1

@July_6_BcN jak jesteś bardziej opalona to tak ;)

1

@Stinger_ nie zagłębiałem się w temat, ale myślę, że tak, albo naćpany Ciężko stwierdzić bo gość uciekł
@Prorokk najlepsze, że gość zbiegł z miejsca, a ludzie pisali, że naprawi się barierki z OC ;D

7

Głupota ludzka mam wrażenie jest odzwierciedleniem czarnej dziury, nie kończy się...

Ostatnio we Wrocławiu gość niedaleko rynku przywalił Porsche w barierki i uciekł. Jak zawsze lubię poczytać komentarze no i standardowo, wyzwiska od konfidentów dla nagrywającego, bo przecież nic się nie stało, bo nikt nie ucierpiał.
Nie ważne że kilka metrów wcześniej były pasy i przystanek. Tym razem nikomu nic się nie stało, to nie ma co dzwonić na policję i roztrząsać tematu. A jak już dojdzie do dramatu, to później zdziwienie, czemu nikt nie reagował, gdzie policja itp.

Jesteśmy już tak zidiociałym społeczeństwem, że głowa mała

2

@Bogan bez różnicy z kim bronił Garcia, bo i tak wielokrotnie nas ratował przed utratą bramki, nawet z ligowymi ogórkami czy średniakami

1

@LeszekFCB u mnie na szczęście nie ma żadnych liderów, menadżerów
Jest tylko jeden kierownik od wszystkiego, jedna księgowa i szefowa (córka szefa-zalozyciela)

No trzeba coś szukać perspektywicznego

2

@misterio to by trzeba Waldusia pytać ;D

2

@karolpiłkarz lubię od czasu do czasu posłuchać w robocie, jak już mam innych gatunków dość
I nie wyobrażam sobie na jakimś weselu brak klasyków z disco polo, albo aktualnych na czasie

0

@Stinger_ Legia i Raków porażki, Lech remis i Jaga zwycięstwo. Tak to widzę.

2

@Gary znaleźć takiego kierownika, to jak wygrać w totka jakaś 5 :D
Na 6 za mało :)
@LeszekFCB kołchoz? Być może, ale nie zrobił się, tylko trwa od lat ;)
Mi jest wstyd to nawet pisać, ale w tej firmie nawet papieru nie ma, bo kiedyś niby ktoś kradł
Woda tylko w okresie letnim
Zero premii, jedynie na święta jakieś 300 zł, na Tłusty czwartek dwa paczki i cukierek na wigilię, bo szefowa Ewa ma wtedy imieniny :Do

Kierownik to jest nygus, zapomina o wszystkim, o wszystko się trzeba prosić, wiecznie problem z urlopem, L4, kasy jak sam sobie nie wywalczysz to nie ma co liczyć

1

@FCB_dimiC na laserze
Ogólnie na pierwszy rzut oka wydaje się proste, dostajesz program, wrzucasz blachę na stół i wypalasz. Problemy się zaczynają, jak jest krzywa blacha, wygięta w banan. No i na grubszych blachach od 8mm w górę, trzeba kombinować z parametrami. Tzn ja nie muszę, bo już wszystko wiem, ale nowi będą mieli problem ;D

1

@LeszekFCB myślę, że nie ma się co doszukiwać jakiejś teorii w tych 3 pracownikach, po prostu przyjechał serwisant i miał kogoś wyszkolić, to wzięli 3, żeby było. Jeden złapie więcej, drugi mniej, ale wspólnymi siłami jakoś ogarną.

Stosunki są tylko służbowe, ale ogólnie mam bardzo duży niesmak, kumulowało się to wszystko i czas powiedzieć basta. Zero perspektyw, wieczne problemy z organizacją pracy, zero poszanowania dla pracownika
To tak w skrocie

@Octane to szkolenie to tak tylko z nazwy, typowy januszex, pokaż jak to się robi i tyle

0

Prośba o radę

Zamierzam złożyć w tym miesiącu wypowiedzenie w pracy, jestem jedyną osobą na tym stanowisku w firmie, ale pod moją aktualną nieobecność (L4, pierwszy raz w tym roku, na dziecko) zaczęli szkolić 3 innych pracowników w razie w. No i teraz po powrocie ja mam ich dalej szkolić, z tym że, mnie nikt nie szkolił (serwisant od maszyny jedynie przy uruchamianiu, ale oni mieli wczoraj to samo szkolenie) do wszystkiego doszedłem sam kilkuletnim doświadczeniem.
No i teraz pytanie co zrobić, rzucić papier i mieć w dupie to ich szkolenie? Czy pokazać i nauczyć ile się da i odejść z klasą? Nie wydaje mi się, żebym ich dużo nauczył, bo to wszystko zawsze wychodzi w praniu a to ja nadal będę głównym operatorem, aleeee zapewne będą się trafiać kolejne L4 i wtedy będą do mnie dzwonić co i jak zrobić i tu też mam dylemat co zrobić.

Co Wy byście zrobili na moim miejscu?

3

@FcPortoFan1999 noo, jak tak dalej będzie je nękał to się spotka...
Z funkcjonariuszami CBŚP ;D

0

@tbas ale my nie jesteśmy PSG czy Bayern, nie mamy takich piłkarzy, dlatego wygląda to jak wygląda
Ale dalej w posiadaniu gniecie my rywali i jeżeli piłka jest na tym 20-30 metrze od bramki rywala, to naturalnie linia obrony też będzie wysoko.
Na 10 piłek, 9 pada łupem obrony. Taki wybrał styl Flick, w zeszłym roku się tym jaralismy, znów wróciła magia i chęć oglądania Barcelony.
Teraz tego nie zmienia, bo chce to poprawiać. Równie dobrze mógłby co dwa mecze zmieniać formacje i taktykę, wtedy efekt będzie jeszcze gorszy

0

@tbas ale jeżeli klepiemy na połowie rywala, na 20-25 metrze, to co, obrona ma stać na naszej połowie? Automatycznie idą wyżej i zgarniają jakieś wybite piłki, tylko oczywiście nie da się przejąć ich wszystkich. Nie problemem jest wysoka obrona, tylko forma poszczególnych piłkarzy. Kounde jest mega elektryczny, Balde to kompletnie nie ogarnia co się dzieje na boisku, ale on już w zeszłym sezonie miał problemy w obronie, tylko nadrabiał ofensywą, w tym, nawet z przodu nic nie daje.
Linia spalonego to też żart, Araujo nigdy nie był w tym elemencie orłem. Cubarsi obniżył loty i jest co jest

0

@wyrek nie zmienia to faktu, że dzisiaj by pewnie te dwie bramki wyjął
@EvenepoelRemco00 dostał pod pachę, więc mógł
A przy tej drugiej leżał przed strzałem juz

0

Dwie bramki i przy dwóch nasz Wojtula mógł zrobić więcej.
To jest ta różnica, a jak patrzysz na Kurtuła, to jest przepaść

5

@VamosGirl z Piątnicy

4

1

@escarabajo a ja nie ;D

0

@Kasy jak chcesz pisać, jak masz bana?

3

Panie Areczku, karny jest dla Realu Madryt, dla Liverpoolu jest rzut sędziowski

1

Nie Szoboszlai zjebał, tylko Courtois zrobił znów coś ekstra

0

@beter2 ja sobie postanowiłem cały listopad bez słodyczy
Trzymam kciuki za Ciebie ;)

5

@Messiah10 normalny kibic potrafi docenić i Ronaldo i Messiego

0

@BorzyKrzys na L4, ale wolałbym pracować

2

W Arabii jaki comeback
Z 0-4 i gry w 10 na 4-4

5

@Arkon widocznie co kraj, to obyczaj. Z pewnością biskup poszedł do prezesa ekstraklasy i mu zabronił grać.
Może w innych krajach się tak nie świętuje jak w Polsce.
A dwa, święto, to święto, może w Polsce uznali, że stracą na tym marketingowo, bo na stadion przyjdzie mniej osób a i przed tv nie będzie za dużej widowni?
Jednak hiszpańska czy włoska ligę oglądasz w Polsce, a oni tam naszej miernej ligi pewnie nie. Widzisz różnicę?

3

@Arkon biedni piłkarze zamiast biegać po murawie, to latają po cmentarzach. Jak oni mogą, jak KK mógł ich tak potraktować
Jak długo w Polsce, będzie dochodzić do takich sytuacji?

1

@FCB_dimiC to chyba silnoręki chłopak ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?