mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon no akurat to nie jest takie gadanie, bo na własnym przykładzie to doświadczyłem. Wystarczy złożyć wypowiedzenie.
Raz złożyłem wniosek o podwyżkę, dobrze uargumentowany, dali. Potem dałem wypowiedzenie, też dali podwyżkę.
No ale to też chyba trzeba sobą coś reprezentować i firmie się musi opłacać dać kasę.
2
@maroon no u mnie wolą przyjść w sobotę, niż sobie wywalczyć większą stawkę, ale tacy są ludzie.
@lithotripter :Do akurat gdyby wprowadzili te 6 godzin, a pracownicy by lecieli w kulki, to już naprawdę nie wiem jakby trzeba im dogadzać.
Ja bym chciał albo te 6h, albo chociaż 4x10 i mieć 3 dni wolne
4
@maroon nie wiem jak jest za granicą, ale w Polsce znaczną większość firm, to Januszexy. Sam pracuje u prywaciarza i jest tu około 30 osób zatrudnionych, to z ręką na sercu Ci mówię, że gdyby wprowadzili 6 godzin, a nie 8, ale za te same pieniądze, to zrobione byłoby tyle samo.
Mamy stawkę godzinową i nikomu się nie opłaca zasuwać, bo nic z tego nie będzie miał.
Z drugiej strony, pracownicy są też bardzo wygodni i obawiam się, że jak już by wprowadzili te 6h, to z czasem też by zaczęli walić w kulki.
3
@July_6_BcN
Pierwszy stopień odwagi:
O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu.
Twoja żona stoi z miotłą w drzwiach, a ty pytasz:
- Zamiatasz czy odlatujesz?
Drugi stopień odwagi::
O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu.
Żona leży w łóżku, nie śpi.
Bierzesz krzesło i siadasz przy niej.
Na pytanie: "Co to ma znaczyć?" odpowiadasz:
- Chcę siedzieć w pierwszym rzędzie, jak zacznie się ten cyrk
Trzeci stopień odwagi:
O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu.
Czuć od ciebie damskie perfumy, masz ślady szminki na kołnierzu.
Klepiesz żonę w tyłek i mówisz:
- Teraz twoja kolej!
Czwarty stopień odwagi:
O trzeciej nad ranem wracasz do domu pijany w towarzystwie dwóch ślicznotek.
Stojącej żonie w drzwiach, mówisz:
- Stara, nie bądź świnia, powiedz, że jesteś siostrą...
0
@July_6_BcN @TR3YWAY a znacie 4 stopnie odwagi mężczyzny?
0
@Eric_Abidal_22 u nas jest jeszcze inna sprawa, u nas zasłużeni mają z miejsca angaż w takich środowiskach. Dudek wygrał LM, Żewłakow najwięcej występów swego czasu chyba
1
@Czyhrynski trzeba miec jakaś charyzmę, coś w sobie co będzie sprawiać, że cię w tym studio będą chcieli. Jakoś takiego Bale'a sobie nie wyobrażam.
No i co do współprac z markami, liczą się głównie aktywni gracze na topie. Myślę, że połowa dzisiejszych nastolatków może takiego Walijczyka nawet nie znać
1
@esem91 kose z csgo na steam
0
@4drian0 potężne Maroko!
0
@mmaciass przeprosiłes go?
Mam kamerkę i na bank by mi się nie chciało biegać po komendach, jedynie bym wrzucił gdzieś na stopchama czy cos.
Ale jakbym już z takim delikwentem rozmawiał i by przeprosił to nic bym nie zrobił. Inaczej by było, gdyby taka osoba była arogancka i jeszcze poddymiala.
1
Tak jak myślałem, ta Druga Furioza nie mogła wypalić. Skok na kasę i nic więcej. Kilka niedorzecznych wątków, rozbudowana pierwsza część i tyle.
Tak jak pierwsza część mi przypadła mocno do gustu, tak ta druga słaba.
2
@gumaz pewnie najwięksi szczekacze na forum okazaliby się jednostrzalowcami, albo w ogóle by się nie pojawili, więc żadnej zadymy by nie było ;)
2
@MesQueUnClub_87 i jakość również spada
2
@gumaz trochę dziwne, nikt nie widział, nie zdążył zareagować? Mega tragedia chłopaka
3
@MOLESTA ty naprawdę masz coś z bania, że nawet takiej ironii u "kolegi z obozu" nie wyłapałeś
O, usunął ;D
0
@spiderman1899 równowaga w przyrodzie musi być
10
A ja pozdrawiam wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Ciężki kawałek chleba z dzisiejszymi uczniami
2
@Bulbazaur17 właśnie zostałeś legendą tej strony! :D
1
@paweldunajecfcb chyba tylko FWB
5
@spiderman1899 no przecież mówi, że bierzmowanie
0
@Kozinho. Jak bierze ich dużo, to jeden taki w tą czy w tą nie ma znaczenia.
Zawsze może zamknąć oczy i myśleć, że to Dicaprio :D
Poza tym w tym wieku chłop już pewnie nie może zbyt często i długo. Chwila "pracy" a potem luksusy
0
@Ryse
1.Real Oviedo - Espanyol X/-2.5/1-1
2. Sevilla - Mallorca 1/-2.5/ 2-0
3. Barcelona - Girona 1/+2.5/ 3-1
4. Villareal - Betis X/+2.5/2-2
5. Atletico - Osasuna 1/-2.5/2-0
6. Elche - Bilbao 1/-2.5/1-0
7. Celta Vigo - Real Sociedad X/-2.5/1-1
8. Levante - Vallecano 1/-2.5/1-0
9. Getafe - Real Madryt X/-2.5/1-1
10. Alaves - Valencia 1/-2.5/2-0
0
@spiderman1899 ale też pierwszy :/
0
@Criss18Barca też mam Guru stats polajkowane na Fejsie ;D
1
@MesQueUnClub_87 spoko aktorka, ale teraz ponaciągana jak plandeka na żuku
1
@Kasy skąd pomysł, że będziecie pierwsi na LR, którzy się spotkają?
2
@Criss18Barca w POGONI za marzeniami ;D
2
@Konradowskyy brak taktyki, to też taktyka, rywal nie wie co jest pięć :D
4
@Robert_Kubica jak dla mnie to on po odejściu z Barcelony zakończył pewien etap. A już po dołączeniu do MLS, przeszedł na emeryturę
3
San Marino chyba już nie da rady odwrócić losów spotkania.