mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiiBarcaPepa no z 15-16
Czyli półdystans na moje
3
Dobrze, że to nie but Lewego ;D
5
Jedyny plus taki, że obrona wygląda całkiem nieźle. Dużo zablokowanych strzałów czy dośrodkowań. Nie ma za dużo przegranych pojedynków 1na1. Jest walka do samego końca.
Oczywiście nie licząc jubilata, który przy różnym sobie czlapal
0
@Piotrek1993 Barcelona w 53 minucie też przegrywała tylko 1-0 w Liverpoolu, a co było dalej, to wiemy :D
0
@Danny Gaucho taaa, na treningu podbijają piłka do rugby, do tenisa czy nawet pomarańcza, a tutaj nagle profesjonaliści mają utrudnienia, bo wcześniej takimi piłkami nie grali :D
4
@Hasszz bez znaczenia. Są dziewczyny, którym pasuje mnóstwo tatuaży i wyglądają zajebiście :)
Fajnie jeśli jest to jakoś przemyślanej, a nie nasrane jeden na drugim bez ładu i składu.
Moja żona ma dwa. Na przedramieniu kwiatka, i na plecach napis i spoko. Będzie chciała robić coś jeszcze? Niech sobie robi, nie przeszkadza mi to, ale chyba nie planuje.
Ja za to tak mam z papierosami. Jakbym oczywiście miał poznawać kobietę, byłaby mega ładna, ale pali, to jest skreślona na dzień dobry.
2
@Popitek12 faktycznie mogą być dwa, bo jedno jest w dzień, wiadomo, a drugie może wychodzi w nocy, jak akurat śpimy?
3
@Popitek12 ile jest słońc? Bo w telewizji mówili, że jedno, ale chyba telewizja kłamie.
7
@gumaz możesz nie wierzyć, ale kiedyś znajomy upił się puszką coli
Był cukrzykiem, tzn. jest, bo żyje jeszcze ;D
4
@July_6_BcN a kto to przyszedł?
2
@Lanosss co za dzban na hulajnodze
1
@agaFCB 180/85 trochę tej tkanki mięśniowej się udało zbudować przez te wszystkie lata przerzucania żelastwa, wygibasów na drążku itp.
2
@gumaz 180 będzie
Ale takie 190 to by było marzenie
1
@VegetaPolska a tatuaż co daje?
@LambiPL to niby nie boli, a mała dziewczynka już może popylac w kolczykach. Jakieś małe, fajnie wyglądają i takich szkrabów
2
@Danny Gaucho no ja jestem pipka w piciu, ale nie czuje się przez to gorszy ;)
Piwa nie lubię, jedynie radlery, no ale według wieku to nie piwo ;)
Długo zastanawiałem się, dlaczego nie ma żadnej odpowiedzi po złożeniu CV w wulkanizacji i Pana Lucjana, ale już chyba wiem dlaczego:D
0
@Luciano99 nie wiem, mój "rekord" to chyba 3 piwa :D
3
@Transu96 no, no
Bo alarm nie ma osobnej regulacji głośności
0
@FCB24 o jakiej ZZ mówisz? Chyba chodziło Ci o RT.
Jeżeli mają być RT, to nie ma opcji, że każdy z 4 seniorów przywiezie po 9 punktów.
5
@JohnKennedy a Ty gdybyś został sprawiedliwie ukarany, to nie pisał byś teraz z tego konta
4
@Reviven w moim przypadku, złożenie wypowiedzenia skutkowało podwyżką
Nie prośby o podwyżkę, nie marudzenie, że robię więcej a mam mniej. Zwyczajnie mówisz, że masz już lepsze robotę i piłka jest po ich stronie.
Z tego co piszesz, jesteś mega ogarnięty, więc nie będziesz miał najmniejszego problemu ze znalezieniem pracy. A znając życie, wyszedł byś na zmianie bardzo korzystnie.
4
@Popitek12 liznąłem trochę języka od Pani z angielskiego
1
@Bolton uderzył paletkom piłkę w sposób niekonwencjonalny
1
@Cobra303 Pokonaliśmy Izrael, a Izrael pokonał Francję. Więc wszystko wskazuje na to, że dzisiaj porażka.
0
@paweldunajecfcb na szczęście nie :)
0
@luki9v Liverpool wygrał na luzie PL, bo konkurencja była tragiczna, a potem sami złapali mega dołek, gdzie odpadli bardzo szybko z LM (tak , wiem, że z PSG, ale to niczego nie zmienia, mieli korzystny wynik i rewanż u siebie). Łączenie Arsenalu z trofeami to oksymoron, nikogo nie obrażając.
Bayern się wzmocnił, a ostatnio się męczyli z 3cio ligowcem w pucharze i ledwo dowieźli 3-0 z Augsburgiem. Chelsea to jest klub mem z tymi transferami. Real już nas rok temu miał zniszczyć, w sumie nie tylko nas, po przyjściu Mbappe.
Po co te lamenty? Mało argumentów dała w zeszłym sezonie ta drużyna? Niektórzy już płaczą, bo początek sezonu to nie 3 zwycięstwa i bilans bramkowy 15-0.
Spokojnie, rozkręca się chłopaki.
0
@JohnKennedy ciekawe jak to jest pójść spać i obudzić się z dobrymi wieściami:D
0
@directedbyfcb odpowiedź brzmi: NIE
1
@July_6_BcN ja mówię, ale na szczęście nie muszę zbyt często. Jest też fajne wyjście z całej sytuacji, odkąd mamy dzieci, mówię do nich częściej babcia/dziadek.
Jakoś nie mam z tym problemu, ale trochę dziwnie, że przed ślubem Pan/Pani, a po mamo/tato.
2
@macio_944 a skąd wiesz, czy nie jechał na urodziny siostry? Pomyśl trochę, zanim osadzisz.
0
@tbas nie znamy sprawy, to ciężko coś powiedzieć, ale są przypadki, że często rodzina, sąsiedzi zgłaszają odpowiednim służbą różne rzeczy, ale i tak musi dojść do tragedii, bo nikt nie reaguje