- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
0
Sezon żużlowy oficjalnie zakończony. Chociaż kwestia Stali Gorzów to jeszcze sprawa otwarta, ale znając życie dopuszczą ich do startu w EKSTRALIDZE. Panowie @mrboom @michal26 @gumaz @FCB24 zadowoleni z sezonu?
Jedna dyscyplina się skończyła, to teraz czekam na skoki narciarskie. Dziwne dyscypliny sobie wybrałem ;) Jednak sprawiają mi najwięcej frajdy.
0
@Criss18Barca na plus:
- ktoś inny mistrzem, a nie Motor
- pogoda nie była zła, większość meczów odjechana w planowanym terminie
- zapowiada się mega przyszły sezon, będzie mocnych 5-6 ekip, praktycznie każdy się wzmocnił, tylko Motor delikatnie osłabił
- zmiana trenera w Sparcie, myślę, że Protas, pomimo ciężkiego charakteru, będzie korzystną zmianą
- fajna walka o IMS do ostatniego biegu
- mega sezon Dudka
Na minus:
- no trzeba przyznać, że to był słaby sezon Sparty, wiele porażek, rozczarowań
- postawa niektórych żużlowców (Bewley, Janowski, Kowalski),
- frekwencja SoN, daliby to we Wrocławiu, to by komplet mieli
- standardowo, sędziowie/regulamin, pewne rzeczy trzeba by uregulować, jak wpuszczanie kogoś w taśmę, czy wykluczenia w spornych sytuacjach
Co do Stali, może być im ciężko pojechać, bo potrzebują 9 mln, w grę wchodzi tylko kredyt, a to i tak będzie tylko odwlekanie w czasie tego co nie uniknione. Lepiej dla nich, jakby spadli i się odbudowali spokojnie w niższej lidze, ogarnęli te finanse. Tylko nie chciałbym w ich miejsce oglądać Rybnika, Polonia byłaby lepszym zespołem, patrząc na parę juniorów.
0
@Criss18Barca dla mnie najgorszy sezon od lat...w sensie, że wszystkie wyniki się ułożyło odwrotnie od tego, jakbym chciał, poza meczem Play down Czewy z Gorzowem i meczem o 3 miejsce xD
Kibicowałem Bradiemu w SGP, Sparcie a potem w finale Motorowi.
Liczyłem na wygraną Polski w SoN i na awans Polonii Bydgoszcz, a także spadek Gorzowa xD