3

@Rifek niekoniecznie. Każdy wie na czym stoi. Garcia jest młody, ma obok doświadczonych kolegów po fachu, od których może się uczyć. Wie, że został tu sprowadzony na lata, nie ma mega ciśnienia, żeby już teraz być 1 (chociaż pewnie by chciał), ale jak będzie się prezentował najlepiej z nich wszystkich, to będzie grał w podstawie. Wojtek nic nie musi, będzie sobie spokojnie trenował i czekał na swoje szanse, chyba, że będzie lepszy niż Garcia, to wtedy będzie grał więcej.
Najgorzej z Markiem, bo jest dosyć toksyczną osobą, on ma mega ciśnienie na grę w pierwszym składzie i będzie robił wszystko, żeby tak się stało.
Stawiam, że Garcia z Wojtkiem będą mieli mega kontakt, natomiast z Niemcem, będą to relacje zawodowe.

1

@July_6_BcN tak Cię tu trochę obserwuje i wydajesz się naprawdę normalna, tak trzymaj!

0

@FCB_dimiC podobno winny jest wyprzedzający
Nie znam się, czytałem tylko komentarze pod filmem, to na torze panują zupełnie inne zasady niż w normalnym ruchu drogowym.

2

@Bobo25 trochę jestem zdziwiony, bo na boisku wyglądał naprawdę na dojrzałego jak na swój wiek. Nie wdawał się w żadne awantury, nie prowokował.
Oczywiście zakładając, że te imprezy to prawda, a nie wymysły prasy.

6

@July_6_BcN @DariaFCB jesteście pewne, że to zaproszenie?
https://ibb.co/Q3NQMQN5

0

@FCB24 nie ma się co sugerować miejscem rozgrywania GP, bo Zmarzlik wygrał w Manchesterze, gdzie miał wygrać Kurtz, a Kangur wygrał w Gorzowie, gdzie Zmarzlik miał powiększyć nad nim przewagę.
@Criss18Barca wiadomo, ze stawką troszkę słabsza ostatnio, ale też mi się wydaje, że z taką regularnością jeszcze Zmarzlik w GP nie miał styczności. Praktycznie same finały, a mimo to, Kurtz mu depcze po piętach. Wszedł z buta do GP i bardzo dobrze.

1

@barcowy1899 a skąd będzie wiadomo co było w środku paczki, która włożyłeś? No chyba, że wysłałeś sam przedmiot, bez żadnego pakowania ;D

1

@mekston zgadza sie
@Kgorecki2500 co Wy tam będziecie badać? Runo leśne? Nosami będziecie trufli szukać? :D

7

Jak Wam mija poranek?
U mnie dość aktywnie
https://ibb.co/bgS4XPN0

Pamiętajcie, Barca zawsze na szczycie :)

0

@tbas to wymień jeszcze z 2 chociaż prawdziwych kozaków
I z tym Hakimim to bym tak nie szalał, bo gdyby był kozak, to by go Real nie puścił
Wystrzelił z formą zdecydowanie później, po odejściu z Realu.

1

@Luciano99 legenda, nie trzeba przedstawiać :D

28

- Jak Pani udało się w dobrym zdrowiu dożyć setnych urodzin?
- Raz w roku robię sobie alkoholową terapię szokową.
- Ile alkoholu wypija Pani tego dnia?
- Tego dnia nie pije.

@Luciano99 wszystkiego najlepszego dla babci, z okazji setnych urodzin :)
Widzę, że tradycje w rodzinie są u Was kultywowane, to się szanuje.

2

@draxidox do dzisiaj się zastanawiam, jak takie przygłupy robią takie kariery i zarabiają tyle siana

1

@Azazel_Pazuzu czysto piłkarsko byliśmy klasę lepsza drużyną, ale niewytłumaczalne jak na takim poziomie Inter praktycznie co akcja, to strzelał gola. Sam Dumfriesa chyba 2 gole+3 asysty w dwumeczu.

2

@Marusek nie no, brak okresu przygotowawczego i solidnego odpoczynku odbije im się czkawką prędzej czy później. Przecież jakby wygrali KMŚ to kończą sezon w połowie lipca, a miesiąc później, już startuje liga. Kiedyś odpocząć trzeba i przygotować się do sezonu. A okres przygotowawczy jest kluczowy, co pokazał Flick. Barcelonie od lat brakowało fizyczności.

3

A pamiętacie jeszcze doliczony czas gry w Mediolanie? Kilkadziesiąt sekund od wymarzonego finału LM. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. W przyszłym sezonie bierzemy puchar!

1

@Comentateiro idzie na Wrocław?

1

@Pawci023x że lepiej niż średnio, ale do ideału sporo brakuje
O to chodzi?

2

@Lanosss w tym całym showbiznesie, to pewnie na palcach jednej ręki można policzyć, kto tam jest faktycznie czysty

5

@pt9 nie szukasz kolegów?

1

@July_6_BcN ktoś się w końcu zirytuje i przejmie stery
U nas jeszcze było tak, że na pierwszym nie było jednej osoby czy dwóch, już nie pamiętam, ale chyba jednej
A na drugim nie bylo też chyba jednej osoby
Nie dogodzisz wszystkim
Patrz na siebie, żeby Tobie było dobrze :)

2

@July_6_BcN akurat jestem po dwóch kawalerskich, to mogę się wypowiedzieć m dużo zależy od? Świadka. Na jednym kawalerskim świadek ogarnął nocleg, zlecił innej osobie transport, a że dla chlopa prezent to formalność, to wszystko ogarnelismy w parę minut. Tutaj też ważna kwestia, wszyscy się praktycznie znali.
Z kolei na ostatnim na jakim byłem to dramat. Świadek niby ok, zarys wieczoru/wyjazdu ale zero konkretów. Nie wszyscy się znali i też chyba z dwa miesiące ustalaliśmy szczegóły. Najbardziej irytowała bierna postawa uczestników grupy.

0

@Criss18Barca a jak dla mnie często gada od rzeczy. Albo oczywistości, albo typowe lanie wody, zazwyczaj w sytuacjach awaryjnych, jak jest jakiś wypadek, zła pogoda i trzeba przeciągnąć studio

4

@Criss18Barca nie wiem, ale się wypowiem
Daria Kabała-Malarz

0

@Criss18Barca na zapleczu co jakiś czas się przebija jakiś junior, co prawda zazwyczaj na chwilę, ale przebłyski są :)
No taka Bydgoszcz jakby awansowała to z takim duetem juniorów, mogą napsuć krwi.
Tak, Paluch z dzikusem, średni wybór moim zdaniem, ale może zaskoczy jakoś.

0

@Criss18Barca No Przyjemski półka wyżej od innych, Ratajczak też udowodnił, że ścigać się potrafi, paradoksalnie dobrze, że ma gorsze starty, to pokazuje coś ciekawego na trasie, natomiast Malkiewicz mega pozytywne zaskoczenie. Trochę noty obniżył Paluch, miał kilka dobrych meczów, ale też kilka słabych, jak nie bardzo słabych.

1

@KrychaFCB z ciekawości, wejdź sobie na netie na stronę, masz dwie opcje, nowy klient, oraz już posiadający ich ofertę. Dla nowego klienta jest cała oferta podana z cenami, a dla aktualnego? Nie ma, możesz jedynie zostawić numer telefonu i do Ciebie zadzwonią, oczywiście z wyższą oferta ;)

6

@shinthps kiedyś poznałem dziewczynę, która zdawała maturę z chemii i sobie na paznokciach porobiła ściągi. Kropkami sobie porobiła te liczby atomowe czy cos w tym stylu, już dobrze nie pamiętam :D
Tak mi się skojarzyło, bo też jakieś kropki widzę ;D
@pt9 ja ze swoją chodziłem do przedszkola, podstawówki, gimnazjum i liceum do jednej klasy i w drugiej LO coś zaiskrzyło i tak do dzisiaj :)
We wrześniu będzie 7 rocznica ślubu, a ogólnie 14 lat razem stuknelo.

1

@Stinger_ no to tak, jakby sam sobie piątkę przybił, nie jest to zbyt dobrze odbierane :D

0

@Stinger_ przypuszczam, że chodziło o kibiców
Jeśli nie grała tam Barcelona, to kibice tej drużyny nie oglądali tego turnieju. Analogicznie z innymi drużynami i kibicami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?