mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mariogbch mecz imienia Realu Madryt ;D
Swoją drogą, tak przegrali z nimi w finale LM
0
@lithotripter no dla nas tak, ale jednak oddać od tak 20 baniek, to trochę boli :)
0
@Damiain po prostu ludzie nie chcą oddawać tak potężnej kasy, więc kombinują
Nas irytuje jak zarabiamy powiedzmy 5-7 tysięcy, że z 2-3 oddajemy w podatkach, to sobie pomysł, co oni czują, jak zarabiają setki czy miliony i oddać muszą 30-40 procent
3
@lithotripter poza tym, jaka rywalizacja, przecież Julka jest bezkonkurencyjna :D
4
@July_6_BcN no ale raczej geje mają to do siebie, że się za hetero nie uganiają
Mnie kiedy jakiś pytał czy mam kobietę, odpowiedziałem twierdząco i dał sobie spokój :D
5
@July_6_BcN tu by chyba jednak rywalizacji nie było, bo on by się oglądał za gejami, a Ty nie :D
14
@MesQueUnClub96 przecież Ty 2 dni nie wytrzymasz
3
@bartekvisca wczoraj by artykuł, w którym wypowiadał się jego menadżer, że proponował go Barcelonie za 20 mln, ale wzięliśmy w tamtym okienku Torresa, za 65 :D
0
@lucca87 chłop podał tak absurdalny przypadek i jeszcze wyzywa
Żałosny jesteś, kolejny raz to pokazujesz, że nie masz za grosz kultury
Po co Ci pół banki kredytu, jak za 4 miesiące spłacasz 490?
Nie odpowiadaj, bo to pytanie retoryczne, kazdy tak przecież robi i każdy tak ma
@jacobFCB to zależy od stóp procentowych
Jak były zerowe przy covidzie, to fakt, było to mniej więcej 50/50
Ale aktualnie jest bardzo duża dysproporcja, zwłaszcza na początku kredytu, o którym wspomniałeś
0
@lucca87 jak bierzesz kredyt na 25 lat, to odsetki się zmniejszają fakt, o 5 zł, co miesiąc max. Więc nie pieprz głupot, bo sam twierdzisz, że spłacisz w 5 lat, to już masz około 100 tysięcy odsetek.
Mam 0% za nadpłatę, ale spłacić całość mogę po 5 latach dopiero. Brałem na 30, spłacam 5, zostało 16.
Może masz inne warunki, ale.nie gadaj, że można wziąć kredyt tak wysoki i oddać tylko 50 tysięcy, bo to nierealne.
0
@BobSwagger no i co w tym obraźliwego?
Że nie znam jej z imienia i nazwiska, a nie chciałem przekręcić, to od razu pedał?
0
@BobSwagger a czemu rowerzysto?
I gdzieś ja obraziłem, że tak wyskoczyłeś?
2
@lucca87 trochę Cię poniosło z tym przykładem i teraz jeszcze w to brniesz. Raz, że dużo banków sobie zastrzega, że wcześniejsze spłaty/nadpłaty są po jakimś czasie (więc na pewno nie po Twoich 8 miesiącach), a dwa, żeby oddać "tylko" 50 tysięcy, to trzeba w 2 lata chyba spłacić kredyt, co też się wyklucza, bo najwcześniej można spłacić całość po 5.
Przykład za przykład
Rata 2300, 600 kapitał, 1700 odsetki
1700x60 miesięcy (wymagany okres 5 lat) to już masz 100 tysięcy odsetek.
To przemysł jeszcze raz, jakim cudem można oddać tylko 50 tysięcy więcej?
2
@Comentateiro wyłamał się Schmeichel, który typuje finał Real z Bayernem, który wygra niemiecka ekipa :D
Ale według niego Barcelona odpadnie z BVB, a Inter z Feyenoordem :D
3
Wszyscy pewnie kojarzycie angielskie studio, które prowadzi taka blondynka, a gośćmi są Henry, Carragher, i Richards. Zostali poproszeni o wytypowanie drabinki, aż do finału i wszyscy w tym finale widzą...Real Madryt, który pokonuje w 1/4 Arsenal, a w 1/2 Liverpool.
W finale według blondi i Richardsa, Real wygrywa z... Barceloną, a według Carraghera z Interem.
Wszyscy też typują, że Leverkusen przejdzie Bayern.
Dość kontrowersyjnie z tym Realem, bi z Leverkusen się zgadzam, że przejdą Bayern.
3
@Transu96 i żadnej wypłaty, hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@Eklerek pewna drużyna z Katalonii 2-8 Bayern Monachium:D
1
@michal26 też lubi pajacowac jak większość jego kolegów :)
0
@Mitch_Atleta nie latałem po kafejkach, na lanach nie byłem, ale w csa przegrałem po życia :)
Od ffa, tp, mixy, gathery czy mecze w lidze esl. Ostatnio jeszcze fastcupy grałem, zawsze praktycznie z ekipą. Szkoda, że te czasy już nie wrócą, piękne wspomnienia, łezka się w oku kręci ;)
No i jeszcze wtedy nasza drużyna na arenie coś znaczyła, teraz ze świecą szukać, ewentualnie pojedyńcze jednostki w jakimś teamie.
0
@Prorokk żłobek jeszcze jestem w stanie odpuścić, ale przedszkole to już myślę że czas, żeby szedł i się uczył życia
Żona pracuje w przedszkolu, to też mówi że jest ogromna różnica jak się zaczyna rok nowy i przychodzą dzieci że żłobka, a te prosto z domu.
Wszystko ma plusy i minusy
0
@MesQueUnClub96 ale bardzo blisko :)
1
@MesQueUnClub96 wiemy, mieszkasz w Wałczu
0
@Prorokk bez tego bralbym kredyt, bo wynajmowałem już 6 lat, a chcieliśmy pójść na swoje, jak widać, wyszedłem na tym całkiem nieźle, bo teraz za 60m2 mieszkanie we Wrocławiu trzeba zapłacić myślę z 700 tysięcy jak nie lepiej, a jakbym chciał takie wynająć, to z 4k pewnie.
0
@Prorokk super, a z kim siedzi w domu córka?
To nie jest takie proste, albo rezygnuje się z jednej wypłaty i wtedy ktoś siedzi w domu, albo posyłasz do placówki.
0
@Barty dziękuję i wzajemnie :)
1
@FCB_dimiC no ja to wygrałem na loterii chyba, bo raz, że kredyt się trafił w miarę, to cena mieszkania, 360 tysięcy za 60 metrów to jak kradzież teraz :)
1
@Zoker też mam tyle, 61m2, Wrocław, kredyt brany w 2020, na 30 lat
Jak się pandemia zaczęła to nawet 1300 chyba rata była, albo 1600, już nie pamietam
0
@Prorokk no teraz siedzi bo się drugi urodził, ale od września ma 3 lata, więc idzie do przedszkola
0
@Krzysztof1987 jeszcze tydzień w przedszkolu, tydzień w domu bym zniósł
Ale młody rekord w miesiącu to 5 dni w żłobku
1
Macie jakieś sprawdzone witaminy, suplementy, naturalne produkty, których stosowanie zwiększa odporność i nie chorujecie? Takie, który mogą też stosować dzieciaki, żeby wzmocnić organizm, za chwilę nas czeka przygoda przedszkolnożłobkowa i pewnie co chwilę będą chorzy. Chciałbym jakoś tego uniknąć, albo chociaż zminimalizować.