mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@leonek160 idealne miejsce, żeby przepuścić nokautujący atak, jak przyczajony tygrys, dać nadzieję rywalowi, żeby potem mu ją bezwzględnie odebrać
6
@A4ron już rok temu mieliśmy walczyć o top4 za Xaviego
Skończcie płakać już, jeszcze piszesz z taką grą, jakbyśmy grali naprawdę źle.
Z takim punktowaniem jak już, bo do gry nie można mieć większych zarzutów.
Następny mecz zagramy tak samo, tylko wpadną 3 bramki to będziecie piać z zachwytu, a w grze tak naprawdę nic się nie zmieni.
7
@bartekvisca kiedyś widziałem statystykę, pod koniec jego pobytu w Bayernie, że to zawodnik, który marnuje najwięcej świetnych okazji w Europie, więc chyba tak nie do końca z tym bezlitosnym wykończeniem :D
0
@Kuchar nie ujmujmy mu też, dobrze się ustawiał, to walili w niego, ale napisałem, że w większości nasi psuli
1
@Gronek zagraliśmy kapitalne spotkanie, niestety piłka nie chciała wpaść do bramki, albo świetnie bronił Oblak, albo w większości nasi piłkarze partaczyli dobre okazję. Wiadomo, że za styl nikt punktów nie przyznaje, ale jak już przegrać, to chociaż w takim stylu, będąc drużyna lepsza i walcząca do ostatniego gwizdka o zwycięstwo, a nie zadawała się remisem.
Jest niesmak, ale z optymizmem można patrząc w przyszłość, wiecznie tak pudłowac raczej nie będą :D
0
Będzie wałek w werdykcie?
Biorę po 200 zł od każdego zainteresowanego i słucham Państwa
3
@DiSBlaDE widziałeś jak on teraz wygląda, chodzi i mówi? Masakra
1
@fart teraz to jest wszystko ustawione, musi być pełen dystans, żeby jak najwięcej reklam puścić.
0
@Roobo był na spalonym moim zdaniem
Nie grali jego strona, bo jest slaby
1
@Roobo ale chociaż coś próbował grać do przodu, stwarzać zagrożenie, a Ferran?
0
@Barca-Messi10 i Atletico ma mecz mniej :/
10
@clyde ja uważam, że dalej jesteśmy. Zagraliśmy dzisiaj kapitalnie.
0
@LukaszFan zaktualizuj informacje o pracach na Camp Nou :D
2
@Eklerek mówili, że najlepiej w życiu, 3 miesiące bez rodziny, nie widzial dzieci, odcial się zupełnie i przygotowywał. Zobaczymy efekty
@Mario96w taki MacGregor też dostawał a i tak pajacowal dalej :D
1
Coś ten Fury pokorny bardzo, jak nie on
0
@Firestone polecam drugą bramkę na Bernabeu Lewego zobaczyć
1
@ChampionLW co powiedziałeś do mnie?
2
@reloaded pracowałem prawie 6 lat na myjni, w małej grupie. Pod koniec roboty, jeden współpracownik tak mnie irytował, że wychodziłem z siebie. Teraz pracuje w innym miejscu już ponad 6 lat i znów mam to samo. Kolega, z którym dość dobrze się dogadywałem teraz działa mi na nerwy praktycznie wszystkim co robi. W sensie nie trzyma porządku, albo nie pomyśli jak coś zrobić lepiej/logiczniej.
Nie wiem z czego to wynika, ale jest to uciążliwe w pracy.
0
@FcPortoFan1999 będziesz woził takie całe drzewo, czy już porąbane?
Bo jeśli takie pocięte/porąbane to nie drzewo, a drewno
#labambauczy
@PizzerMan leniwie
0
@agaFCB mówisz tak, jakby kiedyś Ci się chciało :D
0
Ciężkie 2.5 tygodnia na LR się szykuje, ale damy radę.
2
@MesQueUnClub_87 "spokojnie, zaraz się rozkręci"
0
@Krzysztof1987 z Belgii, nie z Białorusi
1
@leonek160 jak my tryplet robimy w tym sezonie
1
@Eklerek u żony na wigilii są właśnie filety z innych ryb, ale od kilkunastu lat tato robi karpia i wychodzi mu całkiem nieźle. Z ośćmi prawda, ale można to przeboleć :D
1
@Faro @Eklerek ja ani sałatki ani krokietów nie mam na wigilii w domu rodzinnym :D
Barszcz z uszkami, pierogi i karpik
Tak wiem, że karp to żadna rewelacyjna ryba, ale jak się ją raz do roku je, to jakoś tak podchodzi nawet
Ja tylko te 3 rzeczy jemy
7
@NeroTFP1 znać dopuszczalnej prędkości poruszania się samochodu w terenie zabudowanym też nie musi :D
5
@LeoMessiiBarcaPepa takimi kategoriami to można myśleć o panience na kilka razy, a nie o żonie. No ale, co kto.lubi :D
0
@Criss18Barca A na czym zabawa polega?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika