0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 polecam się wybrać do Karpacza albo Szklarskiej i wejść sobie na Śnieżkę/Szrenicę (w zależności od stopnia zaawansowania) zimą. Bajkowe widoki, wszędzie śnieg, wygluszajacy otoczenie. Super sprawa. Jeszcze jak się idzie fajna ekipą i dogrzewa procentem to całkiem wypas :D

0

@nabial z kostką tak jest, w momencie urazu boli jak cholera, za chwilę przestaje, jesteś w stanie dograć mecz, ale następnego dnia, jest dramat

1

@Pnog37 on troluje, za drugą bramkę z BVB też obwiniał Pene.
No chyba, że jest aż takim laikiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde po jakim kursie?

0

@maroon jak dla banku? Z jakiej okazji dla banku?
Ja na swoim przykładzie napisze. Małżeństwo od którego kupiliśmy mieszkanie, sprzedawało je przez pośrednika. W pośrednikiem chodziliśmy je oglądać, a potem podpisywaliśmy umowę przedwstępna, gdzie trzeba było im zapłacić 20k, co oznaczało rezerwacje mieszkania, a potem na kasa przechodziła na wkład własny. W przypadku, gdybym nie dostał kredytu, to kasa szła dla tego małżeństwa. Więc co ma bank do tego?
A kasa dla nich, dlatego, że załatwianie formalności to 2-3 misoeace nawet, czemu mają czekać tyle że sprzedażą i nic z tego nie mieć w przypadku fiaska transakcji? Myślę, że to uczciwe rozwiązanie, bo przecież co chwilę mógłby ktoś przychodzić i rezerwować mieszkanie, a w rzeczywistości nie chciał go kupić, tylko zwodzić za nos.

0

@maroon źle napisałem, zadatek, czy tam opłata, która przechodziła na wkład własny, tak jak w przypadku kolegi wyżej. Ale to przy założeniu, że otrzyma kredyt, jak nie, to kasa przepada.

0

@Flyingbetoniarka wydaje mi się, że kasa przepadła. To jest standardowe rozwiązanie przy tego typu sprawach. Ja jak mieszkanie kupowałem, to musiałem wpłacić 20k zadatku, rezerwując sobie tym samym mieszkanie i czekałem na decyzję banku, jakbym nie dostał kredytu, to kasa by przepadła. No ale taka była umowa, byłem świadomy.

1

@LeoMessiiBarcaPepa powiedz mi, że nie znasz się na piłce, nie mówiąc, że nie znasz się na piłce
Zrobiłeś to idealnie

Co Pena tam zawalił? Przecież i tak by musiał wyjść i skrócić kąt, a wtedy zawodnik Borussi wystawił by pustaka koledze. Musieliby powtórzyć chyba wyczyn piłkarzy Śląska, gdzie szli 2 na bramkarza i spalili sytuację

1

@macio_944 standard, tacy najwięcej szczekają, a gówno się znają
Ja do dzisiaj mam żal, że przez takich gamoni odszedł Maciej J. Może i czasami przesadzał, ale znał się na piłce jak mało kto tutaj.

5

Albo trzeba być totalnym idiotą, albo kompletnie nie mieć pojęcia o piłce, jeśli ktoś tu widzi winę Peni.

2

@Arcybiskup to kup kiełbasę od rzeźnika, a nie kupujesz jakiś "syf" w Biedronce na promocji 1+1

13

@gaucho104 bez różnicy

2

@SirBobby jakie kontuzje? On miał i ma tylko jedną kontuzję.
Kontuzję mózgu.

0

@wpwelement czemu nie musimy Cię szanować? Ja szanuję, bo "ciężką" masz robotę :D
Ale nie wiem o kogo prywatności mówisz, w wątku były jakieś dwa tweety publiczne, opinie użytkowników na publicznym forum

1

@Blantozaur mnie bawi, że dostaliście dwie odpowiedzi, z których dalej nic nie wiecie (albo wiecie tyle samo, ile przedtem), a jak napiszecie na priv, to jak się czas znajdzie, to się dowiecie. Przecież, już w pierwszej odpowiedzi można było napisać konkretnie i by wszystko było jasne.

0

@Who_you_mam bo to nie świadek Jehowy. Oni nie obchodzą świąt.

1

@NeroTFP1 ostatnio gdzieś mi coś o tych kwotach wyskoczyło, ale proporcje były odwrotne, to Fury miał dostać więcej

2

@Pedri16Future chłop ma immunitet i sobie robi co chce, bo nikt mu nic nie zrobi, chore. Jak najszybciej powinni to znieść.

A on jak już tak bardzo chciał się pozbyć tej choinki, to z całą zawartością, a nie porozbijać bombki i komuś przysporzyć pracy dodatkowej.

1

@PanMietek nie wiem czy to mit, ale widziałem kiedyś reportaż z jakimś gościem, który regularnie ogrywał buka, miał jakiś swój system i go zablokowali

39

@MesQueUnClub96 a to nie.

6

0

@barteq życzę pięknej przygody :)

1

@barteq myślę, że ta informacja Ci się do niczego nie przyda, bo dzisiaj gramy na wyjeździe, a z Atletico u siebie :D

3

@Ojciec5tkidzieci to ma szczęście, że się sama nie postrzeliła jakimś rykoszetem, co za artystka :D

4

@MesQueUnClub96 mylisz pojęcie teczek. W Twoim przypadku wystarczyło przejrzeć kilka pierwszych wpisów. Nie ma to nic wspólnego z teczkami, nie jesteś nikim istotnym, żeby coś takiego robić. Nie pochlebiaj sobie.

0

@MesQueUnClub96 ale nie napisałeś, że chciałbyś się znaleźć w tamtych czasach, tylko cofnąć do tamtych czasów, a to zasadnicza różnica.

4

@Rust_Cohle dobrze, że Ciebie nie zrobił :D

0

@gumaz z racji, że był to wtorek, to najpewniej byłbym w szkole :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?