4

2 chleby, 3 bułki=19 zł, jest w pyte :)

1

@escarabajo dzida do rowu
@Tigermaus dokładnie, sam bym pewnie hamował, po obejrzeniu tego filmu, wiem, że nie ma co patrzeć na auto, uciekać jak jest możliwość w rów i tyle
@PatrychoO wiem, dlatego uważam, że wszystko co napisałem, ma sens

0

@damianex10 instynkt przetrwania też nie zadziałał :(
W sensie no reakcja osobówki niby ok, wyhamował, ale nie przewidział, że tira postawi w poprzek. Czasu na reakcję nie wiele, ale dobrze jest sobie obejrzeć ku przestrodze taki film, żeby wiedzieć jak się zachować na przyszłość.

7

Małe przypomnienie, dzisiaj w nocy, godzinę po drugiej, zegary będą wskazywać godzinę 3. Pamietajcie

2

@misterio zasłona dymna przed spotkaniem z potężnym Lechem Poznań
Co gorsza, udana ;D

10

@Pawlak1992 porażka z drużyną z Gibraltaru zawsze będzie kompromitacją

1

@Ryse
1. X/-2.5/1-1
2. 1/-2.5/1-0
3. 2/-2.5/0-1
4. 2/-2.5/0-1
5. 1/-2.5/1-0
6. 1/+2.5/2-1
7. 2/+2.5/2-3
8. X/-2.5/1-1
9. X/-2.5/1-1
10. X/-2.5/1-1

Hahaha, ile osób dało Real 2-3 Barca ;D
Więc znając życie się skończy 0-0 albo padnie max 1 gol

1

@Safrani ktoś tu kiedyś pisał, że po wprowadzeniu obowiązku pokazania najniższej ceny sprzed 30 dni, sklepy specjalnie podnoszą ceny, żeby niby zrobić promke na BF. Moim zdaniem najlepiej to poczekać i kupić po świętach. Bo przed świętami a po BF na pewno nie spadną

1

@July_6_BcN Ziobro zdziwienia, że właśnie Ty odpowiedziałaś :D

9

Zaraz przyjdzie Karol 'Bombowiec' Krawczyk, to Wam nie będzie do śmiechu w tych tramwajach

1

@maroon no właśnie nie, dlatego to napisał ;D

0

@dorkizos śmiesznie to Pelemu wygląda ;D
Poprawnie chyba byłoby Pele

0

@Torion2007 wszystko zależy od tego, jak wyjdziemy na ten Real. Czy narzucony im swój styl gry i będą nas kontrować? To wtedy uważam, że dostaniemy kilka bramek. Natomiast pisałem już wczoraj, Real po stracie piłki jest słabo zorganizowany, więc może lepiej delikatnie się cofnąć, oddać im piłkę (nie stanowią jakiegoś wielkiego zagrożenia w ataku pozycyjnym) i liczyć na kontry.
Kluczowe mogą być też SFG, wczoraj dochodziło do pozycji strzeleckich po dośrodkowaniach Gulera. U nas nie będzie Lewego, który bardzo się przydaje we własnym polu karnym w takich sytuacjach.

Jak dla mnie to 50/50 ten mecz. Może doświadczenie trenerskie po naszej stronie będzie kluczowe

0

@zgutek chyba jedna kulą :D

1

@Popitek12 bardzo niejasny przepis. Ile czekać po dodaniu soku z cytryny?
W jakiej postaci dodać cukinie?

5

Standard, Juventus ciśnie, więc zaraz 1-0 dla Realu ;D

1

@masa11 tak, nie stać w polu karnym, ale dać im pograć piłką. Atak pozycyjny nie jest ich mocną stroną, a my w kontrach z Raphinia czy Yamalem możemy być zabójczo skuteczni

6

Real po stracie jest mocno zdezorganizowany. Może by się delikatnie cofnąć w niedziele i spróbować wykończyć ich własną bronią, kontrami?

1

@Kgorecki2500 wygląda ok, nawet lepiej niż wczoraj, więc wiadomo jak będzie ;D

4

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale Wam powiem:

Ciepło

1

@kuczyniak dobrobyt Panie
Ludzie wolą kupić nowe, albo kilkuletnie

4

8

@FCBach nie ma znaczenia, dotknął piłkę pierwszy, później bramkarz spowodował jego upadek
Czysty karny
Tak samo druga sytuacja, też był od tyłu podcięty, powinien być drugi karny

4

Człowiek włącza M jak Miłość, a tu jakiś mecz i Borek na majku

8

@Kgorecki2500 Thiago Silva vibe ;D

2

@Jakchcesz też mam, dostępne dla użytkownika FCBarca.com premium
Dobrze jest być członkiem

6

@marcin62 ładnie zeszła ;D
Miało być po długim
@escarabajo dokładnie, niesubordynacja, niewykonywania założeń taktycznych

3

@Bolton mam bardzo miesiane uczucia

0

@Herato Radosław Kałużny?

1

Wchodzisz na stronę sklepu, asortymentu full, do wyboru, do koloru, dostępne w sklepie. Jedziesz do sklepu, oczywiście towaru nie ma.
I to bez znaczenia jaka branża, piękny chwyt marketingowy, żeby tylko zwabić klienta do sklepu stacjonarnego, no bo jak już przyjechał, to pewnie coś kupi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?