mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W meczu Barcelona-Inter, MVP spotkania zostaje Thuram, którego później nie ma w jedenastce kolejki :D
0
@Criss18Barca Lublin 58-32 Rybnik
Toruń 52-38 Częstochowa
Grudziądz 50-40 Wrocław
Gorzów 48-42 Zielona Góra
Z tymi numerami to Gorzów poleciał ładnie :D
1
@Luciano99 będzie podsumowanie chorągiewek dzisiaj?
3
@Azazel_Pazuzu ale przy golach bez szans
3
Ostatnio kolega był na weselu, takiej historii jeszcze nie słyszałem.
Zamiast sto lat, młodzi zażyczyli i puścili hymn Realu, dali gościom tekst i mieli śpiewać :D
Na torcie, leciał hymn ligi mistrzów.
Co myślicie? Dla mnie cringe
0
@michal26 Artiom powiedział, że tor jest inny, niż rok temu, przyznał to również Darek Śledź. Przy czym na tym torze trenowali, jeździli sparingi i zlali Falubaz, więc nie trafiają do mnie te tłumaczenia.
Z resztą, po każdym przegranym meczu każdy gada to samo, nie mogłem znaleźć ustawień, tor był inny itd. itp.
Druga sprawa, jechali z najlepszymi żużlowcami świata, więc siłą rzeczy, nie każdego i nie zawsze się da wyprzedzić.
Kurtz to był z kolei z innej planety, a on też startów nie miał, zazwyczaj wyrywał punkty na dystansie.
0
@michal26 ale nie wybieraj sobie meczów pod tezę.
Z Lublinem w tamtym sezonie: 14+1, 5+1, 1, 0
Sezon wcześniej 1, 5+1, 3, 2
Dwa sezony wcześniej: 4+1, 2+1
Dziękuję, więcej nie mam zamiaru dyskutować, bo nie widzę sensu.
Laguta i problemy ze sprzętem, ten sam Laguta, który odpuszczał sparingi po 2 biegach wygranych, który przed sezonem mówi że ma coś, co będzie jego przewagą nad innymi. Ma też moim zdaniem najlepszego mechanika z całej stawki.
Może znowu wyszło kombinatorstwo Sparty i Rusko, żeby zmylić rywala torem? Nie wiem.
Ale już byłem na takim meczu z Lesznem w rundzie zasadniczej, gdzie się podłożyli, bo tydzień później był finał
Proponuję zacząć szukać wymówek na najbliższy mecz, niż przyznać, że są bez formy albo słabsi, bo w Grudziądzu też przegramy.
0
@michal26 stary, bez przesady, wczoraj seniorzy Rybnika przyjeżdżali pół okrążenia za rywalem, jeżeli przez cały mecz nie jesteś w stanie znaleźć chociaż na jeden bieg czegoś, tzn. że nie tylko o sprzęt chodzi.
Co do Sparty, Bewley od początku sezonu jeździ średnio, w Anglii czy innych turniejach, Kowalski z Lublinem zawsze jeździ słabo, głową nie dojeżdża. Janowski pikuje w dół od 2-3 lat. Dziwi mnie tylko, brak trójki Laguty. Tu nie chodzi o sprzęt, problem jest w samych zawodnikach, może Bewley nie przyłożył się do przygotowań, Janowski to myśli o czymś innym, z Kowalskiego jeszcze będzie pociecha, ale w tych najważniejszych meczach (nie licząc Torunia 2 lata temu bodajże) to nie dowozi.
Jakoś z Falubazem wszystkim jechał sprzęt, nagle z Motorem nie? Po prostu na tle mocnego rywala wyszły braki.
0
@michal26 no o 2 ekstraligę
Oczywiście, że czas zweryfikuje ;)
Oj nie odważył się trener odsunąć Nickiego moim zdaniem.
Możesz przestrzelić ustawienia ale nie przez cały mecz,nie na swoim torze, nie aż w takim stopniu, a przypominam, że Toruń nie jest jakiś mocarny na wyjazdach.
Teraz zaczyna wychodzić to co pisałem o Rybniku wcześniej, zlepek indywidualności, które miały ze sobą na pieńku (Pedersen-Holder, Hokder-Pludra), czy bujający w obłokach Drabin. Bo ale musieli jakoś latać dziury w składzie na ekstraligę. Ja zdania nie zmieniam, to jest zespół pierwszy do spadku
0
@escarabajo broń Boże nie oceniam jego kariery po tym zagraniu, ale wyobraźmy sobie finał LM, 90 minuta, na tablicy 0-0 i w tak prostej sytuacji tam koncertowo to spieprzyć?
0
@escarabajo no ale jednak to zagranie że screena, no to nie wymaga jakiejś wielkiej finezji ;)
0
Jak wspominacie Abidala pod względem sportowym? Obrońca raczej dobry, ale w ataku to za wiele nie dawał. Mi utkwiła w głowie ta sytuacja z meczu z Arsenalem (4-1 i cztery gole Messiego)
https://ibb.co/W4GX1V4T
On w tej sytuacji podał za plecy zawodników Barcelony, no trochę kryminał. Koniec końców akcja zakończona golem, ale na tym poziomie takie zagranie nie przystoi.
1
@Torto z tym Thuramem ciekawa sytuacja, bo w poniedziałek zaczynał truchtać, a dzisiaj ma już grać w podstawie jeszcze ;D
Więc albo niezła zasłona dymna z tym truchtaniem była, albo ryzykują
0
@mrboom to że Czugunov miał 23 lata nic nie znaczy, bo młodszy Drabik dawał dużo więcej, tylko później mu psycha siadła. W sensie już wcześniej był odklejony, konflikt z ojcem itp, ale akcja z dopingiem to był gwóźdź do trumny.
Nie ma co się sprzeczać, poczekajmy parę tygodni, zweryfikują nas żużlowcy ;)
0
@michal26 problem jest taki, że Ty tylko patrzysz na suche liczby, Nicki owszem, wyglądał dobrze ostatnio, ale wczoraj drmaat i to jest cały Pedersen, jak wiezie punkty to jedzie, jak jest na końcu, to się nawet w łuk nie składa, markuje defekty, utrudnia innym jazde i jeszcze robi toksyczna atmosferę w parku maszyn. Natomiast Holder punktuje, ale zobacz na kim on punkty zdobywa, zazwyczaj na juniorach rywala lub swoim koledze z drużyny. Owszem, czasem przywiezie kogoś lepszego, ale rzadko.
Czugunow ma też problemy z głową często, która nie dojeżdża, polecam sprawdzić też sobie jego wyniki z lig zagranicznych. To jest zawodnik, który tak jak piszesz, powalczy że Zmarzlikiem, bo pamiętam takie biegi i w Gorzowie i we Wrocławiu, a potem przyjeżdża pół okrążenia za jakimś juniorem. To jest idealny zawodnik na 2 ligę i myślę, że tam po sezonie wyląduje i już zostanie, tam będzie w top10 spokojnie.
0
Niby źle się nikomu nie życzy, ale Donnarumama mógłby coś odwalić ;D
0
@Lordzi no dobrze, ale już komentarze że szklanką, że się połamał, a się okaże tydzień czy dwa pauzy, to faktycznie się połamał.
0
Sami lekarze na LR, już diagnoza postawiona, wyrok zapadł :D
0
@michal26 rozwala mnie jak piszesz o kimś po jednym czy dwóch biegach :D
A co było później? W,0,1
Kapitalny występ :)
Drabik zapunktował by tak samo. To raz, dwa, skoro taki zajebisty zawodnik, to czemu siedział w drugiej lidze i teraz na ławce?
Oj chyba nie pamiętasz jakie miał występy w Sparcie. Gdyby był taki zajebisty jak piszesz, to by go nie pogonili z Wrocławia i Grudziądza
Ale dobrze, uważaj sobie o nim co chcesz. Zobaczysz, że czas i liga to zweryfikuje.
1
@VamoSBarca88 a moim zdaniem spalony byl
3
@Xaviball bez szans na mistrzostwo
2
@Cule1234 a ja myślę, że Mats zagra najwcześniej, jak klepniemy mistrzostwo.
4
@Rastafarnianin no i od razu widać, że nie masz dzieci :)
Jak dla mnie, to jest to jeden z najgorszych zawodów, matka 24/h, ogarnąć dzieciaki, dom, jakieś zajęcia dla dzieciaków. Czemu najgorszy? Bo za ten zawód nikt nie płaci, wielu nie docenia, albo tak jak Ty, wyśmiewa, a to jest naprawdę bardzo ciężki kawałek chleba.
14
@Mankind ale to musi być duma dla rodziców! Coś wspaniałego:)
4
@Misiusessi jeżeli jest ładna, a zakładam, że tak, to pewnie stulejarze na coś liczą, nie brakuje takich
0
@Fake69 kierując się tym co napisałeś, wynika z tego, że Niemcy chcą, żeby nie grał i w nich wjeżdżał, zdajesz sobie z tego sprawę?
35
Ciekawostka:
78% azotu, wchodzi w skład powietrza, to jest akurat fakt. Natomiast ciekawostką jest to, że taki sam odsetek niemieckich kibiców uważa, iż Antonio Rudiger powinien zostać odsunięty od gry w kadrze narodowej.
0
@July_6_BcN miałaś takie pole manewru, a poszłaś na łatwiznę
0
@July_6_BcN no i nie wiem czy to kropki nienawiści czy co
2
@July_6_BcN oni to wiedzą Kocie