0

@FcPortoFan1999 obojętnie, wybierz sobie

1

@FcPortoFan1999 to dawaj Oski my się ustawimy na jakieś mordobicie

5

Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi

0

@Herato w końcówce jak dobrze pamiętam to Umtiti miał groźny strzał z główki, który by nam dał awans

2

@Herato Roma
Łatwe

1

@Zelazny_Mike oglądam na Polsat Sport 1 miksta, co Ty gadasz

3

@FcPortoFan1999 no to w Twoim wpisie słowo "jutro" jest zupełnie niepotrzebne i znów sprawia, że Twoja wypowiedź jest bez sensu

0

@FcPortoFan1999 już się nie będę czepiał Oskar, ale mógłbym znowu haha ;D

1

@AmigoBlancos widzę, że to już wyższa matematyka wjechała ;D

1

@FcPortoFan1999 to ja się rodziłem w tym roku, mogłem przeoczyć

0

@FcPortoFan1999 nie znam

0

@FcPortoFan1999 tak, to prawda
Ale widzisz, znowu sobie zaprzeczasz, bo teraz napisałeś, że to błąd ;)

0

@FcPortoFan1999 nie, po prostu czasami już takie głupoty gadasz, że się wtrącam :)

0

0

@FcPortoFan1999 pięknie sam sobie zaprzeczyłeś, że po raz pierwszy widzisz coś kolejny raz ;D

1

@Safrani w okolicach Łodzi też biało? U mnie we Wrocławiu nic a nic
W sensie utrzymuje się to co napadało tydzień temu, ale świeżego ani widu ani słuchu, a specjalnie sanki kupiłem nowe

3

@mordini123 tak, Iga wygrała swoje dwa pierwsze gemy serwisowe, a Bencic drugiego, od tamtej pory łamią się naprzemiennie

12

Rozkład jazdy na dzisiaj znany?

1

@Comentateiro wiem, że post ironiczny, ale napiszę coś od serca
Odnośnie Zmarzlika, nie przepadam za nim, bo na torze często jedzie po trupach do celu, ale dzięki temu tyle wygrywa. Dodatkowo jak nie idzie, to nie potrafi zachować klasy. Aleeee, co mi mega imponuje, to podejście do tego co robi. Żużel to specyficzna dyscyplina i żużlowcy to też dziwni ludzie, ale on ma tylko jedno w głowie, wygrana. Nie ważne, czy zawody z Piździszewie Małym, czy GP na Narodowym, on wszędzie chce wygrywać, nigdy nie odpuszcza, nie kalkuluje. Dodatkowo jak się go posłucha, w takim przemówieniu jak dzisiaj, to wydaje się naprawdę spoko gościem, bardzo rodzinnym.

1

@Don Lucas doszedłem do wniosku, że ludziom już się przejadli niektórzy. Taki Zmarzlik, Lewandowski czy Świątek.

1

@Popitek12 co to jest? Na waciki nie starczy

5

@Popitek12 bądź jak Vini, 10x wiecej

1

@FcPortoFan1999 no na pewno, się sfajda

2

@Eklerek a ile SMS wysłałeś na niego? ;D

0

@Frimpong oklepany, ale pewnie Egipt
Nie byłem, ale moja ostatnio mi truje, żeby właśnie taką odskocznię zrobić od zimy i pojechać

1

@Karol145 ja miałem znajomego, który robił livy na FB jak coś i też z tym nic nie zrobili. Fb to straszny syf. Tak samo jak masz te wszystkie oszustwa na blik na Messengerze, czemu policja z tym nic nie robi? Bo FB nie udostępnia im żadnych informacji podobno.

0

@FcPortoFan1999 i tu mnie przekonałeś

1

@FcPortoFan1999 kiedy Ty się nauczysz, że to jest Karolina

0

@July_6_BcN ciekaw jestem ile ona ma powiadomień na swoim koncie ;D

5

Gruba, pijesz??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?