2

@Lola120 @pt9 oczywiście, że tak, to były tylko przykłady
Jest 10/10 ale pali, wszystko z drugą osobą jest git, tylko te fajki
Może warto spróbować, nakłonić żeby dla Ciebie rzucił
Ja tylko gdybam, głośno myślę :)

1

@Lola120 no w tym przypadku, a szczerze sobie powiedz, nie musisz nam tu pisać, ilu odrzucilas bo byli za mali? :D
@pt9 oczywiście, mi chodzi bardziej o sytuację, że ktoś patrzy na drugą płeć i na dzień dobry kogoś skreśla bo:za niski, za gruby, za wysoki, studiuje na polibudzie, pali, nosi okulary itp.
Miałem taką koleżankę, w sumie to bardziej koleżanka żony, wszyscy byli bee, w każdym coś znalazła, a sama piękna nie byla

1

@VegetaPolska już przestałeś sprzedawać połowę zespołu po jednym meczu?
@ShawnC między tymi panami to jest zupełnie inna relacja, niż to, co miałem na myśli pisząc post.

1

@Lola120 powiem Ci tak szczerze, bez żadnego ataku, że stawianie wzrostu partnera ponad potencjalny związek jest zwyczajnie słabe i niedojrzałe.
Wiem, że jesteś dosyć postawna, bo grasz/grałaś w ręczną. No ale co to zmienia? Chłopak nie może być niższy bo się ludzie będą śmiać, bo koleżanki będą żartować z drużyny? No i co z tego, jeśli to z takim "kurduplem" będziesz czuła, że możesz konie kraść. Wygląd to nie wszystko, naprawdę śmiać mi się chce jak słyszę takie teksty. Ktoś odrzucił być może miłość życia, bo gdzieś było za dużo albo za mało centymetrów. Chore.

9

Takie zwycięstwa jak wczoraj pokazują też jedna zasadniczą różnicę między klubami. My wczoraj zlaliśmy Real, aż miło, ale nie było żadnych prowokacji z tego powodu. Zero arogancji, buty, drwienia.
Mam dziwne przeczucie, że gdyby wynik był w drugą stronę, to kilku piłkarzy Realu, próbowało by jeszcze ubliżać i naśmiewać się z naszych zawodników.

1

Wczoraj jakiś idiota podczas sztormu wskoczył sobie do morza w Sopocie.
Gościa nie znaleźli, a akcja poszukiwawcza była na dość dużą skalę.
Niby selekcja naturalna, ale ile ludzi zostało w to zaangażowanych.

97

Ciekawostka:

Barcelona wygrała w Arabii więcej trofeów niż Cristiano Ronaldo.

3

Niby poniedziałek i trzeba znów robić na tego oszusta, złodzieja, wyzyskiwacza, nieroba, ale jednak tak przyjemniej jakoś.

Miłego dnia cules :)

4

Perez jest świetnym prezesem, ale brakuje mu trochę luzu :D

1

@VegetaPolska się módl, żebyście nie trafili na nas w PK i w LM, bo zagramy jeszcze 5 razy maksymalnie :D

1

Arda "lepszy od Yamala" Guler kolejny kapitalny występ.
A nie czekaj...

0

@Rewolucja123 to gratulacje

0

@Rewolucja123 postawiłeś ten BTTS, Barca i 2 gole Raphini?

0

@Pedri16Future że co? Hahahahaha
Przecież mistrzowski sezon to większość wygranych po 1-0

2

Na drugą połowę tylko jedno życzenie. Grać dalej i atakować, pod żadnym pozorem nie zadawała się tym wynikiem.

Na szczęście jest Flick, a nie Xavi, więc będzie jazda dalej!

0

@sokot nieistotne, tego się nie da przegrać

2

@Lola120 na pewno jest możliwe, ale to bardzo trudne

Ja też miałem przyjaciółkę, od 6 lat jest moja żona i matka dwójki naszych dzieci :D

1

@Criss18Barca no to się nie da
Sprawdziłem na swoim właśnie

0

@Messibestplayerintheworld boki obrony zwłaszcza słabsze, plus Człameni nie na swojej nominalnej pozycji.
Ale ciężki mecz się szykuje

0

@VegetaPolska ale on nie chce mieć tego w głównych wiadomościach, więc musi jeszcze przenieść to do archiwum
@Criss18Barca to musisz wyciszyć ja i tyle

1

Najsłabszy punkt, to obrona Realu, jeszcze zdobyć przewagę w środku pola i powinno być dobrze. Jednak atak mają taki, że coś z niczego w każdej chwili mogą zrobić.

0

@Criss18Barca archiwizuj tę grupę
Rozmowa przejdzie do archiwum, a nadal będziesz w grupie. Tylko jak nie chcesz widzieć tych wiadomości i dostawać powiadomień, to wyłącz też powiadomienia

0

@FcPortoFan1999 nie zapominaj o swoim masochiźmie związanym z ekstraklasa :D

7

@norbi77 przed kliknięciem linku, wiedziałem, że to będzie to :D

2

@Astad niekoniecznie, kiedyś był tylko jeden mecz, teraz masz dwa.

0

@July_6_BcN @mekston nie no bez jaj, 25 nie ma nawet imo.

1

@July_6_BcN no, to jakaś zdolna musiała być :D

Wracając do tematu, zaraz wszystkiego zakażą. Zadań domowych nie, matur nie. Tylko każdy będzie sobie robił i zdawał co chce. W złym kierunku to zmierza.

3

@Szklaner chłop wystawia do pustej bramki i jeszcze zdziwiony, że ktoś korzysta :D

2

@July_6_BcN typowa kobieta, do wszystkiego się przyczepi

Dobra, ale chociaż waga się zgadza :)

P.S to.na ile wygląda typ ze zdjęcia? Ja bym mu właśnie dał z 18-20

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?