mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xvcWinterSoldier jedyna szansa że Mats miałby zagrać, to wynik meczu rozstrzygnięty i symboliczną zmiana pod koniec meczu. Innej opcji nie widzę.
5
@NeroTFP1 @lithotripter mści się za potraktowanie przez Barcelonę jego wielkiego rodaka z Rosario
9
@Djorkaef98 nic złego tutaj nie widzę, nikt nikogo nie wyzywa itp.
A sytuacja taka, że można się wkurzyć
1
@Criss18Barca @FcPortoFan1999 nie może być pogrzebu w niedzielę, zwłaszcza w tą co będzie
1
@michal26 na którym sektorze Cię wypatrywać dzisiaj?
0
@michal26 oj odleciałes z tym 4 miejscem, przecież Gleb to ten sam poziom co Drabik.
A co do meczu w Gorzowie, Lebedevs już zrobił Emila i Lamberta
Paluch Emila.
Wcześniej Fajfer też Lambo przywiozl.
Także Twoje przewidywania takie średnie :D
0
@Joe_Pesci Ferran też niezadowolony mocno po zmianie
Chłopakom się w główkach poprzewracało, gwiazdorki
0
@Criss18Barca cały czas próbuje mu to uświadomić, że nie ma co ferować po jednym meczu, jeszcze wyjazdowym ;)
Holder często robi punkty, ale jak zobaczysz w program, to są tam juniorzy i koledzy z drużyny ;)
Ale fakt, narazie Rybnik zaskakuje pozytywnie, to dobrze, bo będzie ciekawy sezon.
Co Wy z tym Glebem macie? Przecież to jest tam chimeryczny zawodnik, że szok. Poza tym, to nie przypadek, że nie jeździ.
0
@michal26 co Ty wyciągasz jakieś stare dzieje jego w Sparcie :D
Z resztą, już Miskowiak miał odpalić, tor pod niego w Grudziądzu
Jadą z cienkim Rybnikiem i ma 0,0 :)
0
@michal26 pokazałeś wyniki Lebedevsa z meczów wyjazdowych, a ja mówię, że on u siebie będzie zupełnie inny
Potrenował, pewnie się spasował i jutro będzie przywoził punkty.
Fascynujące są te wnioski po jednym meczu, Vaculik bez formy, a cały Toruń forma mutant ;D
Mogę się założyć, że jutro Paluch przywiezie jakiegoś seniora (z tych 4 topowych) i to nie raz.
Jeszcze jedno, Torun jest beznadziejny na wyjazdach.
Zobaczymy jutro ;)
0
@FCB24 koło remisu się zakręci
Z tymi 15 pkt to bym nie przesadzał :D
Po 10 niech zrobią, juniorka raczej 1-2
No i Kvech, wielką zagadka
0
@FCB24 Fajfer i przede wszystkim Lebedevs u siebie to dwaj różni zawodnicy, stawiam obaj zrobią koło 14 punktów. Vaculik z 12 Thomsen 12, Paluch z 8
Tak stawiam, w sezonie dałem ich, że skończą na 4, ale pojechałem po bandzie, bo skończą pewnie na 6
4
@MichalZZZ 20 lat temu oglądaliśmy z ojcem i bratem każdy mecz Barcelony razem (wszyscy jesteśmy za Barca ). Itak dobre kilka lat. Potem każdy poszedł w swoją stronę.
Teraz mam dwóch synów, narazie są mali, bo 2.5 i pół roku, ale mam nadzieję, ze będą chcieli ze mną oglądać, jak dożyje. No i dziadek może czasem też wpadnie na mecz :)
Chociaż przyznam szczerze, że samemu dobrze mi się ogląda mecze, bo nie lubię jak ktoś komentuje bez sensu i obiektywizmu ;)
Zobaczymy jak z moimi chłopakami będzie.
0
@FCB24 @michal26 to się zdziwicie z tym Gorzowem :)
Tak, Bewley normalnie jedzie
2
@mekston @FcPortoFan1999 jak na moje, to powinniście się udać do jakiegoś specjalisty ;D
1
@Unbe ale po co jakieś teksty do Saki prowokujące?
0
@Criss18Barca Lublin 58-32 Częstochowa
Grudziądz 54-36 Rybnik
Gorzów 45-45 Toruń
Wrocław 55-35 Zielona Góra
0
@Derean aaa, w tym sensie :)
0
@Derean nie no, ale gdzie Kounde do Alvesa, chodzi mi głównie o poczynania ofensywne. Francuz to widać, że rzemieślnik, tytan pracy, a u Daniego było widać luz, wszystko mu przychodziło z łatwością.
0
@Isso89 a jak się farba w praniu zachowa? To jest jakaś specjalna?
0
@Isso89 to nie czepianie się, tylko nie lepiej było zainwestować w lepszą koszulkę? Ta z Sinsaya po kilku praniach może być słaba, szkoda pracy Marysi.
4
@Munio muszę zmartwić, nie 4, a 2, finał PK gramy na wyjeździe.
1
@mmaciass to był cytat z kiepskich
Kilka razy się zdarzyło, że w upalny dzień wypiłem sobie w pracy radlerka 2 czy 4 procentowego ;)
Raz, piliśmy łychę, co się porobili, ale to wtedy wypiłem z 2-3 kieliszki. Dumny nie jestem, ale też bez przesady
2
@Rastafarnianin wtedy pracowałem na myjni, szef wyjechał, sierpień, chłopaki poczuli blusa
Ale ogólnie mieli ciągoty do alkoholu
Jeden niby nie pił parę lat, ale zaczął sobie pozwalać na coraz więcej i popłynął
1
@Arden dla porównania, polecam obejrzeć skrót i posłuchać kibiców na Old Trafford.
Co się dziwić, że na SB była stypa, jak przyjechała jakaś drużyna, nie wiadomo skąd, wynik dwumeczu rozstrzygnięty.
23
Post przypominający*
Dzisiaj Wielki Piątek, czyli też post ścisły, w tej całej gonitwie, można się zapomnieć, dlatego przypominam dla tych, którzy poszczą, 3 posiłki, 2 lekkie, jeden do syta, no i oczywiście bez mięsa.
*Jeśli nie pościsz, nie interesuje Cię to, to nie komentuj, przeglądaj sobie LR dalej.
7
@budel17 identyko, w pracy tak delikatnie czasem dla kurażu, na rozgonienie chmurek, żadne ordynarne chlanie, ale koledzy parę razy dali w palnik. Jeden jak wypił i zasnął o 13, to go o 18 budziliśmy bo cza było do domu jechać :D
18
@paweldunajecfcb że immunitet poselski to jedno wielkie gówno, który jak najszybciej powinien zostać zlikwidowany
3
@kondzix2115 nie wiem ile godzin przed meczem musieliby zacząć wpuszczać ludzi na trybuny, żeby zdążyć każdemu sprawdzić numer dowodu przed pierwszym gwizdkiem
0
Ktoś wie, jak się nazywa fachowo to coś, zaznaczone na czerwono?
https://ibb.co/LdTFH3BK