mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 źle się zestarzało
1
@Czyhrynski mandaty w zależności od zarobków, dla niektórych 10k to grosze
0
@Derean nie wymagajmy od chłopaka, który rok temu kopał w drugiej drużynie, a po awansie przez braki kadrowe do pierwszej drużyny, wyglądał jak dziecko we mgle, że będzie ostoją i filarem defensywy. On i tak zrobił ogromny progress. Bądźmy realistami ;)
1
@Who_you_mam ale oni pewnie to wiedzą, tylko co w takiej sytuacji finansowej mają zrobić?
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma ;D
0
@Seledynowy tym bardziej należy docenić, że wygrywamy mecze z takimi zawodnikami. To, że on gra w wyjściowym składzie wiele mówi o naszej kadrze i dyspozycji innych zawodników.
@Derean ciężko wygrywać pojedynki siłowe, jak się jest słabszym fizycznie od kogoś. To nie gra w papier kamień nożyce, gdzie masz loterię kto wygra. Jeśli gość jest od Ciebie silniejszy, to jak chcesz z nim wygrać walkę fizyczna?
1
@Seledynowy może Rashford nie jest najinteligentniejszym zawodnikiem na boisku, za to nie ma też dryblingu.
2
@Popitek12 planuje zjeść płatki śniadaniowe na kolację, ale nie wiem czy się odważę. Co myślisz? Zaryzykować?
8
Jestem osobą, która chyba ma nerwicę natręctw albo coś podobnego, bo bardzo często zwracam uwagę na jakieś głupie szczegóły, które zazwyczaj normalni ludzie pomijają, ale do rzeczy. Bardzo często irytują mnie oklepane teksty komentatorów. Już nie chodzi o tego Orłowskiego wczoraj, chociaż on to jest w tym aspekcie wybitny. Oglądając Barcelonę i jak słuchasz komentarza, to jak Blaugrana do 20 minuty nie wygrywa 2/3-0, to jest jakaś tragedia. Drużyna gra bez pomysłu, ma ze wszystkim problemy, nie dojechała na spotkanie itp. Skąd oni to biorą? Wczoraj graliśmy z naprawdę dobrze wyglądająca drużyną, rozegraliśmy krótko rzut rożny, komentator stwierdził, że "pogubiła się Barcelona".
Natomiast ten orzeł komentatorki (tak, Orłowski), jak nie podyktowano karnego dla Barcelony, to stwierdził, że skoro sędzia nie odgwizdał, to brawa dla obrońcy za interwencję :D
15
Myślę, że naprawdę trzeba docenić aktualna dyspozycję i przede wszystkim wyniki tej drużyny. Gramy bez napastnika, z młodzikiem w obronie, który co chwile popełnia proste błędy. W parze ma gościa, który rok temu zaczynał grać w tej drużynie. Boki obrony też pozostawiają wiele do życzenia. W środku biega pewien Holender, o którym zostało powiedziane już wiele. Nasze podstawowe trio w ataku z zeszłego sezonu praktycznie ze sobą nie gra, a my mamy serię ośmiu zwycięstw i czterech czystych kont z rzędu. Niezależnie jak to się wszystko w tym sezonie skończy, Pan Flick jest debeściak i przywrócił radość i chęć do oglądania tej drużyny.
10
Barcelona z zeszłego sezonu+Joan Garcia i byśmy finał LM mieli minimum. Tam już z PSG było by 50/50, ale byłby to piękny finał. Szkoda, dla futbolu, że tak się nie stało.
2
Espanyol grał jak nigdy, przegrał.jak zawsze ;D
1
@macio_944 jak się meczyk podoba? Obie nasze predykcje nietrafione trochę ;D
Ani dobry mecz, ani brutalny i brzydki.
2
Ale Balde to jest jednak mało inteligentny. Tak łatwo wyprowadzić go z równowagi, jak dzieciaka. Na drugim biegunie Joan Garcia. Cały stadion przeciwko niemu, a on jak totalny szef gra.
2
@Comentateiro myślę, że dalej byłbyś na cieciowie u @Luciano99
0
@Roobo klasyczny Raphinia w ciężkim meczu
Ale on się obudzi około 70 minuty i skończy mecz z bramka albo asysta ;)
6
@macio_944 ja się na dobry mecz nie nastawiam i moim zdaniem wcale tak się nie zapowiada. Espanyol mało strzela, mało traci. Wiadomo, jak będą z nami grać, prowokować, faulować, a bydło na trybunach swoje dołoży. Najgorszy możliwy scenariusz, to szybko stracona bramka.
Ale mogę się mylić.
0
@Ryse Dziękuję za przypomnienie ;)
1.Vallecano - Getafe 2/-2,5/0:1
2. Celta - Valencia X/-2.5/1:1
3. Osasuna - Bilbao X/-2,5/0:0
4. Elche - Villareal X/-2,5/1:1
5. Espanyol - Barcelona 1/+2,5/2:1
6. Sevilla - Levante 1/-2,5/2:0
7. Real - Betis 2/+2,5/1:2
8. Alaves - Oviedo X/-2,5/1-1
9. Mallorca - Girona 2/+2,5/1:2
10. Sociedad - Atletico 1/+2,5/2:1
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kozinho. Dopiero będę grał, z żoną, jak dzieci pójdą spać
Wypróbuję tą słynną grę @VegetaPolska
0
@bartekvisca bardzo dużo moim zdaniem.
5
@Laminedependencia aż mnie skręca z zażenowania jak to widzę
Mambeppe staje gościowi na nodze, a pada rażony piorunem, z krzykiem, gdzie to obrońca powinien odczuwać ból, a ten wszystko kwituje śmiechem
Jakie musiało być jego zdziwienie, jak jednak real dostał karnego ;D
5
@LeszekFCB to moja żona jakaś dziwna jest ;D
2
@July_6_BcN ale 13.5 cm to ma banknot 100 zł i w przypadku Kessiego i jego miejsca zatrudnienia, a raczej miejsca pracy, to pytanie jest zasadne ;D
2
@July_6_BcN
Jestem romantykiem i mogę być Twój
Widzisz te gwiazdy? Przy Tobie to ****
@Kessie mnie poprosił, żebym to napisał jak coś, bał się, że zrobi jakiś błąd
Chociaż jak dla mnie to samo napisanie tego już jest błędem ;D
0
@draxidox nie no, trochę wyrosłeś
0
@PaPo nic to Brighton nie grało, a teraz cisną ten Arsenal
2
@Popitek12 kuzyn sigma
1
@FcPortoFan1999 nic takiego nie napisałem
A dwa, to tak w formie żartu ;)
6
Mimo tego, co tu o Was ludzie gadają, życzę Wam wszystkiego dobrego
Wesołych Świąt:)
4
@Safrani dobrze kombinuje, teraz jakby znalazł, to by jeszcze jej musiał jakiś prezent kupić
200iq zagrywka ;D