mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panie Oski @FcPortoFan1999 idąc logiką ekstraklasy, dzisiaj Zagłąbie to bierze, prawda? Takie 2-1
1
@FcPortoFan1999 nic nie wmawiam, to było tak hipotetycznie tylko, chciałem Cię sprawdzić ;D
2
@FcPortoFan1999 kobiety może i nie masz, ale w ciąży któraś z Tobą może chodzi
1
@NeroTFP1 aż tak dobrze nie pamiętam, ale Tracz mi ostatnio wyskakiwał na tiktoku i nigdy nie pominąłem, po latach doceniam jego grę aktorską, ale postać przez scenarzystów wymyślona idealnie
A teraz w życiu realnym pracuje dla Tracza
Ale nie tego ;D
A jak już tak gadamy o tym M jak miłość, to mnie strasznie denerwuje, bo z natury mam tak że mnie irytują duperele, że tam w tym serialu, każdy mieszkanie wypasione, firmy, mnóstwo czasu w ciągu dnia na spotkania towarzyskie;D
A to Warszawka, więc tym bardziej zarobić na to wszystko
0
@NeroTFP1 ile najwięcej ułożone? U mnie 6k z żonka
1
@Arden żużel, puzzle, góry
1
@NeroTFP1 to trzeba usiąść na spokojnie ;D
@arczis92 tak, Marta była tragiczna i powrót po latach niczego nie zmienił.
Ale się dyskusja rozkręciła ;D
2
@NeroTFP1 tak i ona w realu zdradziła męża, urodziła dziecko kochankowi i znów jest z tym swoim mężem i nawet promowała jakaś kampanię rodzinne ;D
@arczis92 Arek... To mogłaby być Twoja córka :)
1
@NeroTFP1 tam chyba najporzadniejsza to Marysia właśnie, co prawda ma drugiego męża, ale pierwszy zmarł.
I o dziwo, teraz wygląda o wiele lepiej, niż te 20 lat temu
19
@Jimmydeska miałem kiedyś znajomego, co nie chciał dziewczynie kupować prezentu na urodziny, to zerwał z nią tydzień przed, a tydzień po, wrócili do siebie ;)
Ale Ty chyba takim agentem nie jesteś, co?
0
@esem91 Iza? Jeśli o to chodzi, to poszła w długą z nim, rozwod z Roznerskim, a z tamtym za długo nie była, bo się okazał przemocowy i została sama z dzieckiem
0
@fefu53 robię w branży, gdzie AI nie ma prawa bytu, a dwa, w tej firmie nawet jakby była możliwość wykorzystać sztuczna inteligencję, to nikt by na to nie wpadł pewnie ;D
2
@agaFCB a to od lat nic się nie zmienia w tej kwestii ;D
@fumador a najlepsze, że w realu to Tracz jest osobą bardzo wierząca, więc gdy chodził do kościoła, to ludzie dopiero mieli kocioł w głowie ;Do
@Eklerek no kiedyś się oglądało, teraz czasem po Wrocławiu gdzieś widzę jak kręcą dalej te docinki do Pierwszej Miłości
Czasami mnie łapie taka nostalgia i lekko smutek, że człowiek tyle odcinków obejrzał, tyle czasu poświęcił, a potem z różnych powodów przestał i nie wie jak się potoczyły niektóre losy
0
@Sinirsey kojarzysz "polecie" Bartosza Gajdy?
1
@Arden dokładnie, a w kwietniu rusza żużel, też nie mogę się doczekać :D
1
@Faro bo używać wulgaryzmów też trzeba umieć
1
@Ryse faktycznie, zawsze zamykałem tabele, to nie byłem nawet blisko tego punktu;D
1. Celta - Osasuna X/-2.5/1-1
2. Vallecano - Oviedo 1/+2.5/3-0
3. Barcelona - Mallorca +2.5/3-1
4. Sevilla - Girona X/-2.5/1-1
5. Sociedad - Elche 1/+2.5/3-1
6. Alaves - Getafe 1/-2.5/1-0
7. Bilbao - Levante 1/-2.5/1-0
8. Atletico - Betis 1/+2.5/2-1
9. Valencia - Real 2/+2.5/1-2
10. Villareal - Espanyol X/-2.5/1-1
0
@Ryse ja chyba 29 pkt powinienem miec, a nie 30
8
2 sytuacje i dwie złe decyzje. Tam miał strzelać, tu podawać
4
@malypuzon ale Flicka to Ty szanuj
7
@xvcWinterSoldier tutaj by się przydał @pt9 na czacie ;D
1
@July_6_BcN jakby to powiedziała typowa mama/babcia
"Oni żyją miłością"
0
@BulaKG zapłaciłeś mu za te pół litra?
0
@Derean jest pełno serwerów, ale znaleźć normalny, bez darmowych vipow, podwójnego jumpa i szybszego biegania supervipow mi się nie udało
A szkoda, bo pograłbym na normalnym serwerze
1
@KmN ja swojemu drugiemu dałem Leonard, ale dużo osób mówi Leon, a mi się kompletnie nie podoba
@hefaj6 też właśnie mówimy cały czas Leo, a starszy syn jak zaczynał mówić, to mówił Lijo
Dodam jeszcze, że Leo przyszedł na świat dziesiątego października czyli 10.10
Nie ma przypadków, są tylko znaki ;D
0
@mordini123 to ja wiem, ale ostatnie zdanie zobacz
1
@sergio5 w kolarstwie?
2
@macio_944 Panie, a zasadził Panu ktoś kiedyś kopa?
0
Jimenez z karnego na 2-1...ale mnie irytuje ten sposób wykonywania rzutów karnych, przecież on się tutaj 3 razy zatrzymał...
Przepis do zmiany jak najszybciej
1
@Zelazny_Mike za 3 banki to możesz kupić cały Media expert, a nie jeden telewizor