1

@Michael24 w żużlu mamy dominatora i od kilku dobrych lat Mistrzostwo Świata Juniorów zazwyczaj zgarnia ktoś od nas, więc może będą następcy

Tak wiem, nikogo ten sport niebo stresuje, ale spytałeś, to odpowiadam

0

Orientuje się ktoś co z Mitroviciem? Ostatnie kilka meczów poza składem, nie ma informacji o zawieszeniu, ani kontuzji.

0

@wojopancer ale rozmawiamy o traktowaniu, a nie sympatii
Dla mnie są neutralni, jeśli nic nie robią złego, to niech tu sobie żyją..my też może kiedyś będziemy zmuszeni uciekać przed wojną.

1

@wojopancer a jak są tu traktowane przez niektóre elementy?

0

@Eklerek to i w profesjonalnym obuwiu możesz źle stanąć
Wypadki się zdarzają :)

0

@Eklerek faktycznie, bo ona tam nie wiadomo co takiego robi :D

7

Pożar klubu Mega Music w Wildze koło Garwolina. Ogień pojawił się trakcie imprezy charytatywnej, na rzecz mężczyzny, któremu...spłonął dom.

Ironia losu.

0

@robsesh no i napisałem to wyżej:
"Ogólnie w większości przypadków, pewnie wybierał dobre rozwiązanie dla drużyny, ale egoizm nie był mu obcy."


Doskonale widzę różnicę :)
Z Yamalem jest jeszcze to, że oprócz tych sytuacji, gdzie się "sępi ", ma kilka klarownych, wykreowanych przez kolegów, których też nie może ostatnio skończyć. Wczoraj ta setka.na 2-0 dałaby duzo spokoju i luzu

2

@Ptasior oczywiście, ale czasami był mega irytujący. Nie wiem od kiedy śledziłeś Messiego, być może już sama końcówkę (wnioskuje po założeniu konta). Odniosłem się do tego, że Leo nie był egoistą, co jest w moim odczuciu nie prawda, z resztą sam to przyznałeś w drugim poście, że trochę musiał być :)

4

@Ptasior oj nie zawsze, było wiele sytuacji (bo tak dużo ich stwarzał), gdzie szedł uparcie w drybling, gdzie mógł podać do lepiej ustawionego partnera. Ogólnie w większości przypadków, pewnie wybierał dobre rozwiązanie dla drużyny, ale egoizm nie był mu obcy.

0

@tbas Guardiola często tak mówi. Nie wiem, czy to zrzucenie presji z piłkarzy czy o co chodzi, ale takie testy nie są mu obce.

0

@MesQueUnClub96 w co wierzę?

0

@MesQueUnClub96 1. To widocznie im się nie układa.
2. W świetle prawa polskiego, możesz legalnie uprawiać już sex. Zaskoczę Cię, dużo osób w tym wieku ma to już za sobą :)

0

@Szmulek zgadzam się, plus brak karnego na Okno, bramkarz wybija piłkę najpierw.

A co do sytuacji z Cubarsim, to to był pojedynek z piłkarzem, który wcześniej faulował Inigo na rzut karny, więc skoro mu sędzia taki faul odgwizdał, to próbował szczęścia w naszym polu karnym, ale się przeliczył. Jakby takie karne gwizdali, to by w meczu było ich po 5.

1

@FCB24 wiem, że trudno w to uwierzyć, ale są jeszcze normalni, obiektywni ludzie, którzy coś tam się znają i pomimo, że jakaś decyzja może być niekorzystna dla jego drużyny, potrafią się z tym pogodzić.

11

@MesQueUnClub96 no i to normalne, że w jego wieku interesuje go płeć przeciwna, zwłaszcza piękna.

0

@F3DO Rayo to dobra ekipa, nie przegrali od 9 meczów w lidze. Dzisiaj się ładnie postawili, ale byliśmy drużyna lepszą, mieliśmy znów kilka bardzo dobrych sytuacji, których nie wykorzystaliśmy. Czasami grasz tak, jak pozwala rywal.

0

@kanver_ Inigo Martinez:
- widzisz mnie?

0

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo! :)

1

@karolszymek Audi ładniejsze moim zdaniem :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa mi chodziło bardziej o odmianę Kołobrzega zamiast Kołobrzegu :D

1

@FCB24 gdyby nie indolencja naszych napastników, to już by można było powoli wyciągać szampany z zamrażarki. Prawda jest taka, że gramy najładniejszy futbol i na palcach jednej ręki można policzyć słabe spotkania, gdzie nie byliśmy lepsi od rywala. W innych przypadkach albo przekręcił sędzia (RSSS), albo marnowaliśmy setki na potęgę.

0

Tak sobie zażartuję w ten mroźny poranek, czuć wiosnę :D

0

@Fido66 co jest ciekawego w Kołobrzega?

0

@norbi77 no,czyli z zespołami, z którymi Barcelona wygrała 2 razy, raz zremisowała i 2 razy przegrała :D

0

@Derpowsky no to były to zawieszenia,za jakieś przewinienia niesportowe, albo bardzo brutalne faule. Tutaj raczej podstaw do zwiększania kary nie ma.
W PK będą mogli grać, w lidze nie.

0

@Dieselzor Rayo na ostatnie 5 meczów w lidze: 4 zwycięstwa i remis. To nie musi być łatwy mecz. Ogólnie 9 meczów bez porażki z rzędu w lidze.

0

@Derpowsky a czemu mają dostać po 2 mecze zawieszenia za czerwoną kartkę? Za czerwień pauzujesz jedno spotkanie.

1

@BarcaFan20048989 stówa za mało, piękny kawalerze

0

@bodzio10 też prawda, walnąłem jak Smuda w stylu: będziemy walczyć o spadek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?