mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@draxidox kamerzysta co sobie z kiepem stoi ;D
0
@gumaz dostali 1500 biletów, a podobno zmierza ich 2000.
0
@clyde my się tu śmiejemy itp. ale to naprawdę musiało być uciążliwe, jak każdy Twój krok jest śledzony, zero prywatności.
0
@BorzyKrzys nie, gust muzyczny Polaków jest różny, ale najwięcej wyświetleń i hajsu zrobią dla nich młodzi ludzie. Przedział wieku 10-18 myślę, że odpowiada za większość wyświetleń w takich "hitach"
1
@Faro i pisze to wielki fan Fatiego, no hit ;D
0
@D10SLEO malarz nie był Niemcem
0
@Stinger_ bo jak wstanę rano wcześniej i się szybciej wyrobie, to wolę posiedzieć w pracy niż w domu te pare minut
Wyjade szybciej to nawet jak jakieś wydarzenie losowe mnie spotka po drodze, to mam jakiś tam margines czasu
1
@tomek8756 mniej więcej 10-20 minut przed czasem. Zdarza się że nawet 25 minut, ale to rzadko. Natomiast do pracy spóźniłem się może dwa razy przez 12 lat. Nienawidzę się spóźniać i nie rozumiem, jak ludzie notorycznie mogą to robić.
2
@Rifek ano bo kto to robi mecze o 13 w poniedziałek, ludzie pracują (◠‿◕)
1
@pt9 ostatnio chyba najdrożej to sam nocleg wychodzi. Wiadomo, że też się znajdą knajpy z wysokimi cenami.
W sensie widziałem takie grafiki z ulic jakiejś miejscowości i tam ceny. Możliwe, że to były tylko jakieś lepsze hotele, ale ceny masakra.
3
@PatrychoO śmierć w Wenecji
4
@PatrychoO owszem, fikcja literacka, oparta na faktach
Próbuj dalej
Nie wiem co Cię tak boli, oglądaj sobie ten swój wrestling, przecież nigdzie tego nie skrytykowałem.
6
@PatrychoO żebyś wiedział. Nigdy nie oglądałem Harrego Pottera, Gwiezdnych Wojen, Avatara czy innych takich bajek. Filmów typu Szybcy i wściekli też zaprzestałem po 5 czy 6 serii bo to już taka fantastyka się zrobiła że szok.
P.S chłopaki, to są w agencjach towarzyskich, a my, jesteśmy młode wilki
33
@Safrani za dzieciaka, czy tam nastolatka się to fajnie oglądało, ale jak widzę, że dorosłe chłopy tym się tak jarają, to trochę mnie to dziwi :D
7
@tomek8756 zgoda, Tusk z klasą, ale ciężko czytać o tej dobroci w Morawieckim mimo wszystko :D
0
@VegetaPolska a w piłce ile? Takie głupie gadanie.
Argentyna, Brazylia i na siłę Urugwaj
Niemcy, Hiszpania, Francja, Portugalia, Włochy, Belgia.
0
@tbas i to idealny przykład, że umiejętności na najwyższym poziomie nie zawsze są najważniejsze. Chłop nadrabiał mentalem, charakterem, nie bez powodu był kapitanem. W każdej drużynie fajnie mieć taką osobę. Oczywiście, jedna osoba w drużynie taka wystarczy.
2
@FCB_dimiC dokładnie, ta statystyka to tylko efekt końcowy włożonego trudu. Na ten wynik skalda się już wspomniane ograniczenie prędkości, ale też sprawna komunikacja, dostosowane ścieżki rowerowe, dużo kamer, no i pewnie też kultura jazdy samych obywateli.
0
@Zieliniak ograniczenie prędkości, ograniczeniem, ale tam jest też bardzo dobrze funkcjonujący, zautomatyzowany system egzekwujący przepisy.
4
Ciekawostka:
W Helsinkach od ponad 12 miesięcy nie odnotowano śmiertelnego wypadku drogowego. Cały obszar metropolitarny to około 1.3 mln osób.
Na ten wynik złożyło się kilka czynników, ale przede wszystkim ograniczenie prędkości.
5
@July_6_BcN to teraz się wystawilas, zaraz będzie tu zlot samców alfa, co będą chcieli Cię dogrzać
1
@Frimpong fajfusem
1
@Frimpong dobrze, że nie czymś innym na f
4
@Kessie udanej imprezy
Ty w Mielcu, możesz skoczyć na mecz z Polonią, właśnie grają
A @agaFCB w spokoju sobie potańczy w Mielnie z patola :D
0
@AxelF ale kolego, ich dzieci, nie jej. Bo to, że kobieta nosi i rodzi, to jedno, ale facet w tym czasie tyra na ich utrzymanie i też przy dziecku robi. To nie te czasy, że tylko kobiety się dziećmi zajmują.
Mi chodzi o rozbieżność, że kobieta pracuje w ciągu swojego życia z 12 lat mniej, a na emeryturze, jest dwa razy dłużej niż mężczyzna.
1
@barcanawieki jako osoba nie angażująca się w politykę, czytająca tylko co tu piszecie, to stwierdzam, że ten Trump ma jakąś dwubiegunowke, no bo, na początku mówił, że:
W sumie nic złego w działaniach Rosji nie widzi. Spotkał się z Wladkiem, czy tam gadali parę razy, jak koledzy. Potem zasugerował jednak ten rozejm. Później dał ultimatum, wysłał znów broń na Ukrainę, a teraz gada, że jest gotowy na wojnę z Rosją.
To jak z newsami transferowymi związanymi z Barceloną. Wszystkie możliwe opcje napisane, no tak się wylosowalo, a może któraś się trafi ;D
0
@bezalkoholowy aktualnie leci mecz Ostrów - Rzeszów na C+sport5, a o 19 na Eleven 1 Częstochowa - Toruń
0
@Starrk ludzie są zakłamani i nie mają odwagi mówić otwarcie o tym co myślą na dany temat, wolą powiedzieć coś, co się spodoba innym, żeby dali takiej osobie święty spokój.
Żeby wypaść lepiej w oczach innych, nie powiedzą, że nie chcą mieć dzieci bo nie, tylko znajdą jakaś dobra wymówkę.
Zobacz jak tutaj @draxidox jest często hejtowany za stosunek do dzieci.
Ale nazywaj to sobie odkleja czy jak tam chcesz. Ja swoje wiem, nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać. Tylko jeśli wierzysz w to co napisałeś, to jesteś mega naiwny.
3
@APTAPT to jest tak samo jak z dziećmi, ludzie mają wymówkę, a wygrywa wygoda.
Ludzie nie chodzą do kościoła, bo jeden ksiądz z drugim to pedofil, oni życia nie znają, nie będą mu mówić co ma robić. A prawda jest taka, że się ruszyć dupy nie chce.
I to samo z nożem demograficznym. Nie że nie ma mieszkań, że drogo, tylko ludzie wolą psa sobie kupić czy adoptować, Wola pojechać na wakacje i mieć święty spokój. Tylko zawsze sobie znajdą dobra wymówkę :)
0
@lajcior sentymentalna ballada filozoficzna