0

@Szklaner jak długo grają?

1

@Kgorecki2500 nie wolisz zjeść na miejscu ciepłego? Takie podgrzewane w domu to już nie to samo
Chyba, że to w jakimś maku, ale wątpię, żeby tam talerze mieli :D

8

@Arden jeszcze śmierć Mufasy

0

@NeroTFP1 a co było z Anitą?

3

Co prawda swoje dla Realu zrobił, przyczynił się do kilku pucharów, ale też nieźle potrafił zajść za skórę zwłaszcza kibicom. Pierwszy raz widzę to zdjęcie.

https://ibb.co/xhW1Lzh
Priorytety :D
Ciekawe jak Madrycioki go wspominają?
@bartas97 @DonCarletto @AmigoBlancos @Amigo_Blanco

3

@Popitek12 może jakbyś miał brodę...

1

@don'T.R.I.P.e no, że takie osoby jak na tym filmiku, które nie potrafią kopnąć prosto piłki, z metra trafić na pustą bramkę, później komentują mecze profesjonalistów z pozycji kanapy, twierdząc, że zagrali by lepiej.
Jeszcze tak troszeczkę bardziej szczegółowo, każdy popełnia błędy, czasem większe, czasem mniejsze, marnuje się nawet nie 100 a 300 procentowe sytuację, wtedy z łatwością przychodzi nam wyśmiewanie, a jak sami zaczniemy to robić, to okazuje się, że to nie zawsze jest takie prot, na jakie wygląda :)

1

@Azazel_Pazuzu z tym szczekaniem to sobie tam w domu do bliskich możesz wyskoczyć
Napisałeś, że najtańsze są jakieś gówno kanapki z kawałkiem kurczaka, co jest nieprawdą, bo najtańsze są hamburgery

2

@Jakchcesz to chyba standardowa zagrywka naszych babć czy dziadków :D
Pamiętam kiedyś też w kościele, taki dzieciak co niedzielę do dziadka przez pół kościoła szedł, dziadek dawał mu cukierka i sobie wracał i tak kilka razy przez całą mszę ;p
@MesQueUnClub_87 te są wyjątkowo dobre, jedne z moich ulubionych, fajnie się do podniebienia przyklejają :D

1

@pride1899 masz rację, co prawda byłem kilka lat temu w Paryżu, ale ceny były dużo niższe, niż sugeruje autor dyskusji. Wystarczy też sprawdzić w google ceny, a tam za te "gówno kanapki
@Azazel_Pazuzu ładnie podkoloryzowales sobie swoją historię

0

@jacobFCB idealne spodnie na siłownię :D
Naprawdę niektórzy to mają mocno nawalone pod kopułą.
No ale pewnie wzięcie ma u Karyn

0

@FcPortoFan1999 tak jak Ci pisałem ostatnio, ja na kadrę mam delikatnie mówiąc wywalone, ale widok płaczącego Czesia po tym meczu wywołuje u mnie pozytywne emocje. Pal licho z jego przeszłością, aferami i tym jak się zaprezentowaliśmy na MŚ, dostał arcytrudne zadanie i je wykonał, widać też, jak bardzo mu na tym zależało.

1

@LOPEZ16 3 rok jeżdżę na wielosezonowych oponach Yokohama i sobie chwalę. Nie miałem żadnego problemu zimą jeszcze.
Tak więc jak widać, opinie są podzielone :D

Jak na nasze polskie zimy, wielosezonowki to świetne rozwiązanie (nie mówię tu o miejscowościach górskich)

2

@FcPortoFan1999 2 lata w piłce to szmat czasu. Wystarczy spojrzeć na Polskę na EURO2016 i MŚ w Rosji dwa lata później.

Ale fakt, baraż że Szwecją to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, ale mieliśmy też sporo szczęścia.

3

@Stinger_ u mnie na kawalerskim kolega walił z garnka, bo się skończyły inne, mniejsze opcje :D
@kulek22 dokładnie, w następnym odcinku będą przeprosiny i pokazany film instruktażowy jak się wali z literatki :D

1

@Bobo25 musisz dzwonić na infolinię, sam numer przesyłki może nie wystarczyć, bo tak jak wspomniałeś, musisz wpisać kod na pinpadzie

1

@insp1re plus nie łapie głupich kartek jak Gavi, który bardzo często zapomina, że to piłka, a nie sporty walki. No ale według niektórych, to będzie "waleczność" :D
Tylko tą swoją walecznością pewnie nas osłabi jeszcze nie raz.

@Lordzi po części zgoda, ale naprawdę Casado dał powody, by można było tak twierdzić. Może i zagrał w kilkunastu meczach, ale kilkukrotnie byli to bardzo mocni rywale, a on nie odstawał.
Dodatkowo myślę, że Gavi jest trochę nad wyraz gloryfikowany, za swój charakter. Oczywiście chwała mu, że zostawia kawał serca i zdrowia na boisku, ale czysto piłkarsko, jeszcze niczego wielkiego nie pokazał.

17

@Culer9002 raczej upośledzenie tego całego rankingu i przyznawanych punktów

Ale tak, Nawałka może i trafił na dobre pokolenie, ale potrafił to jakoś poukładać. Potrafiliśmy grać jak równy z równym na dużej imprezie z najlepszymi

0

@Ricardinio14 został wystawiony w pierwszym składzie przez Michała Probierza, selekcjonera reprezentacji Polski. Dodatkowo, wspomniany przeze mnie selekcjoner, nie zmienił Adama w tym meczu, stąd Buksa spędził całe 90 minut na boisku. Pozdrawiam

0

@don'T.R.I.P.e ładnie sobie zinterpretowałeś po swojemu :D
Ty mi jeszcze o jakiejś mojej logice mówisz, jak ja rzuciłem luźna uwagę do popisów panów z filmiku. Nie chodziło mi o żadnego Świderskiego, że Adamiakowa zagra lepiej od niego, tylko że takie Adamiaki z tego wideo twierdzą, że tak, oni by coś zrobili lepiej, a później oglądasz taki film i się za głowę łapiesz. No chyba, że chcesz mi powiedzieć, że trzeba być profesjonalistom żeby z metra strzelić na pustą bramkę.

Bardzo dużo osób twierdzi, że zrobiłoby coś lepiej, wystarczy czytać nawet tutaj tych geniuszy. Ja sam się łapie, że jakiegoś piłkarza nazwę słabym, czy przeciętniakiem, ale zdaje sobie sprawę, że tak nie jest, bo jednak gra w tej reprezentacji albo w jakimś klubie znanym. Po prostu wygląda na takiego na tle rywala.

Z szacunku do rozmówcy, wypadałoby zwroty takie jak Ty/Tobie/Cię pisać wielką literą

0

@don'T.R.I.P.e nie muszą trenowac codziennie, żeby prosto kopnąć piłkę. Na tym filmie grają gorzej niż kilku letnie dzieci. Potem tacy się spotykają na mecz o waląc browara komentują jaki ten słaby, a ja to bym z palcem w dupie to strzelił itp.

Łatwo się ocenia innych

2

@jacobFCB i potem tacy przed tv na kanapie mają najwięcej do powiedzenia i jak to oni by nie zrobili czegoś lepiej :D

0

@Matheu12 polecam zobaczyć na vlogach z kadry, z kim po odejściu amigosow trzyma teraz Lewy.
Tak, to Kubuś Moder i Tymus Puchacz

0

@Zip jeden z "ziomków" Lewego, to po pierwsze :D
Mnie jeszcze bawi, jakie chłop ma mniemanie o sobie. No dobra, jest reprezentantem kraju, ale jakim? A myśli, że jest jednym z najlepszych, Nomi że może na ten swój fame wyrywać laski, próbował Wieniawe, Dodę :D
No odbiło chłopakowi delikatnie mówiąc

1

@FCB24 a mi tam ich nie szkoda. Tam prawdziwych kibiców to jest garstka. Reszta przychodzi, żeby się później pochwalić w SM, że była na meczu. Zero dopingu, oklaskiwanie rywala, jeszcze płacą za to grube siano. Jak ktoś nie widzi co się dzieje w tej kadrze, nie wyciąga wniosków, to mi go nie żal.

2

Ta drużyna nie ma tożsamości. Począwszy od prezesa PZPN, który zatrudnia kolegę na stanowisko selekcjoner. Następnie obsadzanie w sztabie swoich ludzi (których podobno jest aż 27), to takie typowo polskie w dzisiejszych czasach. Piłkarze bez jaj, z przerośniętym ego, którzy myślą że są gwiazdami, bo tak ich wszyscy dookoła traktują. Idiotyczni dziennikarze, którzy potrafią zadawać jeszcze bardziej idiotyczne pytania. Potężni eksperci, którymi są byli, mocno przeciętni piłkarze. Paradoksalnie im słabszy piłkarz, tym większy "ekspert". Kończąc na kibicach, których można nazwać piknikami, przychodzą na ten narodowy, żeby się pokazać później w SM, zero dopingu (nie interesuje mnie czy to wina PZPN czy kogoś innego, po prostu tam nie przychodzą ludzie dopingować), a oklaskiwane rywali to już kwintesencja tego cyrku. Na każdej płaszczyźnie jest totalna porażka, nic ze sobą nie współgra. Ta reprezentacja, to istnieje tylko z nazwy. Kiedyś to wszystko jakoś było ze sobą powiązane, teraz to wygląda jak sztuczny twór marketingowy, do robienia kasy na piknikach.

1

@Rust_Cohle +1
Dodatkowo, nikt nie bierze pod uwagę zdania piłkarzy. Przecież oni też chcą grać i reprezentować swój kraj, nierzadko bardziej, niż klub. To dla nich wielki powód do dumy, ale jeden Maciuś z drugim będą lamentować, bo może jakaś kontuzje złapią.

0

@VamosGirl najlepiej pójść do gminy i się dowiedzieć. Może nawet jak się trafi ktoś normalny, to się uda jakoś obejść przepisy.

1

@GeneralXavi a co na to Michał?

1

@FcPortoFan1999 wiesz co, ja na nich brzydko mówiąc "lache kładę"
Tam nie ma drużyny, nie ma charakteru, nie ma nic. Przyjeżdżają koledzy na zgrupowanie, pograć w Fifę, posmieszkowac na kanale Łączy nas piłka, bujają się w najdroższych hotelach, mają zapewnione atrakcje, żeby się gwiazdeczki nie nudziły, a cała odpowiedzialność i tak spadnie na trenera. Oni tam mają jak paczki w maśle, po co im się wysilać? Może kilku młodym się chce, a reszta to bezjajeczne chłopaczki.

Druga sprawa to te media, nie wiem, może ja już jestem za stary i nie czuje tego, ale jak widzę, z jakim przejęciem jest rozkładana na czynniki nasza reprezentacja to mi się śmiać chce. Eksperci w garniturach 5h przed meczem analiza, przypuszczenia. Po meczu na tych kanałach sportowych czy meczykach wielogodzinne mądrości przeciętniaków jak Wichniarek, Wawrzyniak, wymadrzaja się jakby sami byli mistrzami świata. Jedna wielka farsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?