0

@APTAPT albo jedno wynika z drugiego. Szukają cięć i to będzie tańsze.
Nie mówię na sto procent, bo źródło to moja mama, która rozmawiała z żoną pracownika Nokii, który ma zostać zwolniony, to mówiła że przez AI. Ale mama, jak to mama, coś mogła przekręcić

2

@marcin62 tak trochę z innej beczki, ale odnośnie AI
We Wrocławiu w Nokii podobno około tysiąca osób mają zwolnić. Powód? Sztuczna inteligencja

3

@MessiForeverTheBest podobnie jak Halama i ten Irek Krosny

0

@dge21 Damian Petrov? Top!

4

Człowiek wchodzi na LR, a tu YouTube
https://ibb.co/hRcWc4Hr
Co jest kurde?

1

@lajcior jedna z moich ulubionych zup, oczywiście z ryżem
Z makaronem mi średnio smakuje

1

@dge21 konkretna historia, nie powiem, że nie

4

@dge21 nie mam powodów by Ci nie wierzyć, kojarzę Cię z forum i nigdy z atencyjnych postów, a że takie rzeczy się w życiu zdarzają, stąd wiem, że piszesz prawdę.
Mnie tylko zastanawia jak to możliwe, że się dziewczynę nie zorientowała. Przecież wychodziłeś czy tam nawet uciekales na spotkania z tą drugą, a to nie trwało 5 minut. Raz kiedyś można wymyślić jakaś bajkę, ale przez ponad dwa lata?

A jak się wydało? Jak już i tak zdradzasz szczegóły, to się pochwal, czy w końcu sam się zapetliles w jakieś kłamstwa, czy ktoś Cię nakrył i doniósł, a może sama Cię złapała.
Edit: po co chcesz naprawiać relacje z nią, skoro nic do niej nie czujesz? Załóżmy że Wam się uda to pozbierać, to bez uczucia jest to gra warta świeczki? A jak znowu będzie Cię ciągnęło do innej?

3

@dge21 ciekawy to musi być związek, gdzie jesteś w stanie prowadzić podwójne życie

Zaangażowanie i troska drugiej połówki jest godne podziwu
Więc albo nie chciała się dowiedzieć, albo sama miała coś na boku, albo zwyczajnie jest, żeby nie obrazić, to powiem naiwna

Nadal z nią jesteś w związku?

18

@dge21 a ja Ci kiedyś dałem dostęp do c+online za friko...

1

@misterio cel, który prowadzi do nikąd, bo oni są elektoratem danej partii, a osoby takie jak ja, tylko się utwierdzają w tym, że nie warto głosować na nikogo.

1

@Safrani co to za wiek XIIX? Miało być XIX?

3

@shinthps ...i za to z Tobą wypiję :)

4

0

@Jimmydeska @bartulek98 @Azazel_Pazuzu @Bzyczekk
To jakie jest wasze top3 obrońców w tym wieku?

0

Czy Ramos to faktycznie najlepszy obrońca XXI wieku? Bo często się spotykam z takim stwierdzeniem. Żeby było jasne, nie chodzi mi o trofea, bramki. Chodzi mi stricte o pozycję obrońcy, bo że wygrał dużo i nastrzelał bramek, jak nie jeden ofensywny gracz, to wiem.
Zapraszam do dyskusji i proszę o obiektywizm.

9

@Luciano99 Ty najpierw Jowite zważ

5

@BulaKG nie znam ani jednego utworu, który masz w zestawieniu, a nie żyje pod kamieniem. Powinienem zacząć się martwić, czy wszystko ze mną w porządku?

0

@Fog_W_1899 czysta, która popijacie smakową :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Fog_W_1899 po ćwiartce z szefem

1

@ShawnC no spoko podejście, fajnie napisane, zgadzam się z większością, tylko jest jedno ale, my nie gramy zawodnikami, którzy prezentują odpowiedni poziom do gry w Barcelonie, a gramy tym czym możemy, na kogo nas stać itp.

0

@partymaker wiem właśnie, ale czasami Raphinia tak fajnie wybiega na wolne pole, że aż mi go szkoda, jak nie dostaje podania

5

@Jakchcesz jak mi brakuje takich zagrań. Wychowałem się na Barcelonie Guardioli, gdzie Iniesta i Xavi rzucali takie podania co mecz, a teraz w tym aspekcie jest straszna posucha. A jakie to się proste wydaje. De Jong często ma możliwość zagrania prostopadłej ale tego nie robi.

1

@tbas piszesz Strasburgerowi żarty do Familiady?

Karny z Sevillą na wagę remisu zmarnowany, wczoraj przy remisie kolejne pudło. Pressing iluzoryczny, ale jest dobrze, dobrze robią, niech to się trzyma, dobry przekaz leci.

@KamQiX dzięki za normalny komentarz
No i mi chodzi też właśnie o tą świadomość, że on już nie jest na takim poziomie jak myśli.
A co do strzału głową, to był dobry strzał, ale nie idealny, ale tutaj przede wszystkim brawa dla dośrodkowującego, idealna piłka, dokręcona do bramki.

0

@KamQiX pokazać sportową złość, jakieś zaangażowanie? Nikt mu nie karze przepraszać kolegów, ale też miejmy na uwadze, jak on dużo wymaga od innych z drużyny. Więc niech sam coś od siebie dołoży, akurat rzut karny to jego mocną stroną, a wczoraj uderzył zupełnie jak nie on

0

@Kozinho. No dlatego głównie mi chodziło o drugiego użytkownika, bo on od dłuższego czasu krytykuje zawodników. Być może nieraz słusznie, ale często mam wrażenie, że przesadza, oczekuje perfekcji, a tak się nie da.

0

@wojopancer ja tam nie mam większych oczekiwań wobec niego, bo wieku nie oszukasz, ale irytuje mnie jedna rzecz. Gościowi kilka lat temu coś przeskoczyło w głowie, że przestał się wstydzić tego co robi, korzystać z życia i kasy, bo uczciwie na to zarobił. No i okej, racja, tylko trochę za bardzo sobie wziął to do siebie, bo po nim widać, że wszystko spływa. Wczoraj karnego nie strzelił, głupi zdziwiony uśmieszek i gramy dalej. Z jednej strony spoko podejście, bo nie możesz sobie głowy zawracać jakimś niepowodzeniem, ale z drugiej, miek świadomość, że już nie jesteś najlepszy, nie wszystko możesz i pokaż jakaś sportowa złość i skruchę.

1

@Kozinho. @ShawnC myślę, że jesteście zbyt krytyczni, Panowie, to w dalszym ciągu tylko Gerard Martin, wyciągnięty z głębokich rezerw, rzucony na głęboką wodę. Przecież jego pierwsze występy były dramatyczne, człowiek się zastanawiał czy on w drugiej drużynie powinien grać, a teraz wychodzi w pierwszym składzie na rozpędzone Atletico i jest najlepszym obrońcą (według flashscore).
Mam wrażenie, że niektórzy w jakiejś bańce żyją, gdzie piłkarz nie popełnia błędów. Nie ma takich, zawsze się coś nie uda. A Wy, zwłaszcza Ty @ShawnC każdy błąd wysyłasz piłkarzom.
Przypominam, że to gra zespołowa i mówię się też, że gra błędów.
Przecież my jak zdobywamy bramki, to rywal też gdzieś musi popełnić błąd.
Gdyby piłkarze się nie mylili, to w każdym meczu miałbyś wynik 0-0. Chcesz tego?

16

@Konradowskyy możesz my wysłać laurkę do szpitala :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?