1

@Konradowskyy no złożony, ale ogólna teza jest taka, że wyższe wykształcenie na Trzaskowskiego i że są mądrzejsi, a chciałem pokazać, że teraz wyższe wykształcenie może mieć każdy, więc to żaden wyznacznik. Poziom edukacji na każdym poziomie leci w dół. Mam nadzieję, że chociaż na tych renomowanych uczelniach jest inaczej ;)

2

@Konradowskyy no dobrze, ja to rozumiem, ale poruszony jest wątek tego,, że wyższe wykształcenie=ludzie mądrzejsze itp. a sam napisałeś, że niekoniecznie, dopiero później nabierasz wiedzy i doświadczenia w praktyce

0

@pozor wszystko zmierza w kierunku rozłamu koalicji i przedwczesnych wyborów, w których główną rolę znów może odegrać Konfederacja

2

Fajna dyskusja w gorących o tym wykształceniu wyższym. Problemem jest tylko to, że wyższe wykształcenie ma ktoś po jakimś WSB oraz ktoś, kto skończył UJ, czy Politologię Wrocławską. Jest kolosalna różnica w tych uczelniach, a koniec końców wykształcenie jest takie samo do statystyk. A gwarantuje Wam, że na takim WSB, czy podobnych tworach ludzie swoich horyzontów nie poszerzają, wiedzy też tam zbyt dużej nie przybywa.

23

@July_6_BcN @VegetaPolska, robota jest

2

@Piterh777 no tak, bo głosując na KO to jesteś zajebisty i oświecony.
Powtórzę jeszcze raz, nie ma dobrego kandydata, ani dobrej partii. Można powiedzieć ewentualnie, że jedna jest gorsza od drugiej.

17

Jak beznadziejna musi być Platforma, czy tam Koalicja Obywatelska, że przegrała kolejny raz i to z kimś takim? Jako naród jesteśmy głęboko w dupie, a najgorsze, że nie widać kompletnie żadnego światełka w tunelu na poprawę. Ciągle to samo, a polaryzacja społeczeństwa sięga zenitu. Straszne co politycy z nami zrobili.

0

Najważniejsze to mieć dystans ;D
https://ibb.co/HLsbNHNx

8

@fart wnioski? Społeczeństwo to debile, a Rafał jak i cała platforma jest beznadziejna? Moim zdaniem z jedno i drugie ;D

2

@GTBTP @Zoker @CLS63AMG @PeteR10 @Kgorecki2500 jeszcze bardzo istotny aspekt, presezon. Im dłużej na KMŚ będą, tym krótszy okres przygotowawczy, a wiadomo, że Real teraz najsłabiej wyglądał pod tym względem. My zrobiliśmy w tym aspekcie mega przeskok i jakie były efekty wiemy.

0

Jakie La Rambla ma predykcji co do Xabiego Alonso w Realu? Będzie podobnie jak z Flickiem, czy bliżej do Xaviego? Ktoś regularnie oglądał Leverkusen i ma jakieś ciekawe wnioski?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Macie tak, że jecie jakieś danie, zjecie sporo i już nie możecie, ale coś innego byście jeszcze zjedli? :D
Ja dość często

3

Czy Rafał Trzaskowski pobiera normalnie wynagrodzenie za pełnioną funkcje prezydenta miasta stołecznego Warszawy? Bardzo mnie to ciekawi, przecież od pół roku robi zupełnie coś innego. Kto na to pozwala?
W absurdalnym kraju żyjemy.

0

@Roobo nie, wymyślili kandydata Nawrockiego. Serio nie kumasz?

1

@Kgorecki2500 Ziobro zdziwienia ;D

1

@Jakchcesz i dlatego położyłem wiadomo co na wszystkie wybory. Od kilku lat już nie głosuje i nie mam zamiaru, bo w sobotę jak przyjdzie Trzaskowski to będzie gadał dokładnie to samo.

0

Przecież on się na wszystko tu dzisiaj zgodzi, byle się tylko przypodobać. A potem pierwsza ustawa do podpisania i już będzie zgrzyt.

2

@BezglutenowyPedri ja pierwsza turę olałem, za to na drugą też nie pójdę.

2

@lajcior ciekawe pytanie ;D
Powiem tak, Inter to Trzaskowski, Mediolan (stolica mody, chociaż Paryż również jest w tym aspekcie wysoko), stabilne wyniki od lat
PSG ledwo się dostało do fazy pucharowej, czyli można powiedzieć, że wzięli się znikąd, jak ten cały Nawrocki. PSG odpaliło gwiazdy (Kaczyński itp.) a postawili na czarnego konia ;D

4

Te wybory to jak finał LM. Szkoda, że nie mogą przegrać dwie drużyny i dwóch kandydatów.

1

@michal26 u Rymanowskiego powiedział, że musiał odejść i nie chodziło o finanse (że głównie on najwięcej nagrywa i zarabia), ale nie chciał zdradzić dlaczego. Nawet podobno wspólnicy z KS nie wiedzą, a jakby wiedzieli, to by to wszystko inaczej wyglądało.

0

@DeXt3rVeB ostatnio oglądam go trochę więcej. Konsekwentny w tym co mówi. Ma swobodę, by wyrażać swoje opinie, o czym każdy tylko może pomarzyć. No i dziwię się, jak ktoś twierdzi, że jest podstawiony przez pisiorow.
Ogólnie oceniam na plus. Czasami może przesądza, ale w większości rzeczy się z nim zgadzam.

0

@clyde a żona zrobiła tagliatelle z sosem z kurczakiem i brokułami
W lodówce miałem polewę truskawkową, to sobie osobno zjadłem z makaronem jeszcze
Ale zupełnie nie moje klimaty, nie przepadam za makaronami

1

@July_6_BcN w tej wersji mega hot laska. Elegancko, z klasą, ale i seksownie.

0

@July_6_BcN posłuchaj sobie kilka piosenek zespołu Enej. Przykładowo "Tak smakuje życie", rytmiczne, skoczne, wesołe, może bujać. Jakieś starsze piosenki typu: "cykady na cykladach", "Hi -Fi"
A z nowszych to Piersi - "Bałkanica". Jakieś piosenki Dody też spoko.
Zależy co to za impreza i dla kogo.

3

@Bocheno1 no nie dowie, przecież nikt tu się z Dodim nie trzyma, to nikt z ucha nie strzeli
Ale daj szansę innym, nie bądź taki

1

@Bocheno1 Ty, Casanova
Się trzymaj jednej, a nie. Daj też innym szanse

1

@cules100pro już widzę jak Rodri tam idzie, po tym jak go olali rok temu na gali ZP

0

@szymonekk Coutinho grał u Flicka w Bayernie. Bez szału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?