mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@escarabajo no ja też nie czytałem, chodzi mi o sam fakt, że chłop w wieku 19 lat wydał o sobie książkę, on nawet sezonu dobrego nie miał jednego :o
1
@escarabajo przeczytałeś już książkę o Kacprze? :D
To jest kuźwa hit normalnie :)
0
@Masnymichael 700 nadpłaty mam
0
@MesQueUnClub96 jesteś z Wałcza?
1
@michal26 ale Pludra to idealny przykład że jeździsz dlatego, że takie są przepisy, a czy to u21 czy 24 to bez znaczenia. Chodzi mi o sam fakt, na juniorce też bym znalazł kilku innych, nawet w Sparcie jeździli tylko dlatego, że ktoś musiał, a nie za poziom. No a dla atrakcyjności widowiska, to jest zaniżanie poziomu, bądźmy szczerzy.
A w piłce mógłby być przepis, w żużlu też w sumie, że nie 1 czy 2 młodzieżowców w składzie, tylko wychowanków. Wtedy kluby musiałyby szkolić. Chociaż w Sparcie pod tym względem ostatnio jest dużo lepiej.
0
@michal26 z jednej strony masz rację, z drugiej, przez takie przepisy średniaki mogą sobie wołać taki hajs, że głowa mała ;D
obacz taki Pludra np. ogólnie gość do niższej ligi powinien iść, a będzie jeździł w ekstralidze, bo taki przepis.
A z piłkarzami jest jeszcze ten problem, że im też często odbija i sodówka uderza. Więc jakby mial zapewnione miejsce w składzie, nie za grę, a za przepis, to ten poziom też by nie był jakiś wygórowany.
Z tym, że jak już kluby mają płacić, no to niech płacą naszym, ktoś na pewno skorzysta i nie osiądzie na laurach.
6
@Pitinho jakby każdy był świadomy, na kogo tak naprawdę głosuje, to przestałby głosować :D
3
@Bobo25 podsumowując, w Polsce nie ma dobrej partii, ani nawet lepszej od drugiej. Można co najwyżej powiedzieć, że jedna jest gorsza od drugiej. Taka jest moja prawda polityki.
1
@vangoor tragedia jest z nimi, na szczęście od jakiegoś czasu naprawiam u kolegi, który jest na początku swojej drogi zawodowej
Jednak w przeszłości miałem takie ekscesy z "uznanymi" warsztatami, że głowa mała. Raz mi chłop wymieniał klocki hamulcowe i od razu tarcze, wszystko nowe, dzwonił pytał jakie klocki, droższe, czy tańsze, mówię droższe, wszystko zamontował, tylko bez mojej wiedzy, dał stary zacisk hamulcowy, żeby nie generować kosztów. Dojechałem do domu, a tarcza całą czerwona, wszystko do wymiany, około 2k w plecy.
A drugi artysta, dostał auto, co przerywało, coś tam wymienił, dalej przerywało, to powiedział, żebym zalał parę razy 98 zamiast 95, dodatkowo porysowali mi auto, czego się oczywiście wyrzekał.
0
@michal26 a Ty co za scam robisz? Zamiast twitter to twiiter, niebezpieczne połączenie
Wyszło szydło z worka, ruska agentura pewnie, jak za Konfederacją jesteś :D
2
@MesQueUnClub96 naprawdę, aż tak Cię to boli?
0
@Marian_Pazdzioch potężny Raków pewnie postawi zasieki i się skończy 0-0 :D
2
@ObzyIc zazdrościłem Liverpoolowi Kloppa, tej relacji z piłkarzami, że jest dla nich jak ojciec, wskoczy w ogień za nimi co by się nie działo, próżno tego było szukać w Barcelonie. No i nagle bach, Flick odmienił wszystko, może nie jest tak ekspresyjny jak Jurgen, ale nie da się go nie lubić :)
2
@MesQueUnClub96 2 skończył w październiku, a drugi 4 miesiące
1
@MesQueUnClub96 za mały, ciapka sobie pędzelkiem po kartce narazie :)
1
@MesQueUnClub96 syn maluje swoje bazgroły :D
0
@MesQueUnClub96 narazie farbki, były książeczki, za chwilę pewnie będą autka
I jeszcze wspólny trening się zrobi :)
0
@MesQueUnClub96 zabawy z dziećmi, potem z żoną.
7
@VegetaPolska kto na górze?
10
@MesQueUnClub96 nwm, czm, wsm, chłopie piszesz jak 18-sto latek, ogarnij się..
0
@daniel32778 Moje top3:
1. Piszczek
2. Fabianński
3. Kuba
Nie bez powodu ta trójka na zgrupowaniach zawsze się trzymała razem. Afer z nimi też nie znajdziesz (nie piszcie o korupcji Piszczka, bo wiadomo jak to wyglądało), zawsze kulturalnie się wypowiadają, nie gwiazdorzą. Sympatyczni bardzo.
1
@Emial22 nie dopuszczać do przerw w ćwiczeniu, to po pierwsze :D
Po drugie, rozciągnąć się po treningu dobrze.
Po trzecie, zacisnąć zęby i zrobić trening ;D
To tak trochę z przymrużeniem oka ;)
3
@damianex10@Kidd można dorzucić
0
@Krzysztof1987 ja jednak różnice widzę i to dosyć dużą, jakby się Putin zdecydował na taki krok, to już wtedy wiadomo, że te wszystkie sojusze można wsadzić sobie między bajki.
0
@Krzysztof1987 nie taka wojnę, o której napisał autor posta. Nie wyobrażam sobie, że Rosja atakuje NATO i np. Estonia, Litwa, Polska stawiają jej czoła
Widzisz różnicę?
2
@Czerwo64 w punkt. Ale oni wolą się "zabijać za swoich idoli". Szkoda, że tak mało osób z takim podejściem.
1
@Safrani ciężko mi sobie wyobrazić, że w dzisiejszych czasach mogłoby dojść do takiej eskalacji konfliktu
2
@SinMistico tak naprawdę to bez różnicy z kim gramy, z Realem też byśmy musieli się pewnie natrudzić. Natomiast w finale, jeden mecz z Atletico albo RSSS, oba przegraliśmy w lidze. Lepiej zagrać dwa mecze z takim rywalem, więcej czasu na odwrócenie niekorzystnego wyniku.
Kogo byśmy nie wylosowali, to znajdziemy plusy i minusy :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 bo innych jego meczów za dużo nie widziałem. Następne pytanie proszę.
24
@okiemtypera_lucaxx95 coraz mądrzejsze te pytania na LR :D