mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Cristiano Ronaldo:
''Leo zawsze traktował mnie dobrze, napędzaliśmy się nawzajem, to była zdrowa rywalizacja''
Bardzo zdrowa, a skutki odczuwa do dzisiaj.
1
@jakub1906 pobrałem revanced
W tym vanced mi wyskakiwał komunikat, że używam nie obsługiwanej wersji YT, a wczoraj normalnie wszystko śmigało . Aktualizacje nie pomagały, to pobrałem coś innego i narazie śmiga :)
0
Działa Wam YouTube Vanced?
2
@Sulimo "niech go sprzedadza ale do klubu gdzie bedzie grał. "
Co to za tekst :D
Jak będzie dobry, to będzie grał, niestety ostatnio praktycznie każdy młody za granicą jest weryfikowany i przepada.
2
@Bilon87 szacunek, że napisali "jest napisane", a nie "pisze".
2
@Katalończyk 99 ma wrócić na niedługo*
0
@Kamiloza91 pewnie gdyby nie ta czerwona kartka, to by Ci siadło
0
@ranger3120 po odejściu NiKo jeszcze bardziej widoczny będzie fakt, że Snax jest zwyczajnie słabym iglem. Jedyna jego szansa, na grę w tier1, ale no nie ma dobrych pomysłów. Jego braki maskowały indywidualne popisy zawodników.
0
@Uukasz_93 równie dobrze im mogli szałasy zbudować, tyle samo z tego ośrodka zostanie
4
Tylko jutro się nie zesrać metr przed kiblem i to wykorzystać!
0
@ali3gator chatGPT twierdzi, że od zawsze byli prohiszpanscy, nie utożsamiają się z dążeniami do separatyzmu, więc śmiesznie ta opaska wygląda :)
0
@ali3gator no co Ty nie powiesz? Przecież napisałem, że się wydaje bardziej prohiszpanski niż kataloński
0
Takie pytanko, Espanyol jak sama nazwa wskazuje, taki prohiszpanski się wydaje, to czemu kapitan gra w opasce w barwach Katalonii?
1
@lithotripter ale oni myślą o krajowym podwórku, a nie o całym świecie. To jest włoska liga, dla Włochów, to że inne kraje oglądają, super, ale zapewne władze chcą dostosować hit kolejki do rodaków.
Z resztą, przecież masz co tydzień temu sam schemat meczów. W piątek zazwyczaj jeden lub dwa o stałej porze. W Polsce jest to 18 i 20:30, w Niemczech 20:30, we Włoszech 21, podobnie w Hiszpanii.
Potem sobota, również stałe godziny powtarzają się co tydzień. Jak nie trudno się domyślić, niedziela również. No i teraz mają zmieniać funkcjonujący schemat, bo jakiś inny mecz w innym kraju jest o tej samej porze?
Nie zapominajmy o ramówce, blokach reklamowych, wykupionych na konkretną godzinę w peeku oglądalności. To wszystko jest bardziej złożone, niż nam się może wydawać.
1
@MesQueUnClub96 tak się wylosował terminarz, a każda federacja hit kolejki chce dać o porze, która przyciągnie przed tv najwięcej ludzi.
0
@MesQueUnClub96 w 69
2
@jakub1906 zmarnował w pierwszym meczu, a my mówimy o drugim
P.S co to za gadanie, że do niego nie należy wykorzystywanie takich sytuacji? Gość wychodzi sam na sam i ma nie strzelić, bo to obrońca i do nie należy do jego obowiązków? Znalazł się w doskonałej sytuacji to nie ważne jaką pełni rolę na boisku, powinien strzelić gola i tyle .
2
@LOPEZ16 Alba antybohater. Pierwsza bramka po jego bardzo dużym błędzie. Później miał chyba z dwie bardzo dobre okazję do wyrównania i praktycznie zamknięcia dwumeczu. No i na deser ten płacz w szatni w przerwie. Aż dziw bierze, że to taki doświadczony zawodnik wówczas, a zachowanie jak junior.
0
@FcPortoFan1999 a wcześniej setkę miał ktoś że Stali tak?
0
@FcPortoFan1999 dla kogo? Bo dałem, że Stal wygra
0
@TheNekro94 nie co kolejkę, po barażach już będzie "tylko" jedno losowanie
1
@Eklerek to jeszcze dodam od siebie, że w półfinale z Villarealem, przed karnym Riquelme, Henry podszedł do Lehmanna, powiedział, w który róg ma sie rzucić. Niemiec oczywiście wybrał inny róg i karnego obronił ;)
2
@Bobo25 no i przecież dzisiaj też można by już wylosować rywala dla drużyn z top8, to nie, po barażach kolejne losowanie.
2
@Luciano99 i jeszcze Andre Gomes do rotacji :)
0
@daniel32778 prawda jest taka, że to na LR jest mocne pompowanie takich zawodników. Praktycznie nikt nie ogląda tej ligi, ani całych meczów, zobaczą jakiś skrót, gola k potem są wychwalanie. To samo było z Roque. Zastępca Lewego, idealne połączenie, bo strzelił kilka bramek w Brazylii. Szybka weryfikacja nastąpiła.
2
@Radko1976 komisja: "No dobrze, skoro Pan tak twierdzi. Na dzisiaj to tyle, zadzwonimy do Pana co dalej."
Z: "Ale ja nie mam telefonu."
Komisja: " Okej, okej"
0
@Hosh ale widziałem filmik, na którym.odniosl się w swoim stylu do sytuacji ;D
2
@Zoker "głodny, nie jesteś sobą" - Turkoryzowane
1
@Ojciec5tkidzieci sami w stosunku do naszych dzieci robimy to samo
Mój ostatnio miał pierogi ze szpinakiem i nie chciał jeść, powiedziałem, że to brokuł, to zjadł :)
0
@July_6_BcN mnie kiedyś wzięli z zaskoczenia, mama zrobiła jakaś sałatkę ze śledziem, a ja nie lubiłem, nadal nie lubię. Tato przyszedł jak się kładłem spać i mi dał po ciemku, wyczułem jakiś dziwny duży kawałek czegoś i połknąłem, bez gryzienia. Zorientowałem się następnego dnia co to było.