mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criell tracił ;D
0
Już, popłakaliscie, że nic dzisiaj nie wpadnie?
0
Łokieć, pięta, nie ma ̶k̶l̶i̶e̶n̶t̶a̶ gola
2
@Kapitan hawk szkoda, że tak dobrze zaczęli sezon (9/12 pkt), bo tak by się już w tej strefie spadkowej od dawna kisili. Mogli by w końcu spać z tej ligi.
0
@July_6_BcN zupełnie bez ataku, bez oceniania, ale zauważyłem, że kilku amantów tutaj próbowało coś do Ciebie pisać/zagadać/zażartować a Ty bardzo szybko ucinalas takie próby
I ja oczywiście nie mówię, że to źle, Twój wybór, ale jak się nie daje szansy już na samym starcie, to jak coś na powstać?
W realu tak samo, te czasy się już skończyły, że facet zabiegał o kobietę, ale tak jak ktoś wyżej pisal, nie musisz zaraz podrywać gościa jakimiś tekstami na podryw, wystarczy się uśmiechać, kontakt wzrokowy, czym dajesz już sygnał, że Ci się podoba/jesteś zainteresowana, a jak facet kumaty, to sobie dalej poradzi
Tylko dajcie sobie szansę na znalezienie tej drugiej połówki, bo jak się czyta tu niektórych, to nie wiem jak oni chcą to zrobić, jak wszelki próby są tłamszone w zarodku
0
@FcPortoFan1999 no, 1 remis w ostatnich 6 meczach
Ugrzęźli;D
1
@mientusek1407 to nie będzie bolało ;D
0
@Slawelli a ja bardzo chętnie wypełnię ;)
0
@Ryse
1. Espanyol - Girona X/-2.5/1-1
2. Real - Levante 1/-2.5/2-0
3. Mallorca - Bilbao 1/-2.5/1-0
4. Osasuna - Oviedo X/-2.5/1-1
5. Betis - Villareal 2/+2.5/1-2
6. Getafe - Valencia 1/-2.5/1-0
7. Atletico - Alaves 1/-2.5/2-0
8. Celta - Vallecano X/-2.5/1-1
9. Sociedad - Barcelona 2/+2.5/1-3
10. Elche - Sevilla 1/+2.5/2-1
0
@Eto'o9 R10 ale odkładając sympatię klubowe i diagnozy medyczne na bok, wczoraj w Barcelonie zagrali wszyscy kluczowi gracze. Podstawowy bramkarz i linia obrony, później wszedł Pedri, Raphinia, Lewy, grał Yamal, Ferran i Olmo. Więc może nie wyszli najmocniejszym składem, ale ogólnie na boisku pojawili się wszyscy z podstawowej jedenastki (dostępni na mecz). A w realu nawet ich w kadrze nie było.
Co oczywiście nie jest żadnym wytłumaczeniem ich porażki
0
@MichalZZZ Cwiakala to tu nawet mial kiedys konto, może ma nadal, ale nie widze
39
@Arden bolesna prawda
A ile jest takich sytuacji, gdzie facet się w końcu zbierze w sobie i powie kobiecie o swoich problemach, a ta go zleje ciepłym moczem, albo nic nie powie, albo stwierdzi, że przesadza.
A w drugą stronę, co by człowiek nie robił, to zawsze będzie, że robi za mało, nie wspiera itp.
1
@mmaciass z tym strzałem z dystansu to też tak bez szału, bo ma sporo strzałów które lecą prosto w bramkarza i często są to strzały techniczne, więc dużej siły tam nie ma.
Ja to ogólnie mam swoją teorię, że w znacznej większości piłkarze po prostu kopią piłkę przed siebie, a gdzie poleci to się zobaczy ;Do
Na pewno tak jest z tymi uderzeniami siłowymi, zamykasz oczy i walisz petardę. Bo rzuty wolne, czy uderzenia techniczne, lżejsze lecą zazwyczaj tam gdzie piłkarz celował.
A na potwierdzenie mojej teorii niech świadczą wielokrotnie marnowane świetne okazje. Daleko nie trzeba szukać, niedziela, finał SPH, Carreras, czy on celował? Nie, kopnął przed siebie i tyle, efekt? Znany.
15
Ale tą akcję na 2-0 to Yamal koncertowo spartolił. Tak niechlujnie, od niechcenia to zagrał. Dobrze, że Raphinia to uratował, ale aż się przypomniał Dembele z Liverpoolem. Takie detale później da decydujące.
0
I to jest jedna z niewielu rzeczy, która Ferran ma lepszą od Lewego. Szybkość i wyjście na pozycję, oczywiście wynika to z wieku obu Panów.
Ale Ferran jest o wiele bardziej wybiegany
1
@maroon wiem czym się kierujesz, ale coś mi się wydaje, że to będzie dzisiaj trudny mecz i Garcia mocno się przyczyni do awansu
0
@JimMorrisonFCB teoretycznie tak, ale znając życie tak nie będzie, a znów do półfinału się wyślizgnie taki Inter
A i Realu nie można skreślać
Jakbym miał stawiać na dzień dzisiejszy, to Bayern, Arsenal, Inter i PSG
1
@maroon a jednak Garcia
0
@escarabajo @Frimpong @Zoker a David Beckham?
0
@Frimpong bo to jest podobnie jak z Alvarezem, to są piłkarze, którzy potrafią grać w piłkę, mają umiejętności, tylko styl gry ich drużyn nie pozwala im za bardzo tego pokazać.
Bellingham to jeszcze jest walczak, to też się jakoś odnajduje w tej grze realu
2
@bartekvisca właśnie mi się wydaje, że w mieście jest trochę taniej niż w mniejszych miastach, bo jest większa konkurencja, a na jakimś zadupiu masz jedna stacje i możesz sobie cenę narzucić.
Najdrożej i tak jest na eskach i autostradach
4
@lajcior https://streamable.com/r2gh7h
2
Wczoraj żona w pracy miała szkolenie z jakimś świrem odnośnie bezpieczeństwa, nawet o podłożu terrorystycznym. No i gość powiedział jedna ciekawą rzecz, o której jeszcze tutaj nie widziałem, żeby ktoś pisał.
Że wojna na Ukrainie, która trwa już długo, jest Polsce na rękę, to się tu czytało. Ale czy jej zakończenie jest nam na rękę? Nie wiem, ale gość stwierdził, że po wojnie, nie wiadomo kto tu przyjedzie z tej Ukrainy, do swoich żon i dzieci. Nie jest wcale powiedziane, że jak tylko skończy się ten konflikt, to wszyscy wracają do siebie. Druga sprawa, zespół stresu pourazowego i towarzyszące temu uzbrojenie po wojnie. Nie wiadomo co ze sobą przywiozą, czy broń, czy jakieś inne materiały.
Ciekawe spostrzeżenie, jest się czego obawiać, czy wyolbrzymia facet? Co LR o tym myśli?
0
@AmigoBlancos śmieszy mnie to określenie, wbić gola
Moja ś.p sąsiadka tak mówiła, pamiętam za dzieciaka, że oglądała mecz, tam i wygrywali, ale dali sobie wbić dwa gole
1
@Zoker chyba, że tak :)
Ja sobie dałem spokój, bo jak tylko coś wygrałem, to zaraz za to milion kuponów się robiło
Jednym słowem, grać trzeba umieć, a ja nie umiem ;)
0
@Zoker coś wybiórcze te kupony się wydają ;D
Duży rozstrzał czasowy
3
@Ryse oznaczam @Foro @GM90
5
Lunin wczoraj pokazał, że postawienie dzisiaj na Joana Garcię to będzie bardzo dobry pomysł. Jest w formie, w rytmie meczowym, nie ma co kombinować i ryzykować.
17
Efekt nowej miotły zadziałał, polecieli na niej z pucharu, aż miło.
1
@LOPEZ16 od kilku lat na wielosezonowych jeżdżę, teraz kupiłem drugie auto i też wielosezonowe. Jak się jeździ z głową to dają radę.
Dlatego śmieszą mnie teksty ludzi, którzy nigdy nie jeździli na takich, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Ale ich strata, niech kupują i trzymają gdzieś dwa komplety, później stoją w kolejkach do zmiany