mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@BoreekxD i to ten jeden przegrany w takim stylu, jaki się zdarza raz na 20 lat
1
@APTAPT mimo to, oni tej Austrii nie przejdą
1
@Gall niby tak, ale.to Elche wygląda jakby grali 2 zawodników mniej
1
@macio_944 o nic, dałem 1-3 i chłopaki robią wszystko, żeby mi weszlo
0
2 minuty i Liverpool odwraca losy meczu, z 0-1 na 2-1
3
Fati z bramka w Monaco
2
@Luciano99 do roboty ;D
A po meczu się posmiejemy
2
Fajnie, że Elche postanowiło urozmaicić nam to sobotnie partidazo i nie postawili autobusu.
Nie, to, że strzeliliśmy szybko bramkę nie ma na to wpływu, grali tak od początku. A poza tym, masa drużyn dalej gra autobus, jak przegrywa 1-0.
13
@Jakchcesz bo nie jest najostrzejszą kredka w piórniku, pokazuje to z resztą nie pierwszy raz ;)
44
Flick zrobił tak niesamowita robotę w tym klubie, wyciągnął z niektórych piłkarzy maxa, przywrócił radość z oglądania tej drużyny, ale przede wszystkim są wyniki i trofea, ale i tak znajdą się malkontenci, którym się coś nie podoba, będą ujmować, wytykać kuriozalne błędy. Niesamowite to jest jak niektórzy muszą narzekać na wszystko.
0
@JanuszKorwinMikke a konkretnie?
7
@Faro jakoś nie dziwi, że Ty to napisałeś :D
1
@clyde ja też Karol, ale taki zwykły, nie ten co wyżej
7
@vivalaice21 najlepszy sposób przy sam na sam, zasłaniasz jak najwięcej miejsca, swego czasu Borubar tak ciągnął jedna piłę za drugą
0
@Krzysztof1987 może jakiś konkurs na tiktoku
Wiadomo, że takie jedzonko to głównie młodzi, a oni na tiktoku to siedza całe dnie
Tam bym coś próbował
0
@gumaz na dyskoteki/kluby nie chodzę, jedynie na jakieś wesela, to wtedy lubię potańczyć, wypić coś pod nóżkę i można uderzać na parkiet. Ale lubię tańczyć tylko z moją żoną, z kimś innym się stresuję
6
@Azazel_Pazuzu co roku narzekanie, że nie ma zimy
Teraz jak dowaliło mrozem i śniegiem (w niektórych częściach Polski) to ludzie i tak narzekają
Natury nie oszukasz, polakowi nigdy nie dogodzisz
1
@kubix05 tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi
1
@Piotrek1993 jedyne co mi przychodzi do głowy, to grzać się procentem na trybunach :D
0
@Piotrek1993 a dlaczego mają nie grać? Przerwa zimowa była ustalana dawno temu. Ostatnio nie było zim jako takich. Skąd mogli przewidzieć, że akurat w tym roku się trafi. A potem znaleźć terminy na mecze, gdzie drużyny grają w europejskich pucharach nie jest łatwo.
Poza tym, co to jest -1 (aktualnie w Lubinie)
I tak najgorzej to mają jacyś kibice/masochisci, którzy się wybrali na trybuny. Bo piłkarze się rozgrzej i tego tak nie czuć.
1
@FcPortoFan1999 oczywiście, że będzie. Piłkarze nie są głupi, nie potrzeba im dodatkowych "utrudnień" w postaci europejskich pucharów. Zwłaszcza w tym klubie, w którym nie ma żadnych oczekiwań, a pieniądze KGHM daje, żeby miejscowy lud się cieszył
1
@draxidox kupowanie zawodników do reprezentacji na turniej nie wystarczyło, trzeba było kupić sędziów jeszcze ;D
0
@lajcior jest zima, to jest zimno
0
@Ryse
1. Espanyol - Alaves 1/+2.5/2-1
2. Oviedo - Girona 1/-2.5/1-0
3. OSasuna - Villareal 2/+2.5/1-2
4. Levante - Atletico 2/-2.5/0-1
5. Elche - Barcelona 2/+2.5/1-3
6. Real - Vallecano 1/+2.5/2-1
7. Betis - Valencia 1/+2.5/2-1
8. Getafe - Celta 2/-2.5/0-1
9. Bilbao - Sociedad X/-2.5/1-1
10. Mallorca - Sevilla X/-2.5/1-1
0
@michaleu a najlepsze, że tam chyba faulu nie było, bo Bellingham tam piłkę zgarnął
Ale nie mogę znaleźć dobrej powtórki
0
Kiedy się kasują kartki w LM? Teraz po tej fazie ligowej? Czy wcale się nie kasują?
3
@Szmulek błędy się zdarzają, co za różnica czy w 5 minucie czy w 50? Może jakaś jest, ale tak chociaż od początku trzeba ruszyć jeszcze mocniej.
O wiele bardziej wolę takie mecze, niż pamiętne męczenie buły za Xaviego i wieczne 1-0
0
@Katalonik97 Arsenalu też nie można skreślać
Ogólnie angielskie ekipy pod względem fizycznym są półkę wyżej od innych
6
@Katalonik97 tak to jest, że miejsca 9-10 mają w losowaniu rywali z miejsc 23-24.
Bez przesady, żeby drużyna, która zajęła 9 miejsce, grała z 10 ekipa.
Wyobrażasz sobie później, że takie Bodo gra z Karabachem i jedna z tych ekip jest później w 1/8?
6
@Criss18Barca wbrew pozorom, w bronieniu pozycyjnym może być dużo lepiej, niż w bronieniu kontrataków, przynajmniej na to liczę ;)