mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DoctorSleep ponad 3 lata bez komentarza i taka perełka
Ciekawe jakie procesy się musiały zadziac w głowie, że do tego doszło :)
1
@Kgorecki2500 się obudził o 13 :D ludzie zaraz kończą (zdecydowana większość)
1
@Ilka trzeba dobrze patrzeć :)
https://ibb.co/W4yGc51j
2
@Matheu12 nie ma szans na 3 bramkarzy na dobrym poziomie w jednym klubie. Już 2 to jest kwas, patrz sytuację z Bravo i Ter Stegenem właśnie.
6
@BorzyKrzys będę powtarzał jak mantrę, w Polsce nie ma dobrej partii. Jedna jest gorsza od drugiej.
0
@Safrani wydaje mi się jednak, że żeby doszło do kradzieży, to musiałby wejść w ten link, już nawet bez wpisywania żadnych danych, a skoro przeglądarka mu to zablokowała, to nie ma się czego obawiać.
3
@Kapitan hawk ale co się z Bilbao o podium mieliśmy bić, to nasze :D
1
@alone49 jeszcze Cię trzyma po weekendzie
4
@Pedri16Future ale Kounde stał do niego tyłem, nie widział go, zwyczajnie zabierał jego rękę ze swojego ramienia. Zero intencji i siły też tam nie było. Gdyby tutaj sędzia dał czerwo, to zabiłby mecz, a dwa, zawodnicy pokroju Simeone utwierdzili by się w przekonaniu,, że gra jest warta świeczki i pewnie byśmy mieli więcej takich idiotycznych prób prowokacji i symulek. Stop dla takich zachowań, promujmy piłkę, a nie patologie na boisku.
6
@Pedri16Future polowali na drugą żółtą dla Kounde perfidnie, na szczęście sędzia nie uległ presji. Jeszcze Simeone powinien kartkę dostać za prowokacje i symulacje, padł jak rażony piorunem.
1
@QQL5 ale on mieszka na parterze
0
@Trojanek23 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14483643#comment-14483643
Normalnie, wchodzisz w swoją dyskusję i kopiujesz link ;)
0
@Trojanek23 równie dobrze mogłeś wrzucić link do dyskusji niż mało czytelnego screena :)
1
@kaamil1910 w pucharowym meczu Atletico ostatnie 10 minut pograło piłką i strzeliło 2 gole. Mają w swoim składzie zawodników, którym piłka nie przeszkadza, mogliby spróbować chociaż RAZ zagrać inaczej niż zwykle. Taki pragmatyzm do porzygu w ich wykonaniu jest mega irytujący i cieszę się każda ich porażką, zwłaszcza takimi, jakie mieli w tym tygodniu. Mega stadion, kilku klasowych zawodników a grają jak jakieś Getafe, że też kibice to tolerują. Jeszcze jakby za tym szły trofea, ale nic z tych rzeczy.
0
@TR3YWAY liceum czy tam szkoła średnia też się liczy, więc możliwe, że już dawno Ci przysługuje 26 dni
0
@TR3YWAY 10 lat stażu pracy, a wliczasz w to szkoły?
0
@FcPortoFan1999 przecież w soboty nie ma meczu o 12:30 nigdy, jest w niedzielę o 12:15 zawsze
0
@R10BarcaM10 ale jaki problem? Redakcja napisała, co trzeba zrobić, a że niektórych przerasta wyczyszenie danych aplikacji w ustawieniach, to co można więcej zrobić?
5
@Kapitan hawk tylko, że to żadna tajemnica :D
Nie od dzisiaj wiadomo, że najgroźniejszego rywala trzeba szkalować ile się da
1
@gumaz ciekawe ilu z nadciśnieniem i nadwagą płakało, że ludzie jedzą paczki z Lidla czy Biedronki :D
0
@Kapitan_SW ustawienia --->aplikacje--->zarządzaj aplikacjami--->chrome--->pamięć --->wyczyść pamięć podręczną
Tak czyscisz?
6
12h po meczu i tym karnym, a ludzie nadal tam widzą wałek stulecia, niesamowite. W drugą stronę jakby takie coś miało miejsce, to byście pielgrzymkę na kolanach do Częstochowy robili w podziękowaniu za VAR.
Bądźcie chociaż trochę obiektywni, a nie zakompleksionymi hipokrytami.
1
@mordini123 ja byłem kiedyś na meczu Barcelona-Chelsea, fajne przeżycie, atmosfera, tylko fajnie iść z kimś :)
0
@heniusss przy podwójnym dotknięciu piłka mogła mieć cały czas kontakt z nogą, nie musiało być milisekundowej przerwy, a mógł też nikt nie zwrócić na to uwagi. Oczywiście zakładając, że to nie zmanipulowany filmik.
1
Czemu tyle ludzi za karnego Alvareza obwinia Marciniaka czy VAR? Julian popełnił błąd i tyle, takie są przepisy. Tak ciężko być chociaż trochę obiektywnym?
P.S Messi w finale MŚ też podobno miał podwójne dotknięcie przy karnym na 1-0.
https://vm.tiktok.com/ZNdeWEENj/
0
@VinDiesel "też bez problemu przejdą"
Czyli awans po rzutach karnych,to jest bezproblemowy awans? :)
Niech sobie przejdą ten Arsenal, tylko też znów po dogrywce najlepiej :D
0
Najważniejsze, że sobie pobiegali 120 minut, zmęczyli się, jakieś urazy, kartki złapali na dalszą fazę, a wynik? Sprawa drugorzędna. Teraz wchodzi Barcelonka pana Flicka na weekend i pokazuje co jest pięć.
1
@don'T.R.I.P.e bez różnicy, albo jogurt albo śmietaną i majonez ;)
0
@Yoshi94 tak, jaja, nawet masz artykuł na głównej i co Gavi powiedział :)
0
@KmN no niekoniecznie :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14685353#comment-14685353