1

@MateS byłbym skłonny w to uwierzyć, ale gdzie Nunez z bramką, jeszcze w finale LM :D

0

@!34RC3!_0N4 i sami się pozbawić szans na jakiekolwiek trofeum
W LM Real, w PK Barcelona
A w lidze wyjazdy do Valencii, Getafe, u siebie Bilbao i Barcelona

11

@AmigoBlancos no przeliczy, bo Real o finale to może pomarzyć

3

@WiecekFCB przecież było losowanie, a nie Liverpool dostał PSG z przydziału.

0

@CurryTheGoat30 no ale oni grają ze sobą, a mają taki sam skrót, więc to chyba istotne, przyznasz? ;)

0

@Janas11224 bez względu na to czy byśmy stracili punkty z Atalanta czy nie, szansę na wylosowanie PSG byłyby takie same :)

0

@CurryTheGoat30 BAY to Bayern czy Bayer

0

@misiek0318 Liverpool dopiero w finale możliwy

2

Komentarz usunięty

0

@wojopancer już tu był taki jeden podobny gagatek, Dembele na niego wołali.

0

@maroon nie chodzi o to, ale nie ma sensu tłumaczyć :D

1

@Mitch_Atleta zobacz jak sam sobie odpowiedziałeś. Według Ciebie wystarczy symulować bez machania rękami żeby uniknąć kary indywidualnej. No to teraz co jeden bystrzejszy tak będzie robił i zawsze się jakiś sędzia nabierze

45

@reloaded z czystej ciekawości, skąd szacunek do Trumpa, a nienawiść do Zelenskiego?

4

Buksa z bramka i asysta, a jego Midtjylland remisuje 2-2 z RSSS
Było 2-0 dla Sociedad

6

@MesQueUnClub96 to teraz ręką coś innego sama będzie robić, jak taki dzień udany?

5

@DonCarletto @escarabajo może tłumaczenie zawiodło, a Wy już :)

Poza tym, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Jak miałem 12 lat, to 40 latkowie to byli dla mnie starzy ludzie. Za parę lat będę miał 40 i już tak nie uważam :D

3

@Mitch_Atleta nikt się nie spodziewał, że koleś po studiach lekarskich na stanowisku MON się nie sprawdzi, nikt :D

3

@KmN co stoi na przeszkodzie? Gra. To, że strzela to jedno, za to dostanie złotego buta czy Pichici. Na ZP to trzeba coś więcej niż same suche statystyki.

0

@brzucho a z Barceloną to kto wygrywał LM?
@Herato ulubiony piłkarz Kwaśniewskiego? Kielini?

2

@clyde za dużo kombinuje, w wielu przypadkach udało mu się na takich kombinacjach zyskać, wyciągnąć coś z piłkarza, znaleźć mu nową rolę na boisku, ale nie z każdym się da. Do tego dochodzi jego charakter, wszyscy muszą mu być podporządkowani, jak nie, to konflikty jak z Ibra, bardzo dziecinne.

2

@Mitch_Atleta bo żeby stać się legendą, to czasami wystarczy jedno wydarzenie, które zapada w pamięci praktycznie wszystkim na długie lata
Co się takiego kojarzy z Pique? Ręka w górę po manicie? To my fani Barcelony będziemy pamiętać, a taki neutralny kibic?

1

@Arden bo chyba jest za młody i w zbyt nowoczesnych czasach grał. Ja to tak widzę, że wspominamy z sentymentem dawnych zawodników, mówimy o nich legendy, bo grali kilkanaście czy więcej lat temu w legendarnych zespołach. A dzisiaj? Jak ktoś się wyróżnia, to często są komentarze, poczekajmy z osądami, niech pogra kilkanaście lat to wtedy zobaczymy itp.
Dodatkowo Pique był dość kontrowersyjny, toteż wieku osobom nie przypadł do gustu delikatnie rzecz ujmując.

0

@Rewolucja123 już bez przesady z tym gloryfikowanie Realu, nie grają w tym sezonie nic szczególnego, tak jak @mientusek1407 pisze, Vini dużo słabiej niż rok temu, obronę mają dziurawą, Bellingham nie zagra w pierwszym meczu za kartki.

1

@mientusek1407 miał słabszy okres i to dość długi, bo z pół roku jak nie lepiej, ale teraz ładuje jak na zawołanie. Zobaczymy na co to się przełoży. Oby na 3 miejsce w lidze i 1/4 LM max :D

2

@mientusek1407


Proszę bardzo :)

1

@Bobo25 no teraz braki olbrzymie, mam w rodzinie taka czarną owcę, był policjantem, ma wyrok, a i tak dalej pracuje, bo braki.

Ja w 2012 próbowałem, nie wiem czemu wtedy taki boom był na policję, ale jak złożyłem papiery w lipcu, to na testy sprawnościowe i z wiedzy ogólnej dopiero dostałem zaproszenie w październiku, a na następne, psychologiczne - w maju dopiero.
Rok w dupę tak naprawdę.

1

@bartekvisca trwają z 2-3 godziny, masz kilkaset pytań chyba i przykładowo na początku dostajesz pytanie czy zabiłbyś swoją matkę, a pod koniec, czy strzelił byś do matki, która popełnia przestępstwo.
Coś na tej zasadzie i takich pytań głupich jest mnóstwo. Przypuszczam, że to tak na zasadzie, żeby było alibi, na legalne uwalenie kogoś. Dzisiaj to biorą jak leci pewnie.
@Bobo25 wiedziałem, że ktoś to napiszę, nawet nie jestem zdziwiony, że to Ty
W takim wypadku z automatu zostajesz komendantem

1

@Arden kiedyś się starałem dostać do policji, ale to był chyba szczyt chętnych, a miejsc nie było za wiele, więc się nie udało, ale test sprawnościowy zrobiłem najlepiej, nawet policjanci byli w szoku. Czas na zaliczenie było od 1:07 do 1:45, ja wykręciłem chyba 1:11. Teraz z perspektywy czasu mnie takie filmy śmieszą mnie podwójnie :)

Nie zdałem psychologicznych jak coś :D

1

@Michael24 w żużlu mamy dominatora i od kilku dobrych lat Mistrzostwo Świata Juniorów zazwyczaj zgarnia ktoś od nas, więc może będą następcy

Tak wiem, nikogo ten sport niebo stresuje, ale spytałeś, to odpowiadam

0

Orientuje się ktoś co z Mitroviciem? Ostatnie kilka meczów poza składem, nie ma informacji o zawieszeniu, ani kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?