0

@DonCarletto jak jeszcze były gimnazja, to mówiło się na to gimbaza, a osoby chodzące do gimnazjum, gimbusy. I to właśnie w stylu takich gimbusów

0

@DonCarletto "Inni piszą np, itd, itp, tzn i inne."
No, bo to są oficjalne skróty w języku polskim, dlatego tak piszą :D
A wsm, spk, wgl i inne, to już są takie skróty "nieoficjalne", z tym, że to wsm to jest takie gimbusiarskie mega

0

@Herato Gerrard też pasuje chyba

0

@MesQueUnClub96 a w 38 kolejce Barcelona jedzie do Bilbao i niedoszły transfer Nico Williams w 93 minucie strzela bramkę na wagę 3 punktów dla Basków i z mistrzostwa i Lukebazo pozostają wspomnienia

2

@MateS z centrum z 11 metra pod poprzeczkę, chłop się nie rozdrabnia

1

@Tasde tylko do tej piłki trzeba wyskoczyć, a ona by miała problem, się oderwać od ziemi :D

@MateS na @michal26 bo ma prawie 2 metry
Niestety na siebie nie mogę :D

0

@clyde strasznie poleciało KFC i Mac z jakością
Teraz już tylko pizza albo kebab jak mam zamawiać

4

@Gronek marnujemy doskonale sytuacje i tracimy przez to punkty. Co tu dużo tłumaczyć?

1

@Barca_Big_Moment Turasy też mają nowego zawodnika, ja jednak stawiam na 2-0 w obu meczach

0

@MesQueUnClub96 po co wyzywasz mój drugi ulubiony klub w Hiszpanii od ogórków?

0

@MesQueUnClub96 to jak oni są ogórkami, to jak Ciebie nazwać?

1

@MesQueUnClub96 no właśnie nie jest popularne, dlatego fazy księżyca mają wpływ na rozwój

1

@MesQueUnClub96 jaki wpływ mają fazy księżyca na rozwój kolarstwo górskiego w Chinach?

1

@norbi77 ale już ja opuścił, popełnił błąd, zgoda, ale gdyby Balde go usłyszały, nie dotykał piłki, to Wojtek by ją wybił. @Comentateiro dobrze pisze, decyzja o wyjściu była zła, ale jak już wyszedł, to byłby przy piłce szybciej niż zawodnik Benfici :)

Edit: to wtedy dalej uważam, że Szczęsny zrobił błąd wychodząc z bramki, dodatkowo kasuje zawodnika i dostaje czerwoną kartkę, wtedy nie dyskutujemy bo nie mamy o czym. No ale to nie był zawodnik z Benfici

0

@norbi77 tylko, że w momencie gdy Szczęsny podjął decyzję o wyjściu z bramki do tej piłki, Balde tej kontroli nad piłką nie miał.

1

@Jacob94 nigdzie nie napisałem, że wyjście Szczęsnego było dobre lub nie. Odniosłem się tylko do idiotycznego stwierdzenia, że bramkarz może krzyczeć "moja" tylko w polu karnym.

Zgadzam się że wszystkim co napisałeś, ale to jest wszystko teoria. W praktyce wygląda to tak ja wczoraj, że ktoś może popełnić błąd i wtedy trzeba go jakoś naprawić.

Grałem kilka lat na stoperze, miałem za plecami ogarniętego bramkarza z epizodem w młodzieżowych zespołach Miedzi Legnica, jak krzyknął, że piłka jest jego, to mu ją zostawiałem.
Bo może być tak jak pisze @norbi77 że bramkarz ma lepszy przegląd pola, ale jak już popełnił błąd i zdecydował się wyjść to trzeba mu umożliwić interwencje

0

@Bobo25 wiem, że dla Ciebie jako wielkiego fana Brazylii to minus, ale ambasada była i w sumie nadal jest w ekstazie. Jesteś w mniejszości :D

0

@FcPortoFan1999 albo nigdy nie był zbyt mądry, raczej to bym obstawiał :D

0

Kolejna odklejka Podolskiego, tym razem w nic nie znaczącym turnieju.
https://www.instagram.com/reel/DEuRr23ucxI/?igsh=MXd4Y3pranY4YmhkbA==

Chłop naprawdę ma ego wywalone poza skalę.

1

@FCB24 zgadzam się, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem często tutaj powielanym, że gramy słabo i że będziemy się bić o top4. To jest odklejenie totalne tak uważać.

8

@MOLESTA no i przyczynił się do MŚ dla Argentyny :)

1

@F3DO nie gramy padaki, tylko słabo punktujemy, a dwaj przez Ciebie wspomnieni zawodnicy są liderami w kanadyjce

0

@norbi77 Ty jesteś ograniczony, skoro twierdzisz, że takie sytuacje nie mają miejsca.
Najbliższy przykład z brzegu to Szczęsny wczoraj

A tak to np. Manuel Neuer?

0

@sergio5 wiesz może, kiedy się pomylił?

1

@kuz według niego bramkarz może krzyczeć "moja" tylko w polu karnym, więc wątpię, żeby coś dotarło :)

0

@norbi77 nie zmienia to faktu, że może sobie krzyczeć moja gdzie chce, napisałeś głupotę i tyle

0

@norbi77 od kiedy okrzyk moja ma zastosowanie tylko w polu karnym? :D
A w polu jak zawodnicy idą we dwójkę to piłki i któryś powie moja, to się nie liczy i są pobite gary?

0

@Krzysztof1987 Messi patrzy i się śmieje, bo jego szarpali i kopali dwa razy mocniej, upadał a i tak wstawał i biegł dalej
Tutaj oboje dali bardzo, bardzo dużo od siebie, dlatego ja bym tu karnego nie dał.
Zgadzam się z Twoimi argumentami, ale tutaj to nie miało.mieksca, oni poczuli rękę i od razu się kładli.

0

Myślę, że identyczna sytuacja jak ta wczorajsza z Yamalem


Dla mnie w obu przypadkach brak rzutu karnego

1

@Nightraider ok :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?