13

@VegetaPolska może z chłopem się uda, słuszna droga

0

@mekston Boże, jaki człowiek już stary..

4

Jak Małysz w Salt Lake City, też srebro i brąz. Dobrze mówię?

2

@Kgorecki2500 do czasu, pojeździsz trochę i minie

1

@Safrani może ekspert @shinthps pomoże

1

@FcPortoFan1999 Radomianki Legia win
Zgadza się?

1

@Jakchcesz no to akurat nie dziwi
Pewnie by chcieli mieć z kim spędzić ten dzień ale z jakiegoś powodu nie mogą
To wylewają swoje zale
Edit: a płacisz za 1, zawsze miałeś łeb do interesów

2

@Sysia11 normalnie, jak każdy inny dzien

0

@lajcior no odpowiedział, to był skrót myślowy, a nie że się śmiał z Realu

0

@FCB24 no właśnie, to jest cały czas jeden mecz, który o niczym nie świadczy i niczego nie przesądza, pucharu za niego nie dostaną. Później przychodzi maj, koniec sezonu i w gablocie nie ma co postawić.
Trzeba oceniać cały sezon a nie jeden mecz.
A żeby jeszcze bardziej Ci to nakreślić, w PK w poprzedniej rundzie wygrali 5-0 z Betisem w Sewilli, żeby kilka dni później przegrać z nimi w lidze u siebie.

4

@lajcior ale jest różnica, bo Flick został zapytany o umniejszanie zespołom z niższej ligi, to on powiedział, w dużym skrócie odpowiedział, że Real Madryt jest doskonałym przykładem, że czegoś takiego nie można robić. A tutaj wychodzi Wasz wielki trener i chce się zrewanżować ripostą, a wychodzi na jeszcze większego pajaca.
Tak ja to widzę.

6

@reloaded myślę, że to dość popularne zjawisko w dzisiejszych czasach niezależnie od płci. Słabi ludzie i tyle

2

@lucca87 ale po co ta wstawka o biedaku? Ja Cię właśnie kojarzę z tego, że lubisz zadzierać nos i kolejny raz to pokazujesz

3

@Pawlak1992 tak jak napisał @pt9, jeśli większość ludzi zostanie zastąpiona maszynami/robotami, to kogo będzie stać na te produkty i usługi zrobione przez AI? To może być samozaoranie level master.

A co do tej całej sztucznej inteligencji, to mnie jeszcze irytuje to, że teraz nawet jak coś jest realne, to i tak niektórzy twierdzą, że AI, ktoś coś nagrać, opowie, to i tak nikt w to nie wierzy, tak daleko to zaszło. A to często są naprawdę realne rzeczy

2

@kundee przed pracą, w pracy, po pracy
Przynajmniej na warsztacie u Lucka tak jest

0

@Ryse
1. Elche - Osasuna 2/+2,5/1:2
2. Espanyol - Celta X/+2,5/2:2
3. Getafe - Villareal 2/-2,5/0:2
4. Sevilla - Alaves X/-2,5/1:1
5. Real - Sociedad X/+2,5/2:2
6. Oviedo - Bilbao X/-2,5/1-1
7. Rayo - Atletico X/-2,5/1:1
8. Levante - Valencia 1/+2,5/2-1
9. Mallorca - Betis 2/+2,5/1-2
10. Girona - Barcelona 2/+2,5/1:3

2

@Awedi i tylko się słyszy o potencjalnej czerwonej kartce dla Simeone, a o Casado cisza

4

Eric Garcia wczoraj jeden z najbardziej pechowych występów w karierze chyba.
Samobój po błędzie bramkarza, czerwona kartka po błędzie Ferrana
Niezłe combo

1

@MateuszQ przecież podanie było przed bramkarza, tylko on czekał na tę piłkę, mógł zrobić wszystko, chciał spokojnie przyjąć i rozegrać, niestety skończyło się babolem

0

@Arden jedyne co przemawia za Balde, to szybkość, a Atletico na skrzydłach ma bardzo szybkich zawodników. Maldini by wyszedł i w 20 minucie już by miał żółtą kartkę na koncie, bo często jak mu się ktoś urywa, to fauluje.

3

@Jakchcesz zgodziłeś się?

4

@MateuszQ najwieksza bzdura, która jest tylko wspominana w przypadku takich błędów. Tak, nam tę bzdurę też trener powtarzał, ale zauważ, że w meczu masz kilkanaście takich podań. Taki błąd się zdarza raz na sto tysięcy podań do bramkarza

0

@Czyhrynski ze wzoru skróconego mnożenia, a Ty pewnie ze wzoru Hajty, stąd rozbieżność

0

@karkoz90 za Xaviego albo Koemana, już nie pamiętam, ale wolałem obejrzeć w tym samym czasie żużel niż to co wtedy prezentowała Barcelona. Czasami wcale nie oglądałem, nie było z tego poprostu radości, żadnych emocji, to po co się katować?

1

@Bobo25 do tego dochodzi indywidualna forma poszczególnych piłkarzy, w sumie nie poszczególnych, tylko wszystkich z formacji obronnej i jest co jest. Niestety, z pustego to i Salomon nie naleje.
Araujo psychicznie nie daje rady, Christensen jak grał, to jakoś się prezentował, ale nim typ już większość zapomniała, że istnieje. Kounde niesamowity zjazd w tym sezonie względem poprzedniego. Młodzi też wyglądają gorzej niż w tamtym sezonie. Taka piłka, raz na wozie raz pod wozem.

0

@bari_94 nic nie muszę wspominać, bo każdy racjonalny kibic wie, że z taką obroną daleko nie zajdziemy. Jeszcze jak dołożymy do tego kontuzje kluczowych piłkarzy jak Pedri czy Raphinia, to jak przejdziemy 1/8 to będzie dobrze. Tylko ja jestem tego świadomy, my nadal taplamy się w szambie, łatamy dziury w składzie młodzieżą i wychodzi to nienajgorzej. Dlatego się cieszę z takich wyników, bo Flickr wyciąga maca z tej ekipy i daje nam dużo radości i emocji. Tyle.

6

@bari_94 11 zwycięstw z rzędu, porażka bardzo pechowa z RSSS, 6 zwycięstw z rzędu i w końcu pierwszy sromotna porażka, na którą zasłużyliśmy, ale nie w takich rozmiarach, a tu już jak zwykle lament i płacz "prawdziwych" kibiców, że z taką grą, to tylko na jakiś Eibar

Żałosne

3

@Szklaner ja właśnie czekam na jutro na jakaś promocje z tego co dzisiaj nie zejdzie, nie będę przepłacał 9 groszy za paczką

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawlak1992 ale gdzie gra?
A Portugalii też myślę, że bez niego w składzie wyglądali by o wiele lepiej, a i atmosfera bez niego byłaby lepsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?