mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Od kilku miesięcy w pracy nie było takiego dziadka, miał udar, dzisiaj dostałem informację, że zmarł. Dlaczego o tym piszę? Bo nie rozumiem niektórych ludzi, którzy są tak pazerni na pieniądze. Chłop miał 3 źródła dochodu, emerytura, wynajem i pensja, a pracował fizycznie, jak na 70+ to nawet ciężko fizycznie bym powiedział. Mógł sobie pójść gdzieś na jakąś ochronę jak tak bardzo chciał pracować. Żona też pracowała za granicą, a najmłodsza też nie jest (tak przypuszczam, że jakieś 60+ będzie na bank)
Zamiast w tym wieku spędzać czas razem, odpoczywać, cieszyć się każdym dniem, bo w tym wieku to nigdy nic nie wiadomo, to pogoń za pieniądzem sprawiła, że każde spędzało dnie samotnie. Po co? Mieli wystarczająco, niczego nie brakowało, mieli dzieci, wnuki, zamiast się tym cieszyć...
Nie pozwólcie, żeby pieniądze były.najwqzniejsze w życiu. Nie o to w tym wszystkim chodzi
4
@Safrani musiałem 3 razy przeczytać żeby skumać :D
4
@Safrani zgoda, zareagować można różnie, ale to jest impuls, gdy otrzymujesz jakiś bodziec. Tutaj, moim zdaniem nie można mówić o reakcji, tylko "przemyślanym" wpisie. No bo dostała wyniki, przeczytała je, czy omówiła z lekarzem, jakoś zareagowała, a potem napisała post, przeczytała i wstawiła. Tu nie ma reakcji, tu jest zamierzone działanie fanatyka.
0
@q1 właśnie sobie sprawdziłem, z wyniku 8-10 na 8:25
To nawet w kobiecej siatkówce się nie zdarza :o
10
@tadzik447 on też rybak, tyle razy co tu wędkę złapał to głowa mała
4
Znieśli zasadę bramek na wyjeździe, czym o wiele zwiększyli prawdopodobieństwo grania dogrywek, które są potrzebne jak prostytutce majtki. Jak najszybciej zrezygnować z tych dogrywek, zwłaszcza, w tak obsadzonym kalendarzu.
1
@Ilka ale szanujmy się trochę
Błachowicz
1
@July_6_BcN a dupa rośnie
2
@DiSBlaDE ja kiedyś zjadłem płatki śniadaniowe na kolację, do dzisiaj, jak to wspominam, to serce mi wali, jak pralka wypełniona kaloszami.
Lubię czasem zaszaleć.
0
@Lanosss przecież nawet w tej piosence, której wers przytoczyłeś o tym śpiewa:D
1
@Criss18Barca z tymi krótkimi spodenkami i koszulkami to nie przesadzaj, zwłaszcza, że lubi wiaterek o sobie dać znać.
2
@Danny Gaucho widzę, że kolega poprawnie interpretuje semantykę pytań, ale ignoruje ich istotę
To pewnie Twoja największą wada :D
0
@Safrani może i tańszą, ale jakościowo za to gorszą
1
@Bulbazaur17 no Arek Milik mógł zostać królem strzelców tych mistrzostw (oczywiście z przymrużeniem oka) ta setka z Portugalią, w grupie jedna czy dwie z Niemcami
Pamiętamy doskonale :D
1
@Kgorecki2500 są rozwiązania
Koszulka i kurtka, jakaś wiatrówka luźna
Ewentualnie bluza i bezrękawnik :)
1
@SzczenaWojtula najstarszy zawód świata, ale teraz takie czasy, że na tę profesję wymyślają ładne określenia, typu właśnie eskortka, czy sexworkerka, że niby kojarzy się i brzmi lepiej :)
3
@Michu94 czytam takie wpisy i mam przed oczami tę jego opaskę 100%JESUS z finału w Berlinie. Hipokryzja mocna
0
@Hasszz no i właśnie trzeba się na tym znać, czy w tym siedzieć, żeby to ogarniać
A w 99 procentach przypadków psikniesz się czymś, przejdziesz obok kogoś i ten ktoś sobie pomyśli dwie rzeczy:
1) ale fajne perfumy
2) ale ujowy zapach
1
@marSON masz rację, trochę pewnie przesadziłem, trochę źle w słowa ubrałem i wyszło jak wyszło :)
1
@marSON zgoda, ja tylko.napisalem co myślę, przecież to nic nie znaczące słowa ;)
Ale przyznasz rację, że śmiesznie wyglądałoby gdyby ktoś potrafił fajnie dobrać nutę zapachową, ale kompletnie reszta garderoby by ze sobą nie współgrała? O to.mi chodzi, że jak już zwracamy uwagę na takie detale (moim zdaniem), to już na wszystko, a nie na wybraną rzecz, a to już kosztuje
2
@MesQueUnClub_87 gwarantuje Ci, że jak ktoś się psiknie z głową, czyli 2-3 razy to nikt się nie będzie dusił, a jak ktoś wywali na siebie pół flakonu, to nie ważne jakich perfum użyje, letnich czy zimowych, będzie ciężko wytrzymać.
Nic Ci nie usiłuje udowodnić, bo ja sobie doskonale zdaje sprawę, że są różne perfumy na różne okazje (więc nie musisz być zawiedziony), tylko takie rzeczy kosztują i to nie 2-3 stówy. Uważam, że nie obracamy się w tym środowisku, żeby zwracać na to aż taka uwagę. Ważne że od Ciebie nie śmierdzi i nie walisz też na kilometr jakimś zapachem, a tak jak wspomniałem, wszystko ponad, czyli co na jaką okazję wypada itp. to już że tak powiem "wyższe sfery" :)
2
@MesQueUnClub_87 zgoda, więc idąc Twoim tokiem myślenia, powinieneś mieć perfumy na randkę, do pracy, na inne uroczystości zarówno na lato jak i na zimę
Prawda jest taka, że jakiś specjalista od wizerunku, to Ci powie, że na takie wyjście i do takiego stroju taki zegarek, do tego smartwatch będzie ok, do tego tylko zegarek z paskiem a perfumy takie i takie.
No bo jak już chcesz mieć dopasowaną perfum, to czemu nie zegarek czy buty?
A nie oszukujemy się, nie jesteśmy milionerami, że mamy po kilkanaście lat butów, zegarków, markowych, drogich perfum.
Zwyczajnie mnie to bawi, a Ty chyba poczułeś się dotknięty, zupełnie niepotrzebnie.
4
@marSON dla mnie najważniejsze latem, żeby osoby używały antyperspirantów :)
@MesQueUnClub_87 nie
40
@MesQueUnClub_87 mnie to bawi trochę to kategoryzowanie perfum na zimę, na lato, na wieczór, na rano, na randkę, na pogrzeb :D
Są to się psikam takimi jakie mam i tyle
0
@Eto'o9 R10 ja to nie rozumiem tego strachu, przecież w każdym meczu można dostać kontuzji, a jakoś przed ligowym meczem Barcelony takich wpisów nie ma.
Druga kwestia, o której wielu zapomina, to ambicje piłkarzy, przecież dla nich często gra dla kraju to spełnienie marzeń i ogromną duma
5
@ShawnC takie mecze i wyniki zawsze mają znaczenie :)
1
@negreanu tak jest wszędzie, tutaj też sami eksperci przecież, a później się okazuje, że podstawowych przepisów nie znają :)
7
@macio_944 a propos smaku
Jaka w smaku ta plama? Bo może bym wziął
2
@DoctorSleep ponad 3 lata bez komentarza i taka perełka
Ciekawe jakie procesy się musiały zadziac w głowie, że do tego doszło :)
1
@Kgorecki2500 się obudził o 13 :D ludzie zaraz kończą (zdecydowana większość)