0

@Criss18Barca na plus:
- ktoś inny mistrzem, a nie Motor
- pogoda nie była zła, większość meczów odjechana w planowanym terminie
- zapowiada się mega przyszły sezon, będzie mocnych 5-6 ekip, praktycznie każdy się wzmocnił, tylko Motor delikatnie osłabił
- zmiana trenera w Sparcie, myślę, że Protas, pomimo ciężkiego charakteru, będzie korzystną zmianą
- fajna walka o IMS do ostatniego biegu
- mega sezon Dudka

Na minus:
- no trzeba przyznać, że to był słaby sezon Sparty, wiele porażek, rozczarowań
- postawa niektórych żużlowców (Bewley, Janowski, Kowalski),
- frekwencja SoN, daliby to we Wrocławiu, to by komplet mieli
- standardowo, sędziowie/regulamin, pewne rzeczy trzeba by uregulować, jak wpuszczanie kogoś w taśmę, czy wykluczenia w spornych sytuacjach

Co do Stali, może być im ciężko pojechać, bo potrzebują 9 mln, w grę wchodzi tylko kredyt, a to i tak będzie tylko odwlekanie w czasie tego co nie uniknione. Lepiej dla nich, jakby spadli i się odbudowali spokojnie w niższej lidze, ogarnęli te finanse. Tylko nie chciałbym w ich miejsce oglądać Rybnika, Polonia byłaby lepszym zespołem, patrząc na parę juniorów.

0

@Lionel_Messi10 tyle lat już jest VAR, a Ty nadal nie wiesz jak on działa

1

@MesQueUnClub_87 a to dopiero początek ich zalet

1

@Safrani no i to jest patologia naszego systemu
Źle skonstruowane pytanie/zadanie a wynik zależy od widzimisia jakiejś osoby

1

@Safrani "Żaba warzy żuru gar"
Tu można takie rz i takie ż, nie wiadomo co autor miał na myśli, może żaba z wagą przyszła i waży :D

1

@kuz z ciekawości wszedłem na Spotify zobaczyć najpopularniejsze piosenki i artystów w Polsce
Można się załamać :D
Ale już wolę takiego Skolima, którego z dwie piosenki mi się podobają, niż jakaś Fagate, która też tam jest bardzo wysoko

0

@Sulimo myślę, że przesadnie panikujesz z tym rozejściem pożaru

1

@kubix05 bo Mamrota to się pije, a nie zatrudnia do prowadzenia klubu piłkarskiego

2

@Kgorecki2500 ja akurat nie przepadam
Ale jakbym był mega głodny, to pewnie bym zjadł ;)

1

@Faro dobrze, że masz świadomość. To pierwszy krok do poprawy.

0

@Bobo25 właśnie nie sprawdzałem wyważania dawno
Jeżdżę już 5 sezon chyba
W sumie nawet się nie interesowałem zbytnio ich stanem, bo jak wspomniałem, nie mam żadnych nieprzyjemnych doświadczeń. Nie palę gumy, nie świruje, za dużo nie jeżdżę, to posłużą mi trochę.

1

@Bobo25 jeżdżę od kilku lat na wielosezonowych i ani jednej niemiłej sytuacji nie miałem.
Warunek jest jeden moim zdaniem, kupić dobre opony, lepszej marki.
No i chyba najważniejsze, jeździć z głową.

0

@A4ron byłem kiedyś na "oddanym" meczu przez największych kombinatorów w polskim żużlu. Niesmak do dzisiaj. A było to hitowe starcie z Unią Leszno, pełen stadion, olbrzymie nadzieję.

1

@alone49 ok :)
Pozdrawiam serdecznie :)

0

@alone49 to powiem Ci, że jak macie 15k miesięczny dochód i nie możecie odłożyć na mieszkanie albo wkład własny, to trochę słabo gospodarujecie

niby populacja spada, ale cały czas brakuje mieszkań

1

@Safrani gratuluję inwestycji ;)
Myślisz, żeby to jakoś sprzedać za jakiś czas? Bo może zaczną jakimś cudem spadać ceny? Jakiś krach? Czy raczej nie jest to możliwe?

0

@Faro ogólny syf, nigdy nie wiesz czy chwilę przed tobą nie siedział na danym miejscu zaszczany menel.
No i masa podejrzanych/dziwnych/odklejonych ludzi. Jeżdżę rzadko, ale często się trafiają jakieś dziwne sytuacje.

0

@KmN ja kupiłem prawie 6 lat temu we Wrocławiu, za 6 tysięcy za metr i to z rynku wtórnego. Więc miałem farta.
Co prawda za chwilę była pandemia i były lekkie obawy jak to będzie, ale wyszło wszystko ok.
A dzisiaj? Dla mnie nierealne byłoby teraz coś kupić.
A nie ma tych kredytów, że bez wkładu własnego teraz można kupić?

2

@Frimpong łapa siedzi :D

1

@LeszekFCB profesjonaliści, a strzelają jak trampkarze na koniec treningu.
Ani to mocno, ani przy słupku. Nie da się gorzej strzelić, a łatwiej dla bramkarza.

P.S ciekawe jestem miny osób, które miały wczoraj gola Romy na kuponie

1

@Azi
1. To, że w każdym meczu gra praktycznie inna obrona nie pomaga, żeby wykrystalizował się lider tej formacji.
2. Ostatnio bez Yamala graliśmy i nie było widać aż tak bardzo jego braku.
3. No ławka jest krótka, a Zmiennicy albo bez formy, albo odpowiedniej jakości.

1

@directedbyfcb przyznam szczerze, że jakoś mi to wypadło z głowy, pewnie dlatego, że tamten mecz to formalność miała być i tak też do niego podeszli piłkarze.
@MessiForeverTheBest piszę, o porażkach, nie remisach ;)

1

Pierwszy raz za kadencji Flicka przegraliśmy będąc drużyną słabszą. Statystyki też to potwierdzają, nieznacznie, ale byliśmy słabsi. No i trzeba to zaakceptować, nie ma co się użalać i rozgrzebywać.

Natomiast zabrakło znowu wczoraj czegoś extra od bramkarza. To co było do wyjęcia, Wojtek wyjął. Przy golach niby nie można mieć większych zastrzeżeń, chociaż przy drugiej bramce myślę, że można było zrobić coś lepiej, ale ogólnie znów bez fajerwerków, które myślę, że Garcia by zrobił.

3

Fryzura fajna, ale z tatuażem Cię trochę poniosło @Kgorecki2500
https://ibb.co/ch8wJ27r

P.S
Czemu prawie taki sam avatar jak ja?

0

@Nazio_87 na obserwację tylko ;D

1

@Nazio_87 do Choroszczy @Nazio87

2

Eric na ŚO to nie jest dobry pomysł Panie Flicku, ale ufam Panu.

7

@allien18 panie, spieprzaj pan do siebie na górę, bo pan tu nie mieszkasz

2

Po meczu to każdy głupi może napisać, dlatego ja napiszę przed.

Pedri jest piękny, a oglądanie go z piłką przy nodze, to czysta przyjemność.

0

@alone49 przecież zawsze możesz nadplacac kredyt, wtedy płacisz dużo mniej
No i pamiętaj o inflacji
Odkładasz już jakiś czas, z dwa, trzy lata temu kupiłbyś taniej mieszkanie niz dzisiaj.
Ale robisz jak uważasz za słuszne, życzę powodzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?