- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 953 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 953 Culés
3
Gareth Bale: „Bankructwo zawsze mnie przerażało. Czyta się artykuły o sportowcach, którzy kończą karierę i bankrutują. Nie wiedzą, jak zarządzać swoimi pieniędzmi, nie wiedzą, co z tym wszystkim zrobić.
„Wielu sportowców żyje w luksusie, czego ja starałem się unikać. Zawsze zwracałem uwagę na to, jak będzie wyglądało moje życie po zakończeniu kariery piłkarskiej”.
„Kiedy kończysz karierę, przestajesz zarabiać. Początkowo myślałem o zainwestowaniu pieniędzy w kilka rzeczy. Gdyby jedna z nich upadła, nie straciłbym wszystkiego”.
Coś dla brazoli
0
@barcanawieki pieprzenie. Jacyś gówno influencerzy polaczki zarabiają kupę siana na współpracy z markami a taki piłkarz miałby tego nie robić? xd nie wspominając o ciepłej posadce w jakimś BBC jako ekspert.
1
@Czyhrynski trzeba miec jakaś charyzmę, coś w sobie co będzie sprawiać, że cię w tym studio będą chcieli. Jakoś takiego Bale'a sobie nie wyobrażam.
No i co do współprac z markami, liczą się głównie aktywni gracze na topie. Myślę, że połowa dzisiejszych nastolatków może takiego Walijczyka nawet nie znać
0
@mrboom a taki Żewłakow czy Dudek to mają cokolwiek charyzmy?
Jak bardzo chcesz i masz nazwisko to się jakoś skręcisz w to czy tamto.
0
@Eric_Abidal_22 u nas jest jeszcze inna sprawa, u nas zasłużeni mają z miejsca angaż w takich środowiskach. Dudek wygrał LM, Żewłakow najwięcej występów swego czasu chyba
0
@mrboom taki Ibrahimović jakoś normalnie reklamuje xtb. Piłkarze którzy zakończyli kariery 15 lat temu również nie mają problemu promować jakiegoś bukmachera. Żeby świecić mordą nie trzeba żadnej charyzmy xd wystarczy mieć ją znaną. A bale to nie jest jakiś no name i dla fanów futbolu nawet tych niedzielnych jest to wielka postać