13

Uwaga, mam ważny komunikat
Ligę Mistrzów można wygrać zajmując nawet 24 miejsce w fazie ligowej.

Dziękuję za uwagę.

A teraz dalej możecie sobie płakać i wylewać swoje żale.

1

@Herato Tebas musi być dumny

1

@rado_Barca Araujo też by pewnie został zmieniony, ale bez jaj, że od razu po żółtej kartce

1

@bezalkoholowy Bilbao nie wygra
A i Juventus będzie miał problemy

0

@lajcior potwierdzam

3

@lajcior dobrze, że potrafisz nad tym szybko zapanować :)

7

@lajcior a ja bym Cię chciał zobaczyć na obserwacji na oddziale zamkniętym ;D

6

Mecz z Bilbao zakończył passę 10 meczów ze straconym golem. Czy powrót do bramki Joana Garcii miał na to wpływ? Nie wiem choć się domyślam :D

Prawda taka, że Wojtek może nic spektakularnego nie spieprzył, ale też niczego extra nie dawał. No i sam fakt, że ta seria miała aż 10 meczów, jest lekko szokująca.

33

@FcPortoFan1999 do Choroszczy

2

@juarez coś przeskrobał?

0

@Vegeta88 ŚP Kononowicz tak chyba gadał, dlatego tak napisałem :D

0

@RichardWinters no jest, ale przesadziłem trochę widocznie ;D

1

@Arden może tak wygodnie dla jego

2

@Criss18Barca jak masz c+online, to tam jest

1

@Adran360 powiedz mi, że jesteś człowiekiem ambasady, nie mówiąc, że jesteś członkiem ;D

No bo to jest żałosne
Puchar za zwycięstwo w lidze, puchar za najwięcej punktów w sezonie, puchar za zwycięstwo w konferencji, puchar za najpiękniejsze kibicki, za najładniejszy stadion

Teraz to przełóż na Barcelonę i liczenie jej pucharu Katalonii albo Gampera do oficjalnych trofeów

0

@Adran360 niech sobie organizują jak chcą, ale jeżeli oni za jedne rozgrywki, dają 3 puchary i potem członkowie ambasady będą to liczyć jako oficjalne trofea, no to jedno wielkie iks de

1

@Muszynianka sprawdź priv

Ja sam się zastanawiałem nad wykupieniem tego pakietu, czy jakiegokolwiek, ale bardzo mocno mnie irytowały sytuację typu, usuwanie komentarzy bez przyczyny, bany z czterech liter, pobłażliwość dla niektórych użytkowników
Jednym słowem, nierówne traktowanie wszystkich, więc odpuściłem i myślę, że takich osób było więcej

3

@Arkon moim zdaniem na to się składa wiele czynników
Zaczynając od SM, gdzie poznawanie ludzi jest teraz banalnie proste. Nawet głupi Tinder, wystarczy palcem przesunąć w którąś stronę, napisać jakiś głupi tekst i już masz nierzadko trzymanie gotowe.
A potem się dziwić, że opinie są jakie są.
To jest jedna sprawa, a druga, jak ktoś się raz sparzył, to już ma wyrobioną opinie i jest uprzedzony.
Kolejna rzecz, lepiej się czyta takie posty, jakiegoś sosna, czy casanovy, która w jeden sobotni wieczór zalicza 3 laski, niż miałbym Co przedstawić swoją historię, gdzie jestem z żoną już prawie 15 lat, a znamy się od przedszkola. Ludzie chcą sensacji teraz, a nie flaków z olejem.
No i jest moda teraz na generowanie wszystkiego, więc to się wpisuje w narrację.
Ale żeby nie było tak źle, wiem, że temat o młodych polkach i przy okazji polakach, ale starsi też się w to wpisują. Wystarczy spojrzeć na liczne rozwodów.
Zbyt łatwy dostęp do pokus, za mało chęci naprawy, walki o związek

0

@karolpiłkarz no w tym sezonie jest bardzo pewny, więc myślę, że to jedyny słuszny wybór

0

Jak Hiszpania chce coś ugrać na MŚ, to koniecznie tego Simona muszą zmienić w bramce

0

@FCBparasiempre polecam aplikacje flashscore/sofascore

1

@Criss18Barca ale w piłce nie wiesz, kiedy padnie gol, a w skokach wiesz, że te pierwsze 20-30 skoczków to jest dużo słabszy poziom, do tego dochodzą przeliczniki, wiatry, kombinacje i wszystko traci urok

A co do tych milionowych oglądalności, skoki są w otwartej tv, jest bardzo dużo osób, które mają tylko telewizję naziemną, to nabijają oglądalność.

0

@tadzik447 wstyd, po pielgrzymce jeszcze stopy nie doszły do siebie

Nie namawiaj tak, innym razem skoczymy

1

@tadzik447 nie mam butów odpowiednich

2

@tadzik447 ja nie jadę jak coś

0

@Destroyer_of_Worlds ja bym jednak wolał te 3600

3

@Kgorecki2500 jest paznokieć, daje zielone

0

@Ryse
1. Valencia - Levante X/-2.5/1-1
2. Alaves - Celta X/-2.5/1-1
3. Barcelona - Bilbao 1/-2.5/3-1
4. Osasuna - Sociedad X/-2.5/1-1
5. Villareal - Mallorca 1/+2.5/ 3-1
6. Oviedo - Vallecano 2/+2.5/1-2
7. Betis - Girona 1/+2.5/2-1
8. Getafe - Atletico1/-2.5/1-0
9. Elche - Real Madryt 2/+2.5/1-3
10. Espanyol - Sevilla X/-2.5/1-1

0

@Zoker to porozmawiaj z ludźmi na żywo, a nie w internecie ;D
Tutaj każdy milioner

3

@AxelF bo szef je bezpiecznie dla Ciebie przechowa, a Ty byś wydał na głupoty, o których wspomniałeś:, auto, wycieczka, dom. Na co to komu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?