mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 aktualnie mam 3 w lodówce od teścia, byli nad morzem i kupili. Hermetycznie zamknięte, podjeżdżają rowerem to Ci jedną kopsne
0
@July_6_BcN wiesz co, czasami lepiej jak jest nuda, niż takie akcje jak ta z tego posta.
A z tego co wiem, to masz kochającą rodzinę, pracę i i drugiej połowie chyba też coś ostatnio pisałaś. Więc nawet nie wiesz, jak masz dużo :)
3
@Kgorecki2500 brat jest w wojsku, akurat na poligonie, to co przywoził nieraz to wołało o pomstę do nieba
Ja akurat jestem dość wybredny, więc miałbym ciężko z takim żarciem.
Ewentualnie łyżka/widelec tego "jedzenia" i pół szklanki wody żeby to popić
3
@Kgorecki2500 @July_6_BcN jak to mówił mój kolega z pracy
Życie pisze różne scenariusze
A nasza rozmowa wyglądała tak (K-kolega, J-Ja)
K: Życie pisze różne scenariusze.
J: Nooo
K: Ale wiesz dziku, co jest najgorsze?
J: Co?
K: Że my musimy je odgrywać.
Kurtyna :D
2
Komentarz usunięty
11
@Bolton najprostsze rozwiązanie są zawsze najlepsze!
0
@July_6_BcN no uraz na pewno jakiś zostanie, bo byli razem z 15 lat. Jednak perspektywa samotności do końca życia nie jest lepsza. A mówimy tu o młodej kobiecie.
0
@July_6_BcN fajna dziewczyna, naprawdę miał z nią mega dobrze, bardzo dużo swobody na swoje pasje itp.
Na szczęście się już pozbierała, funkcjonuje normalnie, ale jednak zostaje sama z dzieckiem, ciężko jej będzie kogoś znaleźć.
@gumaz no właśnie zastanawiałem się czy to pisać, bo może ktoś jakimś cudem wpadnie na to, kto to, ale z drugiej strony, no kurde, zdecydowałeś się na taki ruch, przecież dalej będzie funkcjonował w społeczeństwie, ludzie go znają/znaki więc no i tak tego nie ukryje.
3
@clyde byli ze sobą bardzo długo, od gimnazjum, on nie chciał ślubu ani dziecka, że względu na swoich rodziców, którzy się rozwiedli, nie miał wzorców po prostu. Ale ona bardzo naciskała no to się zgodził.
1
@gumaz nie dopisałem tego bo za słabe na tę historię, ale tak, to moje dziecko
61
@MessiForeverTheBest serio dla Ciebie nie ma większej różnicy niż bycie gejem, od zmiany płci?
48
Zmiotło mnie z planszy trochę, nie powiem
Jakiś czas temu, koleżanka z czasów szkolnych, z którą mamy kontakt do dzisiaj zaczęła mieć problemy małżeńskie z mężem. Wyprowadził się, później wrócił, ale ostatecznie znów się wyprowadził i biorą rozwód. Mają 4 letnie dziecko, niedawno też wzięli kredyt i kupili mieszkanie. On ogólnie nie powiem, że dziwny, ale taki nieszablonowy. Dużo pasji, typu modelarstwo, Muzyka, książki, nawet coś napisał. Ogólnie inteligentny, spokojny gość. Zaczęliśmy w swoim gronie snuć domysły, co się stało, że się rozstają. Może jakaś osoba 3? Może jest gejem? No i to były najbardziej prawdopodobne przez nas scenariusze.
Jakie mnie zdziwienie ogarnęło, jak się dowiedziałem, że chłop się robi na babę. Jest w procesie tranzycji. Masakra
1
@Ryse
1. Sevilla - Elche 1/+2.5 2-1
2. Getafe - Oviedo 1/-2.5 2-0
3. Real Sociedad - Real Madryt X/+2.5 2-2
4. Bilbao - Alaves X/-2.5 1-1
5. Atletico Madryt - Villareal 1/+2.5 3-1
6. Celta Vigo - Girona 1/+2.5 2-1
7. Levante - Betis X/-2.5 1-1
8. Osasuna - Rayo 2/+2.5 1-2
9. Barcelona - Valencia 1/+2.5 3-1
10. Espanyol - Mallorca 1/-2.5 2-0
0
@Gary akurat mam trochę owoców w domu, to wykorzystałem, ale zazwyczaj też tylko z cukrem pudrem jem ;)
3
@vangoor kilka niedociągnięć jest
2
@July_6_BcN ja nie lubię mieć białego czegoś na buzi i rękach, ale co kto lubi :D
0
@July_6_BcN nie lubię na gorące gofry, bo się topi i paćka
1
@kubix05 odrywało się jeden pasek i już były adasie :D
4
Bon appétit :)
https://ibb.co/HLd9GbWs
@July_6_BcN
12
@michal26 to jest wręcz niepojęte, jak odsunięcie od władzy otwiera oczy i umysły
Nagle masa pomysłów, doskonałych rozwiązań, spektakularnych wizji, przemyśleń co można zrobić, żeby było lepiej.
Fascynujące zjawisko
3
@paweldunajecfcb w moim przypadku, na etapie starania się o dziecko
0
@zenoowity ja tam bardziej widzę świadomego, twardo stąpającego po ziemi nastolatka, który wie czego chce i na co go stać.
Tutaj jest wypowiedź na spokojnie, bez większych emocji, a mnie bardziej imponuje, jak on się zachowuje na boisku. Nie daje się sprowokować, jakieś głupie sytuację kwituje uśmieszkiem. Nie wchodzi w jakieś niepotrzebne spiny. Przypominam, 18latek
@MesQueUnClub_87 mam podobnie jak Ty, Pedro to jest dla mnie wzór. No a Yamala raz, że inny typ piłkarza, inna charakterystyka, przez co bardziej narażony na głupie sytuację, a dwa, jakieś wzorce się wynosi z domu, a tam ich ciężko się doszukać. Ale tak jak pisałem, nie ma tragedii w jego zachowaniu moim zdaniem.
6
@Encore nie Judowi, tylko jej :D
0
@mordini123 albo maszty z Poznania :D
0
@Kgorecki2500 właściciel niech się męczy :D
11
@Kgorecki2500 nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka, co może dać Ci dzisiaj, ta wściekła, sąsiadka.
0
@clyde focha strzelić jak trzeba, też dasz radę? :D
2
No i siadło
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwS1JNSDY4RUtaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.4eiosV7iCYgN9MWlSRjCSNTpbk0p03DOwzUtOriakng&source=SB
Nie wiem tylko czemu już rozliczyło mecz Rumunii, skoro jeszcze grają. Bo wygrywali 2-0?
3
Haaland, Mbappe, Ronaldo i Kane z golem, plus Rumunia na podbicie. Za ostatni hajs. Jak się nie uda, to już nigdy więcej nie doładowuje konta.
2
@Kgorecki2500 smacznego, nie moje klimaty, raz byłem koło pasażu na czymś i więcej zostawiłem niż zjadłem ;D