- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 994 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 994 Culés
5
Niby święto niepodległości a jak wchodzę na internet to się czuje jak podczas wyborów, każdy jedzie na każdego xD
7
@Jakchcesz welcome to Poland
2
@July_6_BcN kurcze, dobry jestem z angielskiego, wszystko zrozumiałem
1
@Jakchcesz mam podobnie. Otwieram internet, ona wchoddzi na niego, on na nią, a to dopiero początek. Straszne rzeczy co się dzieje.
1
@Jakchcesz Geniusz!
1
@Jakchcesz Dla Mnie to taki normalny dzień roboczy.Może i Jestem dziwny ale co roku tego dnia Jestem w lesie.
2
@Jakchcesz dlatego polecam każdemu odciąć się od tego, stać z boku i od czasu do czasu popatrzeć jak się debile obrzucają wzajemnie błotem.
Bo oni się kłócą i tracą czas i nerwy, a politycy robią to za potężne pieniądze, wpływy i władze
1
@FcPortoFan1999 Oskar, co Ty robisz w tym lesie, co?
0
@July_6_BcN Walczę.
0
@FcPortoFan1999 z kim? Kogo tam zakopujesz?
1
@mrboom ale wiesz, jak byłem na mieście to pełna kultura i spokój. W necie tylko wszyscy sobie do gardeł skaczą xd
0
@July_6_BcN Nikogo nie zakopuję.Walczę z mokrym drzewem.
0
@FcPortoFan1999 ok. I tak teraz już wiem, żeby nie chodzić do lasu, gdy Ty tam jesteś.
1
@Jakchcesz a to jest standard, bo w prawdziwym życiu (chociaż już rzadziej mam wrażenie) możesz dostać pstryczka w nos, a w necie większość gamoni myśli, że jest anonimowa i puszczają hamulce
Już pomijam, że pewnie z 90procent internetowych napinaczy w realu bało by się spojrzeć na oponenta
0
@July_6_BcN Możesz wchodzić.Nic Ci nie zrobię.
0
@FcPortoFan1999 Oskar, bierzesz sobie drewno na zimę?
0
@FcPortoFan1999 każdy oprawca tak mówi…
0
@Czajka90 Zgadza się.Zwłaszcza że zima tuż tuż... @July_6_BcN W głębi lasu spotkasz co najwyżej zające.Nic więcej.
0
@FcPortoFan1999 zające to ja kiedyś spotkałam, ale to nie jest historia na la Ramblę.
0
@July_6_BcN Ganiałaś je na polanie że to nie jest historia na la Ramblę?
0
@FcPortoFan1999 ta i przerobiłam na pasztet…
2
@Jakchcesz Obrzydliwa mentalność, która przesiąka genetycznie.
0
@FcPortoFan1999 A jutro druga zmiana?
1
@Czajka90 Zgadza się.