6

@Kapitan hawk ciekawe czy musiał czekać w kolejce na SOR z tymi żebrami :D

3

@Ojciec5tkidzieci dla mnie łatwe są Rysy, ale nie napiszę, że według mnie wejście na Rysy jest banalne. To co dla jednych jest podłogą, dla drugich może być sufitem. Również szedłem ze Szrenicy, przez Śnieżne Kotły na Śnieżkę, fenomenalna sprawa, widoki oddają :)
Śnieżka jest ciężka dla wielu, bo jest sporo kilometrów do zrobienia, plus wejście z Domu Śląskiego jest wymagające i wielu przerasta. Do tego dochodzą warunki atmosferyczne. Natomiast Karolina da do ie radę bez problemu ;)

0

@clyde Śnieżka to jak na pierwszą wyprawę w góry, spore wyzwanie. Znaczy, jeśli jesteś wysportowana, to dasz radę, ale jest dość ciężka i warunki są bardzo trudne (często bardzo silny wiatr).
Ogólnie to jest cała masa fajnych szczytów, mniejszych lub większych, może spróbuj tę Śnieżkę i w zależności od doświadczeń, jakie będziesz miała, pokierujemy Cię dalej :)

15

@LOPEZ16 Ty, ale on siedział...

0

@maroon jak wszystko
To i tak jest średnie rozwiązanie, bo starsi ludzie to co kilka lat powinni mieć badania, jak nie co roku, po przekroczeniu pewnego wieku.

0

@okiemtypera_lucaxx95 no sęk w tym, że powiedział, że nie daje na treningach sto procent.

1

@okiemtypera_lucaxx95 kiedy zrozumiesz, że nie dostaje szans, bo zwyczajnie ma wywalone i na treningach się obija? Jak wchodził z 3 ligowcem to chęci i ambicji też próżno było szukać.

Ty naprawdę musisz być bardzo zakompleksiony, jak nawet tutaj musisz akcentować, że Cię stać na żeberka, jakby to był jakiś kawior :D

2

Przecież w sytuacji z tym karnym, to tam 5 zawodników było na spalonym, w tym 3, którzy brali udział w tej akcji, dodatkowo ręką. Tam z obrazu na żywo już było to wszystko widać, nie wiem co oni sprawdzali tyle czasu, ale z upływem minut, byłem przekonany, że coś znajdą.

P.S Ferran wyskoczył do piłki, która przeleciała 5 metrów nad nim i uznano, że absorbował bramkarza, więc tym bardziej nie rozumiem tego szukania na siłę.

1

@agaFCB kolegom chodzi o to, że:
Drzewo - to jest to, co sobie rośnie
A drewno - to jest to, co masz do rąbania :)

0

@FcPortoFan1999 widać, że nie oglądasz żużla:)
Są sędziowskie interpretację i przez idiotyczny regulamin są bardzo często absurdalne.

0

@FcPortoFan1999 żużel to nie taki prosty sport :D
@Criss18Barca masa kobiet na żużlu nie rozumie kompletnie o co tam chodzi. Spytaj czasem jakiejś, jaki wynik typuje przed meczem, to nawet nie będzie wiedziała co powiedzieć. Niestety taka prawda, a czemu tam chodzą? Bo jest dość emocjonujący, widowiskowy, prestiżowy (w takim Wrocławiu). Między biegami możesz pogadać z koleżanką/mężem/dzieckiem. Piłka też ma łatkę niebezpiecznej, czy mało kulturalnej, wyzwiska na trybunach i niektórym kobietom może to się nie podobać.

0

@MesQueUnClub96 „Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w mojej karierze. Przegrałem prawie 300 gier. 26 razy nie trafiłem decydujących piłek w meczu. Ponosiłem porażki raz po raz przez całe moje życie. I właśnie dlatego osiągnąłem sukces.”
Przemysł sobie.

1

@partymaker może ekspert od ligi arabskiej będzie coś wiedział, bo ostatnio też pytałem o to
@escarabajo

1

@partymaker no już jednak jakiejś ogłady boiskowej mógłby nabrać, zwłaszcza, że gra w lidze pustynnej, "dorabiając" do emerytury

1

@FcPortoFan1999 oczywiście, że jest
Ty chodzisz do pracy, a on do szkoły niby :D


@MesQueUnClub96 no i co zrobiłeś? Złamałeś się i zamknąłeś w sobie, czy jesteś dusza towarzystwa i nawiązujesz co chwila nowe znajomości? No właśnie.

7

@FcPortoFan1999 ciężko jest znaleźć drugą połówkę, nie wychodząc do ludzi i z nimi nie rozmawiając
Sam coś też o tym wiesz :D

1

@Kgorecki2500 to nie tak, że Putin czy Jimping wstaje rano i sobie myśli: "aaaa, może tę Polskę dzisiaj sobie zaatakuje"
To są wieloletnie działania, nasze państwo jest słabe na każdej płaszczyźnie, chociaż potencjał jest moim zdaniem ogromny. Niestety na przestrzeni lat rządy nie zrobiły praktycznie nic, aby zapewnić nam bezpieczeństwo. Nie chce mi się wymieniać teraz sytuacji, które nas destabilizują, bo doskonale je znasz.

To jest wszystko "zasługa" 560 członków "elity politycznej". Jeżeli oni chwycą za broń i staną do walki, to ja również. No ale wiemy jakby było, dlatego ja też nie mam zamiaru.

Ty jeszcze jesteś młody, masz swoje wartości, ale uwierz mi, mając rodzinę, te Twoje wartości schodzą na dalszy plan. Liczą się najbliżsi.

1

@kamiVeB 40latek, przypominam :)

2

@MatBac1991 dlatego to napisałem :D
Te wszystkie hasła fajnie brzmią, patriotyzm, ojczyzna, honor, a przykład powinien iść z góry. Już pomijam, że rządzą nami osły, którzy nie potrafią się dogadać, ani nawet zapewnić nam bezpieczeństwa.
To ja mam ginąć w imię czego? Tej ojczyzny, która na każdym kroku ma mnie w dupie?

1

@Danny Gaucho no i namówił..

3

@maroon jeżeli obok mnie staną osoby odpowiedzialne za taką sytuację, to mogę iść. W przeciwnym razie, biorę żonę, dzieci i się zawijam w bezpieczne miejsce.

3

@Pawlusek ja nie, jedno zwycięstwo, remis i porażka, żeby im przykro za bardzo nie było

Co to za głupie pytanie? Wiadomo, że jechać z nimi jak często się da!

3

@okiemtypera_lucaxx95 potwierdzasz kolejny raz, że nie wymagasz zbyt wiele od życia i od siebie.

39

@okiemtypera_lucaxx95 i Ty nie prowokujesz/szukasz atencji nie?

3

@clyde w każdej grupie społecznej są odpady, najgorsze co może być, to generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora

1

@MateS byłbym skłonny w to uwierzyć, ale gdzie Nunez z bramką, jeszcze w finale LM :D

0

@!34RC3!_0N4 i sami się pozbawić szans na jakiekolwiek trofeum
W LM Real, w PK Barcelona
A w lidze wyjazdy do Valencii, Getafe, u siebie Bilbao i Barcelona

11

@AmigoBlancos no przeliczy, bo Real o finale to może pomarzyć

3

@WiecekFCB przecież było losowanie, a nie Liverpool dostał PSG z przydziału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?