mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz z racji, że był to wtorek, to najpewniej byłbym w szkole :D
21
Poddymimy trochę z rana?
Roztrzygnijmy raz na zawsze, klamczuszek czy atencjusz? A może jedno i drugie?
https://ibb.co/g9xGPDT
@MesQueUnClub96 twierdzi, że ma 18 lat, więc jak łatwo policzyć urodził się w 2006 roku. W dyskusji ze zdjęcia, chciałby wrócić do 2009 roku (chodziło o triumfy Barcelony, wygrywane finały) bo jako 3 latek doskonale pamięta piękne momenty swojego ukochanego klubu.
Przyznaj się młody(?) jak jest, a nie strugasz jarząbka.
3
@MarFan to nie on odsunął PiS od władzy, tylko ludzie.
4
@KamQiX i to gówno pewnie droższe niż nasze całe dwie szafy ubrań :D
1
@maroon widocznie Caritas założył tę zbiórkę. Źródło Łukasz Litewka na FB albo goniec.pl byli u Pani, zrobili reportaż, potem też rozmawiali z babka z Caritasu
1
Rok temu, przy okazji wejścia kanapki drwala do Maca, w sądzie ulicznej zapytano pewną starszą kobietę, czy jadła, czy kupi itp.
Odpowiedziała zgodnie z prawdą, że jej nie stać, ma blisko 80 lat, chorego syna pod opieką, mieszka w ciężkich warunkach, dla niej taka kanapka to luksus. Chodzi o tą Panią https://ibb.co/XptQ6wf
Internauci zorganizowali zbiórkę, udało się uzbierać ponad pół miliona. Super.
Dlaczego o tym piszę? A no dlatego, że Pani Henia nie otrzymała ani złotówki z tej zbiórki. Wszystko zagarnął Caritas, zasłaniając się swoim regulaminem.
Kurtyna.
3
@Joe_Barbaro w CS jak grałem, to wystarczyło odpalić grę i już się czas liczył
Przypuszczam, że w innych grach jest tak samo
3
@Hosh https://ibb.co/kMRvwSv
1
@barcelonaLM idealne miejsce dla średniaka w ekstraklasie. Praktycznie zero wymagań od zarządu czy kibiców, jedynie nie spaść i wygrać derby że Śląskiem. Nic więcej tam nie oczekują. Bogate, małe miasto, piłkarze tam mają jak u babci na pączkach. Swego czasu dobra akademia, więc jakieś tam talenty wypuszczali, więc hajs pompowany przez KGHM się jako tako zwracał.
1
@Kidd nie czepiam się, ale 4 posty niżej :D
1
@BarcaFanSince2006 u mnie jest Leo z 10.10, nie ma przypadków, są znaki :D
Powodzenia dzisiaj!
1
@Bulbazaur17 a ja bym obstawił, że osoby szczęśliwe zdają sobie sprawę ze swoich ułomności, braków, wad, że nie wszystko wieszanie zrobią lepiej i że czasami warto posłuchać kogoś mądrzejszego, a nie się obrażać :D
Ale to temat rzeka, można dyskutować i każdy pewnie będzie miał po części rację :)
3
@Bulbazaur17 taki charakter, nic nie poradzisz. Ludzie nie lubią być poprawiani, krytykowani itp. Uwielbiają za to mieć rację, być chwalonymi itd.
Duma im nie pozwala się przyznać do błędu. Właśnie w tym momencie można poznać kogoś dojrzałość, że przyjmie uwagę/krytykę z klasą, wyciągnie z niej wnioski, a nawet podziękuję za to. W moim odczuciu takie osoby są szczęśliwsze (te, które potrafią przyznax się do błędu), mniej konfliktowe, ugodowe.
3
@BorzyKrzys fajna seria, która dla mnie się skończyła na 5. Oczywiście późniejsze części obejrzałem, ale to już nie to samo. Wyobraźnia poniosła reżysera mocno.
2
@Danny Gaucho jakiś drągal :D
16
@visca_josef muszę Cię zmartwić, ale to nie był liść
0
@okiemtypera_lucaxx95 jeżeli na początku swojej "kariery" taki ktoś, miał tak jak Ty teraz, no to jestem w stanie go zrozumieć. Za małolata pracował w święta, musiał znać swoje miejsce w szeregu, że tak powiem. Jeśli jednak był jakiś sprawiedliwy podział, to masz zupełną rację. Niestety wiemy jak że sprawiedliwością na tym świecie.
1
@PizzerMan zależy co się robi. Wrzucam materiał, a potem tylko klikam raz na jakiś czas coś w monitorze. Telefon w ręce i się kręci. Ciężko to nazwać ostrą pracy, aczkolwiek jakby nie było, wykonuje swoje obowiązki :D
2
@okiemtypera_lucaxx95 punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia :D
Jakbyś był już takim 50 letnim konduktorem, z 25 letnim stażem, to nie był byś poirytowany, gdybyś musiał w wigilię pracować, a świeżaki z rocznym stażem, by mieli wolne? No ale odpowiedź szczerze
0
@PizzerMan pracowicie :D
Ale już tylko godzinka i do domu :)
6
@Herato najważniejszy jest efekt końcowy, a ten wygląda dobrze u Lewego, natomiast mi osobiście to "pajacowanie" podczas rozbiegu się nie podoba. No ale kij ze mną. Natomiast z perspektywy bramkarza? Im się dobrali do skóry, skrupulatnie każąc trzymać się lini, a strzelec ma pełne pole do popisu.
1
@Kgorecki2500 pracować można zawsze gdzie indziej :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakiej firmy polecacie kurtkę zimową?
1
@kiper09 ale grali z samymi ogórkami
Sturm Graz, Celtic, Dynamo Zagrzeb, Club Brugge i Real Madryt
18
@okiemtypera_lucaxx95 nieziemskie mają statystyki
5 meczów, 3 pkt, bilans bramek 9-17
3
@allien18 wszystko to jest automatyczne. Światła mrugają jeszcze kilka sekund, pomimo, że szlaban jest już w górze. Tak samo z zamykaniem, najpierw światła, a dopiero potem szlaban.
W tym przypadku zaczął się podnosić, ale w tym samym momencie nadjeżdżający pociąg dał sygnał (nie wiem jak to się odbywa, czy maszynista coś klika, czy pociąg mija jakąś czujkę) no i znów zaczął się opuszczać.
Były płacze, że nieraz szlaban jest zamknięty parę minut pomiędzy pociągami, że kilka aut by zdążyło przejechać. Zrobili system automatyczny, ale co z tego, jeśli ludzie to debile.
4
@AduŚ07 głowa mała ile tutaj jest idiotycznych zachowań.
1. Wjazd na przejazd na migających światłach
2. Wjechał, uszkodził szlaban, ale drugi jeszcze nie był opuszczony, mógł spokojnie jechać, to się zatrzymał.
3. Machanie łapami, żeby się pociąg zatrzymał
No debil do potęgi
1
@Sulimo KFC to już się nawet do jedzenia nie nadaje
5
Mentalność współczesnych "kobiet"
https://ibb.co/BrB3cNP
Łymyn.