0

Myślę, że identyczna sytuacja jak ta wczorajsza z Yamalem


Dla mnie w obu przypadkach brak rzutu karnego

1

@Nightraider ok :D

0

@ShawnC no i to jest to o czym pisaliśmy :)

0

@ShawnC a ja widziałem, to jest nadmierna ostrość, zawodnik przeszkadza Ci w dojściu do piłki, tracisz ja.
Oczywiście nie każdy sędzia coś takiego odgwizdze.

Obejrzałem sobie tam powtórkę teraz tego karnego, to masz pewność, że gdyby nie Szczęsny, to zawodnik by nie doszedł do tej piłki? Przerzucił ja sobie nad nim (pomijam, czy tak chciał, czy nie) i na moje gdyby nie to, że Wojtek mu utrudnił dalszy bieg, to by to główką mógł strzelić (nie mówię, że by strzelił, ale miałby szansę, a ta została mu odebrana)
No i skoro był karny, to chyba takim tokiem myślenia też się kierował sędzia.

1

0

@ShawnC co Ty gadasz, będziesz szedł z piłką, ktoś Ci zrobi bardzo ostry i niebezpieczny wślizg, Ty zrobisz wszystko, żeby uniknąć kontaktu ale stracisz piłkę, to jest to faul.

1

@KamQiX z perspektywy murawy wszystko wygląda inaczej. Masz zupełnie inne odczucia, pewnych rzeczy możesz nie pamiętać, zwróć uwagę, że większość piłkarzy po faulu zarzeka się, że nie dotknęła rywala, bo czasami tak się wydaje.
Nie wiem co by powiedział, gdybyśmy wczoraj nie wygrali, może wtedy by dalej uważał, że karnego być nie powinno.

2

@JORD10 Szczęsny po meczu powiedział, że wydawało mu się, że nie było kontaktu, ale zobaczył powtórkę i przyznał, że karny się należał.

0

@ShawnC oczywiście, że czasami jest faul w takiej sytuacji,jeśli zawodnik straci przez to piłkę, utrudniasz mu dojście do niej
Tak samo jak robisz wślizg, wybijesz piłkę i też czasami jest faul, bo wślizg był zbyt ostry przykładowo

Do reakcji piłkarza się nie odniosłem, bo nie ma do czego, dodał sporo od siebie, ale jak widać, zadziałało. Nasz Yamal też się o karnego prosił i wyprosił

1

@dv7wisnia tylko może to złe zagranie wynika z tego, że już mu się ładował Wojtek w nogi i żeby uniknąć większego kontaktu zagrał piłkę tak a nie inaczej.
Ty piszesz, że nikt z Benfici nie miał szans na dojście do tej piłki, a ja napiszę, że Wojtek też nie miał szans na jej dotknięcie i oboje mamy rację.
Faktem jednak jest, że Szczęsny przeszkodził zawodnikowi. Jak dla mnie sytuacja nie jest zero-jedynkowa, ale jednak karnego bym dał.

1

I weź tu teraz człowieku zaśnij :D

7

@WiernyKibicToJa chyba logiczne

1

@Jakchcesz wchodzę na LR i czytam
Jak tak dalej będzie grał, to nie widzę zwycięstwa w tym meczu Carlosa
Wchodzę na flashscore, sprawdzam wynik Pierwszy set 4:4 i po 40 :D

0

@WiecekFCB tylko to też nie jest takie łatwe, jak bramkarz sobie wchodzi zagrać raz na miesiąc. On też potrzebuje rytmu meczowego.

0

@July_6_BcN musisz wymyśleć jakieś inne słowo, bo rodzice tutaj nie pasuje, oraz jest obrazą, dla tych prawdziwych rodziców

3

@vangoor ferie ma
@MesQueUnClub96 spodziewałem się czegoś sensowniejszego

2

@MesQueUnClub96 uzasadnij, dlaczego dla Djoko tak, a dla Carlosa już nie, proszę.

2

@pt9 prawda jest taka, że każdy na każdego coś za plecami gada. Więc trzeba uważać, co się komu mówi. Ciężko jest więc takie osoby nazywać kolegami, prędzej znajomi z pracy.
To już tak ogólnie trochę podszedłem do tematu, pewnie się trafiają fajne relacje.

2

@OskP w pracy nie ma kolegów

4

@DonCarletto tylko teraz każdy z nich chce udowodnić swoją rację, wychodząc przy tym na hipokrytę/ignoranta.
Tak to przynajmniej wygląda z boku, jak się na to patrzy bez żadnych emocji i zajmowania stanowiska

1

@TheNekro94 Dodi jak zwykle nie ogarnął zasad.

1

@Bobo25 zegarek

1

@Witekk10 paradoksalnie szansa na dobry wynik po bramce na 1-1 :D

1

@Eklerek żeby wszystkie produkty były tak niezdrowe, to by było dobrze :)

2

@MesQueUnClub96 schudnąć
Ukończyć kurs pewności siebie u @Luciano99
Możliwości jest wiele

1

@MesQueUnClub96 a Ty ferie masz gagatku, tak mi coś Twoja aktywność nie pasowała właśnie.
Ciężkie 2 tygodnie na LR się szykują :D

P.S w dwa tygodnie mógłbyś sporo ze sobą zrobić i zaskoczyć kolegów z klasy jak wrócisz, ale pewnie Ci się nie chce, co?

0

1

@MesQueUnClub96 nikt się nie śmiał, tylko pisaliśmy, że wszystko w sporcie jest możliwe

A śmialiśmy się z Twoich żałosnych wywodów o Hurkaczu, który w pierwszej rundzie miał ciężkiego rywala, ale jak go przejdzie, to miał grać w 4 z Sinnerem.

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?