0

@Kengo a jak wygra dzisiaj, to za cały turniej zarobi więcej, niż do tej pory w tym roku ;D

0

@MesQueUnClub_87 Omielanczuk, Parke, Pasternak, Sarara, Wrzosek i pewnie jeszcze paru innych, których teraz nie pamiętam.
To cały czas jest Fame i freaki, więc i takie jednostki będą, które wymieniłeś, bo ktoś ich jednak gdzieś ogląda i generuje to przychody.
Jednak w porównaniu do pierwszych gal, to jest kosmiczny rozwój.

Ciężko się dziwić, że tu przychodzą prawdziwi sportowcy, skoro w KSW płacą jak płacą.
@NeroTFP1 ja również nie wydałem i nie zamierzam, napisałem tylko, że zrobili potężny skok rozwojowy i biznesowy. Ich gale są naprawdę robione z rozmachem, nawet byli w stanie zablokować nielegalne strony na strumyku.

4

@Danny Gaucho można wiele zarzucić organizacji, ale patrząc od czego zaczynali (jakieś Rafonixy, Magicale, czyli prawdziwa patologia), a gdzie są teraz, to jest to biznesowy majstersztyk.
Ktoś zaraz powie, że promowanie patusow itp. Niby racja, ale jest tam już kilka naprawdę prawdziwych sportowców z krwi i kości, których skusiły potężne i łatwe pieniądze. A dymy na konferencjach? Zobaczmy co się dzieje czasami w sejmie.

0

Roberto Soldic w FAME. Dzisiaj ogłoszenie jego rywala, z którym zawalczy na następnej gali.
Lewandowski z KSW to pewnie nadal nie wierzy, że gdzieś płacą lepiej ;D

2

@FCB24 to ja jeszcze dorzucę Mariusza Pudzianowskiego, jak już @mekston wrzucił Zmarzlika
W sensie, nie uważam, że jest najlepszy, ale kandydatura mocna.
Było nie było, najsilniejszy człowiek świata, wielokrotnie.
Edit: jeszcze Małysz

0

@Robert_Kubica A Ty byś mógł powrót do podstawówki zrobić

0

@PIWOSZ89 nie ma co się podniecać, to taki trochę turniej towarzyski.
Tak wiem, ostatnio na ME czy tam MS nawet nieźle wyglądały, ale też miały kilka ładnych lat posucha.

1

@Eklerek nie wiem ile dała, ale z doświadczenia wiem, że z ubezpieczenia byś wyrwał 2-3 razy więcej :D

0

@Eklerek no i po rejestracji możesz sprawdzić czy auto jest ubezpieczone i gdzie i wtedy możesz założyć sprawę przez neta. Tylko jak nie masz żadnych dokumentów potwierdzających to nic nie wskórasz.

2

@Eklerek a po co chcesz dzwonić do swojej ubezpieczalni? To z jego polisy będzie ściągnięte, więc do jego ubezpieczyciela trzeba się odezwać.
No i jak masz notatkę z policji, to powinno wystarczyć.

0

@Krzysztof1987 12 goli, 18 asyst

0

@LukaszFan kiedyś byłem tydzień we Władysławowie i dosłownie malutki tydzień padało. To były moje ostatnie wakacje nad polskim morzem, nie licząc jakiegoś weekendu ;)

1

@Antimadridista_WR ciekawe czemu teraz Rudiger nie biegł jak pajac, zadzierając kolana do góry

1

@Sulimo trener też dobry ananasek ;D

7

@Popitek12 mógłbyś coś jeszcze ciekawego napisać związanego z angielskim?

Thank you from mountain

3

@Mario96w jest na diecie obrotowej

0

@mientusek1407 East Rutherford

0

@Derean ale to było do przewidzenia przecież, ale niektórzy i tak twierdzili, że to żołnierz Madrytu i Real już w finale ;D

0

Ale co się człowiek naczytał, że Real już w finale, bo Marciniak ich tam za uszy zaprowadzi to jego. LR kolejny raz nie zawodzi, a płacz niektórych już kilka dni przed meczem był żenujący.

1

@mmaciass nie wiem, ale wydaje mi się, że jednak przy samym lądowaniu pilot "kładzie maszynę", już te ostatnie 200-300 metrów

0

@BezglutenowyPedri ale nie na LS, co Ty

1

@Criss18Barca ostatnio widziałem jak praktycznie od razu po wyłonieniu się z chmur lądował, tutaj to jeszcze wszystko widać ;D

4

@MaziFCB a czemu Dariusz to Darek, a Mariusz, to nie Marek?

1

@HarveySpecter ale jednak jest różnica jak w kilka dni spada na metr kwadratowy tyle, ile przez cały miesiąc i to ten najbardziej deszczowy.

1

@lajcior możesz mówić co chcesz, nikt tego nie będzie weryfikował :D

3

@mekston nie zapominajmy też o europejskim trofeum, wywalczonym na polskiej ziemi kilka tygodni temu. Myślę, że możemy byc świadkami rodzącego się dominatora na arenie międzynarodowej. Nie bójmy się otwarcie mówić o faktach.

4

@cchesterr43 oglądałem ostatnio tak jednym okiem z Niemcami mecz, to miała 2-3 bardzo dobre okazję, ale dała ciała.

19

Spoko, ale ta zasada, że zajmuje miejsce ekipy, która była wyżej jest bez sensu moim zdaniem. Niech już zostanie ten przykład PSG i Liverpoolu. No to PSG zajmując 15 po pokonaniu Live gra wszystko u siebie, czyli drużyny, który zajęły dużo wyższe miejsca, tracą na tym sporo. Możesz zająć miejsce w top8 a i tak rewanż będzie na wyjeździe.

0

@JordiAlbion ale na tym najwyższym poziomie to chyba tak właśnie jest

1

@Kgorecki2500 no dobra, a co na obiad? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?