mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Zoker sądzę, że jeśli to prawda, to jestem zdrowym, heteroseksualnym mężczyzną
0
@Arden kto to jest ten cały Staszewski i skąd on tyle wie na temat Lewego?
10
@Huck mam dziwne przeczucie graniczące z pewnością, że jakbyś jeździł przepisowo i bezpiecznie, tak jak napisałeś wyżej, to by Ci te przepisy nie przeszkadzały.
Umówmy się, masz zajebistą furę, gratuluję, ale nie oszukujemy się, nie jeździsz nią 50 na 50 i 90 na 90. Nie po to się kupuje takie fury.
I żeby była jasność, ja też nie jeżdżę, zdarza mi się pojechać 70 na 50 starym golfem, ale nie płacze oo te przepisy, bo do 100 i kary więzienia mi daleko.
0
@MateS pod warunkiem, że Cię sprzedający bilet nie oszuka
Bo może wejść wcześniej i zeskanować kod i zostaniesz pod stadionem
1
@Jakchcesz a to jest standard, bo w prawdziwym życiu (chociaż już rzadziej mam wrażenie) możesz dostać pstryczka w nos, a w necie większość gamoni myśli, że jest anonimowa i puszczają hamulce
Już pomijam, że pewnie z 90procent internetowych napinaczy w realu bało by się spojrzeć na oponenta
2
@Jakchcesz dlatego polecam każdemu odciąć się od tego, stać z boku i od czasu do czasu popatrzeć jak się debile obrzucają wzajemnie błotem.
Bo oni się kłócą i tracą czas i nerwy, a politycy robią to za potężne pieniądze, wpływy i władze
0
@Criss18Barca no Częstochowa robi to co musi, żeby nie spaść z hukiem. Czy jest to zachowanie dżentelmeńskie i fair play? Nie, ale tam gdzie potężne pieniądze, nie patrzy się na zasady.
Sam Holder też pokazuje, że jest niezłą zlotowa.
A Stal drugi raz wydumana by była, wcześniej Kowalski, teraz on.
1
@ali3gator oczywiście, że problemem nie jest wysoka linia obrony.
Ciekawe gdzie mają stać, jak przez większość czasu w ataku pozycyjnym jesteśmy na 20-30 metrze od bramki rywala. To co, mają się cofnąć na naszą połowę za koło, jak ktoś tu pisał, żeby była przerwa 40 metrowa?
1
@Stinger_ zgadzam się, ani my nie jesteśmy tacy słabi, jak niektórzy twierdzą, ani Real nie jest taki mocny
5
Można się śmiać, ale Bernal jeden z lepszych. Nie przypominam sobie żadnego jego błędu.
1
@Stinger_ chłopaki widzieli faworyta w Lechu, bukmacher również, a ja patrząc na wyniki Arki u siebie i mecz Lecha w pucharze, faworyta bym upatrywał w gospodarzach. Dodajmy do tego, że każdy klub się bardziej mobilizuje na takie marki jak Lech
0
Brawo Lech
@Sulimo trzeba było nie wyzywać Arki od świnek ;D
2
De Jong jak dziecko we mgle hahaha
Najpierw łamie linie, później w 3 kryją sami siebie, a Iglesias sam na 18 metrze. WTF?
2
@fart nadal mniej bawi niż dzisiejsza porażka Legii z Termalica :D
1
@Bobo25 co Cię nie zabije, to Cię wzmocni Panie Bobo
0
@kubix05 bo to on stracił w tej akcji bramkowej nonszalancką decyzją
2
Pogoń ładnie sfrajerzyła
0
@Stinger_ wiem, ale na stadion pojechał MPK
3
@cchesterr43 Mamardashviliego?
0
@Andi18 taka specyfika tej ligi
Legia remisuje z Termalica, Polonia wygrywa w Krakowie z Wisłą
To są normalne wyniki w naszej lidze wbrew pozorom
Ale takie gadanie, że nie chce ktoś awansować albo wygrywać to dla mnie głupota
2
@Kgorecki2500 może i byłeś na przegranym meczu, ale za to zmarzłeś i musisz teraz jechać zatłoczoną komunikacja z pijaną patologią:D
0
@Andi18 z pewnością nie chcą awansować, a inne drużyny, które przyjeżdżają do Wrocławia powinny się położyć na murawie i prosić o najniższy wymiar kary
Przecież w polskiej piłce każdy wynik jest możliwy, a nie grali z leszczami.
1
@Kgorecki2500 Bytomiakow sporo, bo mają zgodę z Zagłębiem, a jak wiadomo, Śląsk to ich największy wróg ;D
Meczu nie oglądam, ale wynik widzę dobry, jesteś jak talizman ;D
3
@Kgorecki2500 raczej nie, to jeden z tych, co po 1-0 w 16 minucie wywala kupon do kosza
2
@MesQueUnClub22 mogło Ci umknąć, ale mecz trwa 90 minut
3
@Kamiloza91 no faktycznie zaczyna, pierwsza strata punktów od półtora miesiąca i to z nieobliczalnym rywalem na ich boisku.
Już bez przesady
1
@July_6_BcN trzymanie z @Kessie stawia Cię w złym świetle, zwłaszcza w świetle prawa ;D
6
@Faro @July_6_BcN coś ma wspólnego z prawem wbrew pozorom ;D
@Aragorn33 i @IronSanHybrid również chyba
0
@Ryse
1. 1/-2.5/ 2-0
2. 2/+2.5/1-2
3. X/-2.5/1-1
4. 1/-2.5/2-0
5. 1/+2.5/2-1
6. X/-2.5/1-1
7. X/+2.5/2-2
8. 2/-2.5/0-2
9. 2/-2.5/0-1
10. X/+2.5/2-2
1
@July_6_BcN jak jesteś bardziej opalona to tak ;)