mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Safrani czuje się dotknięty, że mi to tłumaczysz ;(
22
@siwykrb witamy w internecie, proszę się rozgościć
0
Wiadomo co z Yamalem?
1
@OzzyFCB przecież idealne okno, to był drugi wolny, nie pierwszy
2
@Piotrek1993 tak.
1
@heniusss wyskoczył mi gdzieś tylko post czy filmik, nie zagłębiałem się, bo szkoda czasu na coś takiego moim zdaniem, ale pisałem wyżej, że być może jakaś akcja pod zasięgi :)
0
@Transu96 no i się możesz dissa spodziewać lada moment
@NeroTFP1 nie wiem, czy to próba jakiegoś wybicia się, zwiększenia zasięgów? Tak chore czasy, że nic nie zdziwi.
Gratulacje za książkę :)
0
Kojarzycie tę laskę, co w 12 godzin przespała się z 1000 "mężczyzn"?
Właśnie jakiś raper Lil Mabu czy jakoś tak, jej się oświadczył, dodając, że:
"Jej dziurki są dla wszystkich, ale serce, należy tylko do mnie"
Co za cuckold.
1
@Barca_Big_Moment moim zdaniem, fakt, że Kovac zna Flicka nic nie znaczy, bo mając Pedriego czy Yamala w gazie, nie są w stanie wyłączyć wszystkich naszych atutów. Nie jesteśmy uzależnieni tylko od jednego zawodnika, w ofensywie mamy spory wachlarz możliwości. Liczę dzisiaj na takie 3-0, albo 4-1.
0
Ale, że Arsenal z Kiwiorem nawet gola nie stracił, to jestem w szoku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że był bardzo elektryczny i dwa razy podał idealnie na kontrę dla Realu.
1
@Bogan z PSG w formie też będzie bardzo ciężko.
Stawiam, że gdybyśmy grali z Interem czy PSG, to szanse są 50/50
Z tym, że w meczu z francuską ekipa, byłby to piękny, ofensywny mecz, a z Interem obrona Częstochowy
23
Jedyna kontrowersja dzisiaj, dlaczego Bellingham nie dostał żółtej kartki?
1
@budel17 oglądam, fajnie grają chłopaki. Przede wszystkim skillowo wyglądają bardzo dobrze, chociaż snajper czasem pudłuje proste, ważne strzaky
5
@Safrani dołączam się do życzeń:)
1
@FCB_dimiC niczym się to nie różni od
Drużyna x, pewnie rozłoży przed Realem nogi, a z nami zagrają jak o życie
Za x, wstaw dowolną drużynę
51
@gumaz Klaudia jest odklejona od rzeczywistości. Nie bądź jak Klaudia.
1
@Culer9002 wygranej różnica 3 bramek
Takie 3-0, 4-1
1
Będąc nawet najbardziej bezstronną, obiektywna osoba na świecie, no to kuźwa nie da się tego klubu lubić, za te wszystkie krzywe akcje. Tu nawet jest problem, żeby ich szanować jakkolwiek.
0
@Krzysztof1987 może i tak, ale weź pod uwagę, że to wszystko jest rozłożone w czasie
To nie tak, że przychodzisz w poniedziałek, robisz testy sprawnościowe, test wiedzy ogólnej(TWO)
We wtorek psychologiczne i rozmowa z psychologiem
W środę wyniki
Ja w 2012 się starałem, złożyłem papiery w na początku lipca, pierwsze testy w październiku (sprawnościowe i TWO), następnie, psychologiczne, w maju
Sam widzisz, że w tym czasie się wiele w życiu może zmienic
5
Komentarz usunięty
22
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 co trzeba mieć w głowie, żeby wejść w 77 minucie na boisko, dostać w tej samej minucie od razu żółtą kartkę, a za 5 minut drugą żółtą i wylecieć z boiska? Słucham eksperta
0
@Krzysztof1987 no a czemu nie? Przecież nikt Cię nie zmusi do pracy tam.
1
@Krzysztof1987 nie biorą nikogo z najlepszymi wynikami, tzn. kiedyś nie brali, a teraz to nie wiem jak jest.
Ogólnie to jest kilka poziomów rekrutacji, gdzie się zbiera punkty, im więcej tym lepiej. Test wiedzy ogólnej, test sprawnościowy, testy psychologiczne, rozmowa z psychologiem. To się potem sumuje wszystko
0
@marcin62 tam w tym Madrycie to większość takich piłkarskich zakał, Atletico, Getafe
1
@July_6_BcN niedobrze... Człowiek by nacieszył oko pięknymi kobietami w letnich kieckach, a tu znowu kurtki będą nosić i te dzwony :/
2
@kempnou i to jest jedyne słuszne rozwiązanie
Żadnych skrajności
7
@Czajka90 w głowie przeciąg ma niezły, więc pasuje
2
@NeroTFP1 jedno nie wyklucza drugiego :D
1
@budel17 już jest oficjalka