mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 starszy aspirant Motyka się kłania, dokąd się tak spieszymy?
0
@Transu96 chłop co patrzy na punkty a nie pozycję w tabeli ;D
0
@LukaszFan za parę dni ma być :)
Najważniejsze, że nie wieje, jakby chciało głowę urwać, to w połączeniu ze słońcem jest naprawdę przyjemnie
3
W końcu spora dawka naturalnej witaminy D
Można napisać, że chociaż przez chwilę mamy do czynienia z piękną, polską, złotą jesienią. Chwilo trwaj!
4
@Luciano99 po co to jeśli? Przecież wiadomo że właśnie tak było
Ech, czapeczka na głowie mi się znowu przekręciła...
3
@Zieliniak to nie jest drużyna tworzona do zdobywania trofeów, tylko do zapewniania rozrywki w Miami i zarabiania hajsu ;D
2
@Safrani dziękuję, wzajemnie
Słoneczko wyszło, od razu jakiś tak inaczej ;)
2
@macio_944 wiem, że się nie liczy, bo to amatorska piłka
Ale ja całe życie na stoperze grałem, a w pewnym momencie poszedłem na atak i teraz mam na półce parę statuetek za króla strzelców w lidze ;D
0
@ArcziArtt nie, wstają o tej samej porze bez znaczenia jaki dzień tygodnia, ale da jeszcze małe (3 lata i rok)
2
@kubix05 u mnie tosty i kielbasa z dziczyzny aktualnie na talerzu :D
6
@ali3gator normalny zabieg, jak już wyczerpują się możliwości kadrowe. Bardzo często stoper w końcówce idzie na atak, pamiętasz jak Pique często zostawał, przy niekorzystnym wyniku?
0
@July_6_BcN nie graliśmy takiej tragedii w obronie. Mbappe w pojedynkach sam na sam jest bardzo skuteczny. Jeśli dzisiaj na miejscu piłkarzy Girony, byłby Mbappe, to byśmy mieli wynik jak z Sevilla
Ale szanuje Julio za optymizm
0
Ale szczerze trzeba sobie przyznać, że grając tak za tydzień, to Mbappe kończy mecz z hattrickiem
3
Dwóch najbardziej wypychanych przez LR graczy, zapewnia 3 pkt
Oj LaRambla zapłonie
1
@Traba727 ale to aż razi w oczy, takie podejście na tym poziomie
5
Ale pressing, agresja, doskok w wykonaniu piłkarzy Girony przy bramce, klasa światowa. Z takim podejściem to oni tu dzisiaj 5 przytulą
2
@July_6_BcN no nie każdy chce mieszkać z rodzicami całe życie :D
Więc ten kredyt to naprawdę nic strasznego.
2
Ach te podwójne standardy
https://ibb.co/0R9xk3mC
Piekło kobiet :D
3
@Kessie Jordan, Czikago
Matko jedyna, matko jedyna
3
@maroon i wypowiedziałby się i byś uwierzył w tłumaczenie?
1
@malypuzon spoko, a kiedy kolejne raty?
1
@lajcior tylko wielosezonowe :D
4
@maroon no dobrze, ale w przypadku tej firmy, niczego to nie zmieni, wiem że ciężko w to uwierzyć, ale tak jest ;D
No i jak te firmy po inwestują te grube miliony w te nowinki techniczne, to nie przesadzaj, że zaleją rynek tanimi produktami. Jakoś trzeba będzie zarobić na to wszystko.
A w mojej branży nie produkujemy potężnych ilości.
1
@maroon akurat moja firma zajmuje się dość rzadkimi rzeczami, a klientów skusi niska cena.
Już teraz są sytuacje, że towar od nas kupuje 1 firma, sprzedaje drugiej, druga trzeciej i każdy na tym zarabia.
3
@maroon no tak jak pisałem, każdy przypadek będzie inny. Moja firma jest sto lat za murzynami, nie ma tu żadnych nowinek technologicznych, potencjał jest ogromny, ale zarządzają tym niekompetentni ludzie, albo już wypaleni, którym się zwyczajnie nie chce.
Więc nawet to co pisał @Safrani mojej firmy nie dotknie, bo tu jest stary model działania.
Ja się sam zwolnie niedługo pewnie, ale jestem przekonany, że będą dzwonić żebym wrócił, bo jestem na tym stanowisku już 5 lat i tu nigdy nie ma czasu żeby kogoś nowego nauczyć, a oni potrzebują prawie zawsze wszystko na już
1
@maroon absolutnie nie. Takie osoby same z siebie takiego pracownika nagradzają, a nie, że trzeba ich szantażować odejściem z pracy.
Jestem jedyną osobą firmie, która obsługuje laser, jest na nim bardzo dużo pracy, bo podpisali kontrakt na olbrzymią robotę i jeszcze większe pieniądze.
No i myślisz, że są z tego tytułu jakieś profity dla pracowników? Po dwóch latach dostałem teraz podwyżkę 3 procent, bo tyle wynosi inflacja, czyli zawrotne 1.26 brutto na godzinę. Wstyd
2
Mały absurd we Wrocławiu. W związku z zakazem nagrywania obiektów strategicznych, auta z kamerami nie będą mogły zaparkować na terenie wojskowym przy Cmentarzu Osobowickim. Wojsko co roku udostępnia swój teren, ale w tym roku będą kontrolować auta. Oczywiście będzie można wjechać, jeśli się kamerę zdemontuje.
Jeszcze ciekawsza sprawa jest z autami, które mają fabrycznie wbudowane nagrywanie jak Tesla. Wtedy trzeba zasłonić kamery.
1
@maroon to widocznie każdy przypadek jest indywidualny, bo ja nie mam żadnych relacji z przełożonym, a zwłaszcza z szefostwem. Wręcz bym powiedział, że ja to ich nie lubię, a oni za mną też nie przepadają, że względu właśnie na wspomniane moje "zachcianki" w postaci większych zarobków.
No ale myślę, że długo już tu nie zabawię.
0
@maroon no akurat to nie jest takie gadanie, bo na własnym przykładzie to doświadczyłem. Wystarczy złożyć wypowiedzenie.
Raz złożyłem wniosek o podwyżkę, dobrze uargumentowany, dali. Potem dałem wypowiedzenie, też dali podwyżkę.
No ale to też chyba trzeba sobą coś reprezentować i firmie się musi opłacać dać kasę.
2
@maroon no u mnie wolą przyjść w sobotę, niż sobie wywalczyć większą stawkę, ale tacy są ludzie.
@lithotripter :Do akurat gdyby wprowadzili te 6 godzin, a pracownicy by lecieli w kulki, to już naprawdę nie wiem jakby trzeba im dogadzać.
Ja bym chciał albo te 6h, albo chociaż 4x10 i mieć 3 dni wolne