4

@BojanKriKicz po usunięciu poprzedniego konta, banie na poprzednim koncie, permie na poprzednim koncie, usunięciu poprzedniego konta, zakłada nowe konto i myśli, że nikt się nie kapnie. LaRambla, najlepsze miejsce w internecie.

0

@maroon nie chce się czepiać i być złośliwym, ale czy to nie wygląda tak, że politycy, którzy nie mają zbytnio pojęcia o krypto, zrobili ludziom (którzy też się nie znają) wodę z mózgu? Chodzi mi o Twój przykład w rodzinie

0

@mekston jakie szanse na to, że tak się stanie dajesz?

15

Zawsze się znajdzie jakiś debil, ale w Hiszpanii i tak jest pod tym względem o wiele lepiej, że kibice przeciwnych drużyn siedzą razem na jednej trybunie, nawet na El Clasico. Wyobraźcie sobie coś takiego na meczu Lecha z Legią przykładowo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Xxxbarca4ever a co płakać mieli po strzeleniu na 1-0? ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bzyczekk Furia to bierze ;D

0

@maroon poczytaj sobie, bo nie jest to takie proste, żeby napisać w dwóch zdaniach. Ale w głównej mierze, opiera się na szacunkach

3

@Luciano99 no to do meczu masz prowiant, a co na wieczór?

2

Przypominam, że dzisiaj, o 18:45 Mikołajkowy Blok Reklamowy. To nas praktycznie nic nie kosztuje, a dla wielu, jest szansą na chociaż odrobinę szczęścia.

Wiem, że wtedy akurat gramy, ale może się uda Wam jakoś odpalić.

1

@LeszekFCB ale przegryw hahaha

2

@gumaz serio? To on?

0

Ekstraklasa by się takiej bramki nie powstydziła!

7

@Kessie i okej.

5

@Kgorecki2500 a w życiu
Ale to byś musiał sobie najpierw telewizor sprawić w tym wynajmowanym pokoju ;D

4

@Safrani wyłudza pieniądze metoda na wnuczka

2

@Kessie i okej chyba, co?

0

@Giwera kurza twarz, ten Trump to zaraz z lodówki wyskoczy, wczoraj losowanie MŚ, dzisiaj snooker

2

@Safrani tak, ze szczęścia, że się jaki jeleń znalazł co to wziął ;D

2

@heniusss czekam, aż pingwiny z Antarktydy zaczną rościć prawa o występie na MŚ

1

@FcPortoFan1999 ten wynik nie jest ani trochę szokujący, ale to trzeba się trochę znać, a nie tylko oglądać :D

2

@July_6_BcN zależy po co
Jak trzeba coś podpierdzielic, to jest pewien kandydat

2

@Danny Gaucho ale komu Ty to tłumaczysz

Polece klasykiem
Głupi nie zrozumie, mądremu tłumaczyć nie trzeba

Także dzięki Danny, za wyjaśnienie, trzymaj się, cześć!

3

@July_6_BcN kiedyś miałem przyjaciółkę, teraz jest moja żoną :D
Ale to były czasy liceum, jak tak sobie myślę, to niewiele osób ma prawdziwego przyjaciela, takiego któremu może powiedzieć wszystko, ale absolutnie wszystko i on zachowa to dla siebie.
Nie mówię, że takich nie ma, ale niech każdy sobie popatrzy dokoła i sam odpowie sobie na to pytanie, czy masz taką osobę obok siebie, której możesz zaufać i powiedzieć wszystko?

Ja nie mam takiej osoby. Dlatego czasem lepiej jest się wygadać obcemu.

1

@fejkenq na roraty poszedl

0

@Ryse
1. Oviedo - Mallorca X/-2,5/1:1
2. Villareal - Getafe 1/-2,5/2:0
3. Alaves - Sociedad 2/+2,5/1:2
4. Betis - Barcelona 2/+2,5/2:3
5. Bilbao - Atletico 2/-2,5/0:1
6. Elche - Girona X/-2,5/1:1
7. Valencia - Sevilla 1/-2,5/1:0
8. Espanyol - Rayo 1/-2.5/1-0
9. Real - Celta 1/+2,5/2:1
10. Osasuna - Levante 1/-2,5/2:0

0

@NeroTFP1 możesz mieć rację, ale też przed takimi długim wolnym, czy jakimś sporadycznym święcie, często sklepy wydłużają godziny pracy dzień przed. Pamiętam, że były akcje, że biedronka była czynna do północy w przededniu jakiegoś święta. To wtedy jednak krócej nie pracują, ale może chociaż mają płatne nadgodziny. Nie wiem, ale znający politykę takich firm jak biedronka, wszystkiego się można spodziewać i to niekoniecznie z korzyścią dla pracownika.

Chociaż słyszałem, że w tym roku zostali docenieni i dostali fajne prezenty

2

@Bocheno1 żaden najazd, właśnie docenienie Pana biznesmena @Luciano99 że daje szansę, jakby to delikatnie powiedzieć, ludziom po przejściach, sowicie ich wynagradzając. To dobry człowiek o wielkim sercu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?