mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Gaz
1. 25 lat jak na stopera to żaden wiek, najlepsze przed nim.
2. Zagrał 1 mecz, bo był kontuzjowany, a nie dlatego, że Flick stawiał na kogoś innego. Fuck logic :D
3. Z PSG czerwona kartka była pokłosie złego jego podania, a nie ustawienia i próby złapania na spalony.
8
@dv7wisnia skoro za zwykłą czerwoną kartkę masz mecz zawieszenia, to dwa mecze za to co zrobił Vini to według Ciebie odpowiednia kara?
Jak dla mnie za mała, a kolega @Cule2013 ma zupełną rację
2
Najlepiej zarabiający koszykarz w danym roku w NBA od 1975 roku
https://ibb.co/gTCQRgZ
Źródło: jakiś fanpage na FB, ale chyba legit
50 lat różnicy, a prawie 100 razy większe siano teraz.
1
@Pedri16Future Toni Kroos
0
@maroon o, dzięki za uwagę :)
0
@Pedri16Future nie mówię o takim forum jak tu, tylko FB np. gdzie przecież widać kto ile ma lat
1
@LukaszJ wejdź w ustawienia telefonu, potem w dns, ustaw ręcznie prywatny DNS
Wpisz to dns.adguard.com
0
@Pedri16Future w sensie jak 16 latek wali na Ty do 60 latka, to dla mnie osobiście jest to słabe. Zbyt duża różnica wieku dla mnie, żebym do takiej osoby mówił na Ty.
To moje zdanie tylko oczywiście :)
2
@Szklaner rodzice i nauczyciel gry:
"Pojedziesz do Rzymu, zobaczysz papieża, staniesz gdzieś z boku, nikt Cię nie zauważy nawet"
Szklaner:
0
@Pedri16Future wcale nie oglądam. Skąd takie powiązanie?
0
Ależ piękne wykonanie przez naszych młodych (w większości) rodaków. Skrzypce i góralski klimat robią swoje.
Proszę się powstrzymać od jakoś głupich komentarzy odnośnie religii. Dziękuję.
2
Powiem Wam, że młodzież w internecie jest momentami pozbawiona jakichkolwiek zasad. Ja wiem, że to głupi wiek, robi się różne rzeczy, ale są jakieś granice. Nie chce tu się rozpisywać i podawać wiele przykładów, ale na tapetę wezmę jeden. To jak młodzi ludzie odnoszą się do osób starszych. Widać to głównie na portalach społecznościowych. Zdaje sobie sprawę, że internet się rządzi swoimi prawami, ale jednak jakieś podstawy kultury osobistej należałoby zachować. Jednak wyzwiska, pisanie na "Ty" są na porządku dziennym. Słabo się to czyta, słabo to wygląda i słabo świadczy o takich osobach. Tym bardziej, że często podpisują się swoim imieniem i nazwiskiem. Nie wiem, czy ja byłem wychowany w jakiejś innej epoce, ale mi by było wstyd tak pisać, że ktoś z rodziny to zobaczy, że ktoś powie rodzicom, a wtedy mama mi da niezłą lekcję.
Tak, wiem, nie wszyscy tacy są, ale jest sporo takich osób.
1
@Comentateiro po co gotowałeś marynarkę?
2
@VegetaPolska co go ma złamać? Gadasz tak, jakby to był 20 letni skoczek. On zaraz kończy, a coś go ma złamać :o
0
@MesQueUnClub_87 rajtuzy :DDDDDDDDDDDD
1
@Mitch_Atleta tu Ci przyznam rację
Ogólnie łatwiej jest się otworzyć przed kimś kogo się nie zna, zapoczątkować raka dyskusje na takim forum i poznać wiele opinii, ale tak jak piszesz, niech to będą poważne tematy, bo z tymi butami ostatnio to niezła odklejka
0
@FcPortoFan1999 grasz coś jeszcze w 1.6 czasami?
0
@BorzyKrzys wczoraj czekanie na przelew.
Dzisiaj czekamy na raport meczowy.
Życie kibica Barcelony ostatnio nie jest usłane różami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli dobrze kojarzę, to potencjalne zawieszenie zależy od tego, co sędzia napisał w protokole. Wiadomo wiec, co Soto Grado zanotował?
1
@Kgorecki2500 nie moje klimaty kompletnie :)
8
Mbappe najczęściej łapany zawodnik na spalonym w lidze hiszpańskiej. Jak to skomentował obiektywny Tomek Cwiakala?
'Lubi balansować na linii spalonego" :D
A może zwyczajnie nie potrafi trzymać pozycji?
2
@Kgorecki2500 nie oglądałem żadnego :D
0
@Marian_Pazdzioch youtube vanced, ale to do suchania tylko
5
@okiemtypera_lucaxx95 kolejny raz to piszesz i kolejny raz powielasz bzdury. Gdyby faktycznie ludzie strzelali tylko w Sylwestra i powiedzmy od 23:45 do 00:15 to myślę, że aż takiego wielkiego poruszenia by nie było. Natomiast rzeczywistość jest inna. Ty powiedziałeś o swoim miejscu zamieszkania, to ja powiem o swoim. We Wrocławiu kilka dni przed sylwestrem już strzelali, strzelali w Sylwestra od wczesnych godzin wieczornych, kończąc w Nowy Rok o 3 nad ranem. Uwaga, wieczorem też strzelali, oczywiście dużo mniej, ale jednak.
2
@FCB_dimiC trzeba pytać @Popitek12, on ogląda telewizję
0
@okiemtypera_lucaxx95 to ja powiem tak, skoro mnie wywołałeś, widać, że jesteś ogarnięty/bystry/inteligentny. Stwierdzam to po sposobie pisania, też jesteś dość kulturalny, zachowujesz poprawną polszczyznę, dobrze i logicznie formułujesz swoje wypowiedzi. Tylko wydaje mi się, że na siłę chcesz się tutaj jakoś wybić, szukasz poklasku? Po co?
5
@NeroTFP1 Pan Nero jak zawsze z klasą i rigczem (jak to młodzież teraz mawia) :)
1
Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
1
@gumaz pewnie postanowienie noworoczne sobie takie zrobił, mały detoks od LR.