mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 pierogi mamy najlepsze
0
@MesQueUnClub_87 pół metra? Mówisz może o tym z Zahira?
0
@Czajka90 spalony i okej
2
@DariaFCB @JimMorrisonFCB ja złożyłem ten wniosek w mBanku, dostałem info, że wysłali
Ale nie wytrzymałem i sam na czacie w aplikacji się spytałem, czy są wstanie mi zaproponować coś lepszego, bo myślę.onrefinansowaniu w innym banku
To babka złożyła wniosek w moim imieniu o obniżkę i 30 dni na rozpatrzenie maja
1
@Ryse
1. Celta Vigo - Real Madryt X/-2.5/1-1
2. Osasuna - Mallorca 1/-2.5/1-0
3. Levante - Girona X/-2.5/1-1
4. Atletico Madryt - Real Sociedad 1/-2.5/1-0
5. Athletic Bilbao - Barcelona 1/+2.5/2-1
6. Villareal - Elche 1/+2.5/3-1
7. Getafe - Betis 2/-2.5/0-1
8. Sevilla - Rayo 2/+2.5/1-2
9. Valencia - Alaves 1/+2.5/2-1
10. Espanyol - Oviedo 1/+2.5/2-0
4
Odkładając wszystkie aspekty polityczne, społeczne, ekonomiczne na bok, to serio, co trzeba mieć w głowie, żeby jechać na stację, tankować ile wlezie, potem do sklepu, robić magazyny mąki, ryżu, makaronów, papieru.
Jak ci ludzie funkcjonują na co dzień?
5
Aston Villa strzela gola, jednak po varze anulowali, spalony na centymetry, sprawdzony doslownie w minutę. W Hiszpanii sprawdzali by to 10 minut..ta liga pod każdym względem jest dwa kroki przed resztą
2
@sebasarna Też używałem jednych kilka razy i nic
0
@syzje fizyczna
Kiedyś dużo ćwiczyłem, pompki, drążek, ale na siłowni nigdy nie byłem W łapie 40 siedzi
2
@FCB24 ale to już trzeba pałać nienawiścią, żeby po takim meczu, gdzie nawet ten zawodnik nie zagrał, wspominać o tym
1
Barcelona dała bardzo emocjonujący mecz a Atletico.
Tymczasem we Włoszech, w półfinale Pucharu Włoch, cały 1 celny strzał na bramkę
0
@BezglutenowyPedri akurat nawadniać to on się może
1
Nie bez powodu rozgrzewał się w czapce ;D
0
@syzje 180 cm, 88 kg wagi, trochę w życiu ćwiczyłem, ale głównie kątem w domu
Rok temu byłem na wakacjach gdzie była siłownia, wyszedłem z basenu i wyciągnąłem 100 kg dwa razy, a w martwym chyba 140 wymęczyłem
Więc uważam, że jak na brak treningu pod te konkretne ćwiczenia, to wynik nienajgorszy. Jak myślisz?
2
@Filipem z tym przemyśleć to może być ciężko u niego ;D
0
@Encore spokojnie, w końcu coś strzeli i będzie uciszał krytyków ;D
1
@liberoFCB liga jest dziwna, często kuriozalna, niezrozumiała, ale fajne mecze (choćby pod względem wyniku) to nie jest taka rzadkość
A piękne bramki to padają praktycznie co tydzień, oczywiście przeplatane zagraniami rodem z b klasy
Taki już urok tej naszej ekstraklasy
0
@FCB24 nie wiem, nie jestem lekarzem
Czasami też adrenalina działa, że może faktycznie nie czuł jakiegoś wielkiego bólu
1
@VamoSBarca88 tylko ciepłe, ale niezagotowane
2
@FCB24 no ale co ma sztab lekarski do tego, że zawodnik ich okłamał/zataił prawdę? Przecież nie czują tego co on
0
@Pablozeusz no ja bym zrozumiał, jakby to było przed polem karnymi był rzut wolny, ale jak jest karny, to powinna być chyba żółta kartka
@Eklerek to swoją drogą, że tam ten karny to mocno naciągany
1
Czemu karny i czerwoną kartka? Nie było jakiegoś przepisu o podwójnym karaniu, że ma tego nie być?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArcziArtt Ło Panie, to widzę się trafiła niezła grupa ;D
5
Z racji zbliżającego się meczu, małe przypomnienie wywiadu, który przeszedł do historii
Jako ciekawostka powiem, że Sebastian to wychowanek klubu, w którym ja też stawiałem pierwszy kroki (i ostatnie :D), nawet pary razy coś pokopalismy razem
0
@KrwawiaceoczyVEB gdzie te artykuły?
0
@ArcziArtt no to skoro inne osiedle, to nie widzę tutaj za dużej logiki. Przecież na tym osiedlu gdzie się wyprowadzasz również mogą być Ukraińcy itp.
W sumie nawet nie mogą, a będą na pewno
3
@ArcziArtt wyprowadzasz się do domu? Czy na inne osiedle?
0
@Matheu12 nie warte zachodu, 20 zł na jednym tankowaniu zaoszczędzisz max. Chyba, że masz jakiegoś mausera
0
@NeroTFP1 a dokładnie w środę, a Yamal w piątek