuacja, tutaj akurat do sędziego nie można mieć pretensji.
@Barca_bwo na flashscore jest żółta kartka dla Ramona pokazana, więc dostal

0

@Tasde akurat samo puszczenie akcji było słuszne i Leganes miało korzyść, więc błędne było by wracanie do faulu. Natomiast brak kartek za takie zagrania to kolejny błąd.
Edit: dostał Ramon, ale Człameni również powinien dostać

1

@Oskar00 jutro Laskowski i Żewłakow

1

@jacobFCB przecież są podane terminy aż do finału :)
4, 5 i 11, 12 marca - 1/8
8, 9 i 15, 16 kwietnia - 1/4
29, 30 kwietnia i 6. 7 mają - 1/2
31 maja - finał

0

@Szklaner ja ostatnio ręcznik papierowy do kuchni kupiłem 3 po 10 zł za sztukę, a one koło 20 zł kosztują.
No i właśnie na takich promocjach idzie zaoszczędzić. Można kupić 12 litrów mleka w cenie 6. Jakiś olej, majonez. Trzeba przeglądać te gazetki :)

0

@Criss18Barca i dlatego tacy ludzie dochodzą do takich majątków. Nie wydaje niepotrzebnie kasy, jak wie, że może to dostać z innego źródła.

6

@SelloutCrowd dlatego może ktoś powie, że jestem Janusz, ale zakupy tylko korzystając z promocji typu 50%na druga rzecz, 2+2/6+6 itp.
Ostatnio zakupy za 220 zł, a rabat 80 zł.
Oczywiście nie na wszystko są promocje, kupuje jak są, a jak potrzebuje dany produkt, to biorę.
Plus jeszcze jest taki, że mam teściów rolników, więc sporo warzyw, owoców, czy jajka mam za free.
Nie zmienia to jednak faktu, że ceny są chore, a produkty coraz mniejsze i gorszej jakości. Głupi papier toaletowy to teraz około 20 zł, za "trochę" lepszy.

1

@Adran360 i to wygrywając 3-0 w serii rzutów karnych. Takie cuda to się fizjologom nie śniły Panie Ferdku

0

@MesQueUnClub96 nadgodziny cza robić, żeby hajs się zgadzał :)

0

@escarabajo a je, jak go słucham, to bym powiedział że "bez mózgu" :D

1

@escarabajo ale to trzeba być zdolnym, żeby w pierwszej minucie wyłapać czerwoną kartkę ;D

30

Cristiano Ronaldo:
''Leo zawsze traktował mnie dobrze, napędzaliśmy się nawzajem, to była zdrowa rywalizacja''

Bardzo zdrowa, a skutki odczuwa do dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?