7

@Roobo sam fakt, że na te wydatki są widełki 600-700 mld, daje do myślenia. 100 mld różnicy, przecież to są potężne pieniądze .
To nie jest wizyta u mechanika, który za wymianę klocków i tarczy mówi, że będzie za robotę 600-700 zł.

0

@NeroTFP1 no a pytanie było, jaki artysta z automatu obrzydza wam słuchanie, więc Twój opis jego osoby, jest dla mnie tym powodem ;)

Nie rozumiem z kolei odpowiedzi typu Sanah, bo do niej się nie ma do czego przyczepić wizerunkowo.

Trochę to pytanie jest zbyt ogólne i można je interpretować dwojako.
Jednego będzie obrzydzać wygląd, zachowanie jakiegoś artysty, a drugiego twórczość, sposób bycia, czy fakt, że jest popularny i jego utwory są wszędzie wałkowane do porzygu.

3

@lajcior Malenczuk

1

@escarabajo no tak, ale większość po karnych z Nigerią myślała, że już awansowali :)

0

@Piorun a co niektórzy już DR Kongo na mundialu widzieli :D

11

Nie rozumiem płaczu o te koszyki. Co to zmienia? Według mnie nic.
Już pomijam fakt, że my będziemy mieli problemy z każdą drużyna z trzeciego koszyka

7

@LeszekFCB wątpię, że we trzech ważą te 120 kilo ;D

2

@escarabajo pewnie Karol Krawczyk jechał swoją '18', zobaczył @July_6_BcN na światłach i nieszczęście gotowe

0

@mientusek1407 Lewus po mundialu kończy karierę reprezentacyjna moim zdaniem

0

@FCB24 dla mnie nie jesteś antypolskiej tylko....
Nie będę kończył
Ja sam nie mam jakiś wielkich oczekiwań co do tej reprezentacji, nie oglądam meczów kadry od deski do deski, częściej wcale nie oglądam, ale jak jest jakiś turniej, a zwłaszcza MŚ, to automatycznie się tym żyje i chce się obejrzeć, nie ważne, że praktycznie z góry wiem jak to się skończy. Cała ta otoczka tego turnieju jest magiczna, a jak dodamy do tego takie smaczki, jak ostatnie mecze w kadrze Lewego, to chyba warto, co?

Tak wiem, że po zwiększyli żeby uczestników trochę te MS tracą na prestiżu, ale tylko w fazie grupowej. Potem już się zaczyna prawdziwe pilkarskie święto, bez kalkulacji.

0

@Kozinho. Bo tak to wygląda w tych związkach
To my tylko z pornolu mamy wyobrażenia inne ;Do

@BorzyKrzys ogólnie w tym show często dochodzi do jakiś rozstań, zdrad, albo powstają nowe związki. Coś ten taniec bardzo zbliża
Dobrze, że Anka Robercika nie bierze udziału :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Zoker zaraz przyjdzie @FcPortoFan1999 i spyta:"a te dobre wieści?"

1

@VegetaPolska to się odezwij do tamtej, w czym problem?

0

@Szczygiel06 mydło/płyn do naczyń, myjesz normalnie ciepłą wodą, potem wybierasz ręcznikiem papierowym i jest git

2

@fc20barca La Rambla pozdrawia Podlasie :D

3

@blakkudium dawaj szybko tę bramkę na 3-1 bo chce iść spać
Dzięki mordo

0

@pluszek tylko na samym początku, później normalnie naciśnij 4 żeby skręcić w lewo

12

@KamQiX a ja powiem kontrowersyjnie, że piłkarze często grają przeciwko trenerowi i jeżeli im nie pasuje, nie ma atmosfery, to później pokazują to na boisku. No bo kurde, to są profesjonaliści, co, przez 3 miesiące nauczyli się tych wszystkich rzeczy? Moim zdaniem nie, tylko teraz mają większą motywację, żeby pokazać swoje umiejętności.
A jak są kwasy w drużynie, konflikty, to nie ma monolitu. A tu jeden za drugiego na w ogień wskoczyć.

1

@Gaucho nie było tematu ;)

3

Ale muzyka i światła po zdobytej bramce na stadionie dają niesamowity klimat. Oczywiście odpowiednio dobrane :)

3

@Tasde dobre podejście do tematu, trzymajcie się!

0

@FCB24 żeby promować tę dyscyplinę, to by trzeba było ułatwić dostęp do jej oglądania. Na dzisiaj masz tylko rundy w Polsce w otwartej tv. Ja sam zagraniczne oglądam na strumyku, a ostatnio nawet tam nie było.

0

@Criss18Barca chyba się wybiorę na to GP we Wrocławiu

0

@betonito akurat czynnik sportowy, to jedyny, dla którego warto go tu zatrudnić. Niestety są też inne czynniki, które skazują ten plan na niepowodzenie.

9

@arasz1819 ale mowa jest teraz o kimś innym

Nie różnisz się niczym od dzieciaków, którzy na hasło Messi reagują tekstami o Ronaldo i na odwrót

1

@MesQueUnClub_87 na Euro udało nam się zremisować z Hiszpanią, więc też nie takie oczywiste :D

Ale ogólnie chodzi o to, żeby minimalizować ryzyko i stawiając typy, które mają tylko dwie możliwości, wtedy masz 50 procent szans powodzenia
A stawiając 1/x/2 33 procent

13

@damianex10 najśmieszniejsze, że chłop się nabija z kogoś gestem płaczu, a sam wielokrotnie się mazał na boisku jak panienka

2

@RichardWinters tak, dzięki za poprawienie :)
Dla mnie może dać sobie do top3 Najmana, Wawrzyniaka i Mateje i ma do tego pełne prawo, a ludzie się nakręcają

4

Jak dzieci się niektórzy zachowują, bo nie powiedział ich pupilka...
To jego subiektywna ocena, dajcie na luz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?