mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo a jak wygra dzisiaj, to za cały turniej zarobi więcej, niż do tej pory w tym roku ;D
0
@MesQueUnClub_87 Omielanczuk, Parke, Pasternak, Sarara, Wrzosek i pewnie jeszcze paru innych, których teraz nie pamiętam.
To cały czas jest Fame i freaki, więc i takie jednostki będą, które wymieniłeś, bo ktoś ich jednak gdzieś ogląda i generuje to przychody.
Jednak w porównaniu do pierwszych gal, to jest kosmiczny rozwój.
Ciężko się dziwić, że tu przychodzą prawdziwi sportowcy, skoro w KSW płacą jak płacą.
@NeroTFP1 ja również nie wydałem i nie zamierzam, napisałem tylko, że zrobili potężny skok rozwojowy i biznesowy. Ich gale są naprawdę robione z rozmachem, nawet byli w stanie zablokować nielegalne strony na strumyku.
4
@Danny Gaucho można wiele zarzucić organizacji, ale patrząc od czego zaczynali (jakieś Rafonixy, Magicale, czyli prawdziwa patologia), a gdzie są teraz, to jest to biznesowy majstersztyk.
Ktoś zaraz powie, że promowanie patusow itp. Niby racja, ale jest tam już kilka naprawdę prawdziwych sportowców z krwi i kości, których skusiły potężne i łatwe pieniądze. A dymy na konferencjach? Zobaczmy co się dzieje czasami w sejmie.
0
Roberto Soldic w FAME. Dzisiaj ogłoszenie jego rywala, z którym zawalczy na następnej gali.
Lewandowski z KSW to pewnie nadal nie wierzy, że gdzieś płacą lepiej ;D
2
@FCB24 to ja jeszcze dorzucę Mariusza Pudzianowskiego, jak już @mekston wrzucił Zmarzlika
W sensie, nie uważam, że jest najlepszy, ale kandydatura mocna.
Było nie było, najsilniejszy człowiek świata, wielokrotnie.
Edit: jeszcze Małysz
0
@Robert_Kubica A Ty byś mógł powrót do podstawówki zrobić
0
@PIWOSZ89 nie ma co się podniecać, to taki trochę turniej towarzyski.
Tak wiem, ostatnio na ME czy tam MS nawet nieźle wyglądały, ale też miały kilka ładnych lat posucha.
1
@Eklerek nie wiem ile dała, ale z doświadczenia wiem, że z ubezpieczenia byś wyrwał 2-3 razy więcej :D
0
@Eklerek no i po rejestracji możesz sprawdzić czy auto jest ubezpieczone i gdzie i wtedy możesz założyć sprawę przez neta. Tylko jak nie masz żadnych dokumentów potwierdzających to nic nie wskórasz.
2
@Eklerek a po co chcesz dzwonić do swojej ubezpieczalni? To z jego polisy będzie ściągnięte, więc do jego ubezpieczyciela trzeba się odezwać.
No i jak masz notatkę z policji, to powinno wystarczyć.
0
@Krzysztof1987 12 goli, 18 asyst
0
@LukaszFan kiedyś byłem tydzień we Władysławowie i dosłownie malutki tydzień padało. To były moje ostatnie wakacje nad polskim morzem, nie licząc jakiegoś weekendu ;)
1
@Antimadridista_WR ciekawe czemu teraz Rudiger nie biegł jak pajac, zadzierając kolana do góry
1
@Sulimo trener też dobry ananasek ;D
7
@Popitek12 mógłbyś coś jeszcze ciekawego napisać związanego z angielskim?
Thank you from mountain
3
@Mario96w jest na diecie obrotowej
0
@mientusek1407 East Rutherford
0
@Derean ale to było do przewidzenia przecież, ale niektórzy i tak twierdzili, że to żołnierz Madrytu i Real już w finale ;D
0
Ale co się człowiek naczytał, że Real już w finale, bo Marciniak ich tam za uszy zaprowadzi to jego. LR kolejny raz nie zawodzi, a płacz niektórych już kilka dni przed meczem był żenujący.
1
@mmaciass nie wiem, ale wydaje mi się, że jednak przy samym lądowaniu pilot "kładzie maszynę", już te ostatnie 200-300 metrów
0
@BezglutenowyPedri ale nie na LS, co Ty
1
@Criss18Barca ostatnio widziałem jak praktycznie od razu po wyłonieniu się z chmur lądował, tutaj to jeszcze wszystko widać ;D
4
@MaziFCB a czemu Dariusz to Darek, a Mariusz, to nie Marek?
1
@HarveySpecter ale jednak jest różnica jak w kilka dni spada na metr kwadratowy tyle, ile przez cały miesiąc i to ten najbardziej deszczowy.
1
@lajcior możesz mówić co chcesz, nikt tego nie będzie weryfikował :D
3
@mekston nie zapominajmy też o europejskim trofeum, wywalczonym na polskiej ziemi kilka tygodni temu. Myślę, że możemy byc świadkami rodzącego się dominatora na arenie międzynarodowej. Nie bójmy się otwarcie mówić o faktach.
4
@cchesterr43 oglądałem ostatnio tak jednym okiem z Niemcami mecz, to miała 2-3 bardzo dobre okazję, ale dała ciała.
19
Spoko, ale ta zasada, że zajmuje miejsce ekipy, która była wyżej jest bez sensu moim zdaniem. Niech już zostanie ten przykład PSG i Liverpoolu. No to PSG zajmując 15 po pokonaniu Live gra wszystko u siebie, czyli drużyny, który zajęły dużo wyższe miejsca, tracą na tym sporo. Możesz zająć miejsce w top8 a i tak rewanż będzie na wyjeździe.
0
@JordiAlbion ale na tym najwyższym poziomie to chyba tak właśnie jest
1
@Kgorecki2500 no dobra, a co na obiad? :D