4

@mariogbch mecz imienia Realu Madryt ;D
Swoją drogą, tak przegrali z nimi w finale LM

0

@lithotripter no dla nas tak, ale jednak oddać od tak 20 baniek, to trochę boli :)

0

@Damiain po prostu ludzie nie chcą oddawać tak potężnej kasy, więc kombinują
Nas irytuje jak zarabiamy powiedzmy 5-7 tysięcy, że z 2-3 oddajemy w podatkach, to sobie pomysł, co oni czują, jak zarabiają setki czy miliony i oddać muszą 30-40 procent

3

@lithotripter poza tym, jaka rywalizacja, przecież Julka jest bezkonkurencyjna :D

4

@July_6_BcN no ale raczej geje mają to do siebie, że się za hetero nie uganiają
Mnie kiedy jakiś pytał czy mam kobietę, odpowiedziałem twierdząco i dał sobie spokój :D

5

@July_6_BcN tu by chyba jednak rywalizacji nie było, bo on by się oglądał za gejami, a Ty nie :D

14

@MesQueUnClub96 przecież Ty 2 dni nie wytrzymasz

3

@bartekvisca wczoraj by artykuł, w którym wypowiadał się jego menadżer, że proponował go Barcelonie za 20 mln, ale wzięliśmy w tamtym okienku Torresa, za 65 :D

0

@lucca87 chłop podał tak absurdalny przypadek i jeszcze wyzywa
Żałosny jesteś, kolejny raz to pokazujesz, że nie masz za grosz kultury

Po co Ci pół banki kredytu, jak za 4 miesiące spłacasz 490?
Nie odpowiadaj, bo to pytanie retoryczne, kazdy tak przecież robi i każdy tak ma
@jacobFCB to zależy od stóp procentowych
Jak były zerowe przy covidzie, to fakt, było to mniej więcej 50/50
Ale aktualnie jest bardzo duża dysproporcja, zwłaszcza na początku kredytu, o którym wspomniałeś

0

@lucca87 jak bierzesz kredyt na 25 lat, to odsetki się zmniejszają fakt, o 5 zł, co miesiąc max. Więc nie pieprz głupot, bo sam twierdzisz, że spłacisz w 5 lat, to już masz około 100 tysięcy odsetek.

Mam 0% za nadpłatę, ale spłacić całość mogę po 5 latach dopiero. Brałem na 30, spłacam 5, zostało 16.
Może masz inne warunki, ale.nie gadaj, że można wziąć kredyt tak wysoki i oddać tylko 50 tysięcy, bo to nierealne.

0

@BobSwagger no i co w tym obraźliwego?
Że nie znam jej z imienia i nazwiska, a nie chciałem przekręcić, to od razu pedał?

0

@BobSwagger a czemu rowerzysto?
I gdzieś ja obraziłem, że tak wyskoczyłeś?

2

@lucca87 trochę Cię poniosło z tym przykładem i teraz jeszcze w to brniesz. Raz, że dużo banków sobie zastrzega, że wcześniejsze spłaty/nadpłaty są po jakimś czasie (więc na pewno nie po Twoich 8 miesiącach), a dwa, żeby oddać "tylko" 50 tysięcy, to trzeba w 2 lata chyba spłacić kredyt, co też się wyklucza, bo najwcześniej można spłacić całość po 5.
Przykład za przykład
Rata 2300, 600 kapitał, 1700 odsetki
1700x60 miesięcy (wymagany okres 5 lat) to już masz 100 tysięcy odsetek.
To przemysł jeszcze raz, jakim cudem można oddać tylko 50 tysięcy więcej?

2

@Comentateiro wyłamał się Schmeichel, który typuje finał Real z Bayernem, który wygra niemiecka ekipa :D
Ale według niego Barcelona odpadnie z BVB, a Inter z Feyenoordem :D

3

Wszyscy pewnie kojarzycie angielskie studio, które prowadzi taka blondynka, a gośćmi są Henry, Carragher, i Richards. Zostali poproszeni o wytypowanie drabinki, aż do finału i wszyscy w tym finale widzą...Real Madryt, który pokonuje w 1/4 Arsenal, a w 1/2 Liverpool.
W finale według blondi i Richardsa, Real wygrywa z... Barceloną, a według Carraghera z Interem.

Wszyscy też typują, że Leverkusen przejdzie Bayern.

Dość kontrowersyjnie z tym Realem, bi z Leverkusen się zgadzam, że przejdą Bayern.

3

@Transu96 i żadnej wypłaty, hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@Eklerek pewna drużyna z Katalonii 2-8 Bayern Monachium:D

1

@michal26 też lubi pajacowac jak większość jego kolegów :)

0

@Mitch_Atleta nie latałem po kafejkach, na lanach nie byłem, ale w csa przegrałem po życia :)
Od ffa, tp, mixy, gathery czy mecze w lidze esl. Ostatnio jeszcze fastcupy grałem, zawsze praktycznie z ekipą. Szkoda, że te czasy już nie wrócą, piękne wspomnienia, łezka się w oku kręci ;)
No i jeszcze wtedy nasza drużyna na arenie coś znaczyła, teraz ze świecą szukać, ewentualnie pojedyńcze jednostki w jakimś teamie.

0

@Prorokk żłobek jeszcze jestem w stanie odpuścić, ale przedszkole to już myślę że czas, żeby szedł i się uczył życia

Żona pracuje w przedszkolu, to też mówi że jest ogromna różnica jak się zaczyna rok nowy i przychodzą dzieci że żłobka, a te prosto z domu.
Wszystko ma plusy i minusy

0

@MesQueUnClub96 ale bardzo blisko :)

1

@MesQueUnClub96 wiemy, mieszkasz w Wałczu

0

@Prorokk bez tego bralbym kredyt, bo wynajmowałem już 6 lat, a chcieliśmy pójść na swoje, jak widać, wyszedłem na tym całkiem nieźle, bo teraz za 60m2 mieszkanie we Wrocławiu trzeba zapłacić myślę z 700 tysięcy jak nie lepiej, a jakbym chciał takie wynająć, to z 4k pewnie.

0

@Prorokk super, a z kim siedzi w domu córka?
To nie jest takie proste, albo rezygnuje się z jednej wypłaty i wtedy ktoś siedzi w domu, albo posyłasz do placówki.

0

@Barty dziękuję i wzajemnie :)

1

@FCB_dimiC no ja to wygrałem na loterii chyba, bo raz, że kredyt się trafił w miarę, to cena mieszkania, 360 tysięcy za 60 metrów to jak kradzież teraz :)

1

@Zoker też mam tyle, 61m2, Wrocław, kredyt brany w 2020, na 30 lat
Jak się pandemia zaczęła to nawet 1300 chyba rata była, albo 1600, już nie pamietam

0

@Prorokk no teraz siedzi bo się drugi urodził, ale od września ma 3 lata, więc idzie do przedszkola

0

@Krzysztof1987 jeszcze tydzień w przedszkolu, tydzień w domu bym zniósł
Ale młody rekord w miesiącu to 5 dni w żłobku

1

Macie jakieś sprawdzone witaminy, suplementy, naturalne produkty, których stosowanie zwiększa odporność i nie chorujecie? Takie, który mogą też stosować dzieciaki, żeby wzmocnić organizm, za chwilę nas czeka przygoda przedszkolnożłobkowa i pewnie co chwilę będą chorzy. Chciałbym jakoś tego uniknąć, albo chociaż zminimalizować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?