mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden i to jest fascynujące, jak w jego CV są takie kluby jak City czy teraz Barcelona ;D
1
@macio_944 dla porównania w meczu City xG jest około 3 a bramek padło 9 ;D
1
W Premier League luźny meczyk we wtorek
Fulham 4-5 City i jeszcze grają ;D
5
Liczę dzisiaj na kapitalny występ Clementa Lengleta. Coś czuję, że da nam dzisiaj sporo radości ;)
0
@karolpiłkarz balantines sunshine z cola
Bardzo delikatne i smaczne
3
@Konradowskyy ja tam mam wywalone, jak ludzie chcą, to niech się przebierają na to Halołin, niech leją wosk i wróżą na andżejki, ale czemu tak mało osób kultywuje chrześcijańską tradycję kolędowania? Przecież podobno jesteśmy krajem wierzącym, a już święta to obchodzi znaczną większość.
4
@Sulimo ja nie mam
Tylko, że ja nie mam ps5
1
@Gall on chyba nie był w wojsku, tylko odwiedzał różne jednostki specjalne i robił testy sprawnościowe
1
@blakkudium sportowo się to obroni, ale jednak widać, że KSW się brzytwy chwyta. Ciekaw też jestem jak z kasą za tę walkę, bo jak wiadomo, tam nie płacą zbyt dobrze. Więc skoro ich skusili, to może jednak sypnęli groszem, a wtedy obecni zawodnicy mogą się delikatnie zdenerwować.
3
@Hosh nie zdziwię się jak zrobił sobie jakiś skok w bok, a ludzie już po niej jadą
Nic się nie uczymy na błędach, a osądzać innych przychodzi z taką łatwością
0
@Barca_Big_Moment z tym Vitality to nie wiadomo, czy ostatnie słabsze wyniki to zasłona dymna przed majorem, czy spuścili z tonu.
Apex Strzelecki zasysa, wystarczy że ZywOo będzie miał trochę gorszy dzień i już mają ciężary
P.S Major już wystartował dużo wcześniej ;)
P.S 2 Tak to napisałeś, jakby już było wiadomo, że grają na siebie
6
@Kozinho. Spokojnie, odwiedził go jego urugwajski wujek, Juan Franco Obsranco
0
@mmaciass dzięki, zamówiłem inne z CCC ;D
0
Ktoś może posiada ten model, albo ma wiedzę na ich temat?
https://sklepmartes.pl/meskie-buty-fairbanks-mid-v2-2100881010-columbia
Fajna promocja, opinie niby okej.
Słucham panstwa
5
Panie @Luciano99, ile procent trzeba odpalić za te pewniaczki? Dzieciaki mi coś biadolily, że by chciały dzisiaj zjeść coś ciepłego, żebym nie stawiał, że one są głodne. Dobrze, że nie posłuchałem smarków.
1
@Safrani no ja pisałem, tylko tam bardziej chodziło, o takie logiczne myślenie w różnego typu sytuacjach, ale nie jakieś stresujące, bo za każdym razem kobiety stały na parkingu, albo w rowie (no ta faktycznie mogła być lekko zestresowana, ale sytuacja nie wymagała od niej natychmiastowego działania)
Natomiast facet mógł się zwyczajne zamyślić, pomylić, bo na kilka aut
Żeby nie było, nie bronie i oczywiście faceci również robią głupstwa za kółkiem, ale jednak do wyczynów kobiet im trochę brakuje i pewnie procentowo też korzystniej to wygląda dla mężczyzn
2
Dobrze, że się wyleczyłem z obstawiania tego gówna ;D
5
@Czyhrynski no kto jak kto, ale akurat Martin to wiadomo, że pewnego poziomu nie przeskoczy, a to co prezentuje obecnie, to kolosalny postęp w porównaniu do tego jak zaczynał
2
Ale muzyczkę by mogli po golu jakaś lepszą serwować
4
Dobrze, że Okno nie trafił w piłkę. Jedno z lepszych zagrań w jego wykonaniu w ostatnim czasie
1
Komu goferka przed meczem?
https://ibb.co/Kjgz31yN
2
Piszczek chyba długo nie zabawi w Tychach.
Ogólnie jakoś w roli trenera/asystenta narazie bardzo rozczarowujący.
1
@July_6_BcN masz podejrzanie dużo informacji na ten temat :D
2
@misterio
- Co mówi informatyk po ślubie?
- Pobieranie zakończone.
0
@TR3YWAY nie hejtuje, opowiedziałem kilka sytuacji, które ostatnio widziałem/słyszałem/widziałem ;)
Ale wiem o co Ci kaman i za wczasu odpowiem
Żadna mnie nie skrzywdziła ;)
1
@Kgorecki2500 zupełnie co innego i też mi się zdarzyło :D
0
@Ryse
1. Getafe - Elche 1/-2,5/1-0
2. Mallorca - Osasuna X/+2,5/2:2
3. Barcelona - Alaves 1/+2,5/3:1
4. Levante - Bilbao X/-2,5/1:1
5. Atletico - Oviedo 1/+2,5/3-0
6. Sociedad - Villareal X/+2,5/2:2
7. Sevilla - Betis 1/+2,5/2:1
8. Celta - Espanyol X/-2,5/1:1
9. Girona - Real X/+2,5/2:2
10. Vallecano - Valencia 1/-2,5/1:0
11. Barcelona - Atletico 1/+2,5/2:1
12. Bilbao - Real 2/-2,5/0:2
5
@Luciano99 piątek, weekendu początek, a on trzeźwy.
Lucjan, co się dzieje? Chory jesteś?
9
O co chodzi z kobietami za kółkiem?
Odbiera im rozum że stresu, czy faktycznie kobiety mają problemy z logicznym myśleniem?
Wczoraj moja jechała wieczorem, szyby zaparowane, nie wie co zrobić, bo tylko środek odparowuje, pomyśleć, że boczne nawiewy zamknięte? Zbyt dużo. Skrobaczka schowana w zapasowe, żeby nie latała po aucie przez pół roku niepotrzebnie, nie mogła znaleźć.
Kolejna, wpakowała się do rowu, chłopy chcą wyciągnąć, pytają, czy jest na luzie? Ona nie wie bo to automat. A ręczny pani puściła? Ona nie wie gdzie tu jest ręczny.
No i jakby to powiedział Tomek Hajto, wisienka na torcie. Przed chwilą byłem śmieci wywalać i skoczyć do paczkomatu, widzę, że kobitka sobie odśnieża auto, wracam, pół szyby odśnieżone, patrzę coś tam leży, skojarzyłem auto, że sobie położyli mate na szybę, niestety przymarzła. Co zrobiła Pani? Włączyła wycieraczki.
Kurtyna
3
@Danny Gaucho nie wiem, nie byłem przy poczęciu