mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 narazie nie patrzyłem na fortunę co tam ciekawego
Ale na dzisiaj coś pewnie zmaluje później
7
Przykład Torresa i Lewego idealnie pokazuje, o ile łatwiej jest wejść na podmęcznego rywala z ławki, gdzie nierzadko, drużyna już ma wynik i gra się zwyczajnie łatwiej. Ostatnio który gra w podstawie, to są głosy, że niewidoczny, że nie wykorzystuje, a który wchodzi z ławki, robi robotę. No akurat wczoraj nawet z ławki nasz rekin nic nie pokazał, ale chodzi o wcześniejsze mecze czy nawet z zeszłego sezonu.
Więc naprawdę pisze to kolejny raz, ale dziw bierze, że ludzie jak mantrę powtarzają co mecz te swoje wysrywy, tego sprzedać, ten ławka, ten się nie nadaje itp.
Już pomijam fakt, że napastnik nie dostarcza tylko liczb, wystarczy że skupia na sobie uwagę 2 obrońców, przez co koledzy mają łatwiej.
No ale nie ma się co dziwić, przecież większość ekspertów ocenia danego zawodnika przez pryzmat liczb.
2
@Matt_i1992 zwłaszcza po początku meczu, gdzie Newcastle siadło na nas, jak komornik na wypłatę dłużnika. Do tego kibice robili mega atmosfera, bo po głupim aucie, gdzie nas wysoko presowali cieszyli się jakby ich drużyna strzeliła gola. Naprawdę widać, że mentalnie ta drużyna jest mocna. Strach pomyśleć, co by wczoraj taki Alba wyrabiał, przy takiej atmosferze na stadionie.
0
@barcafan1789 nie każdy ogląda Barcelonę na co dzień. Ty oglądasz każdy mecz Chelsea, Arsenalu czy nawet Newcastle?
2
@Isso89 bo trzeba sobie jasno powiedzieć, że do momentu gola, był jednym z najsłabszych w naszych szeregach. Fatalne wykończenie/ostatnie podanie, drybling nijaki, straty. Się przypominał trochę Dembele z pierwszych sezonów. No a potem załadował ładnego gola z główki i posłał pocisk, który wylądował w siatce. Ja jestem na "uprzywilejowanej" pozycji, bo go nie krytykowałem, więc mi mordy nie zamknął, ale osobiście uważam, że długo tu nie zabawi, a wczoraj to był jedynie przebłysk. Obym się mylił, ale takich bramek jak ta druga wczoraj, to się często nie strzela, a z gry, za dużo drużynie nie daje, oprócz szybkości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 mi też siadł, i znowu za ostatni hajs, tak samo jak poprzednio
No cóż, będzie za co pograć przez weekend :D
3
@4drian0 przypieprzanie się dla zasady. Schodził do zawodnika, to on wyznacza linie spalonego. Już bez przesady, że to jego wina
1
Bomba na banie, kończymy balet Panie Schar
1
W siatkówkę nie ma już słabych drużyn
2
@macio_944 zaryzykuje :D
https://ibb.co/B5WwLdgK
1
Z nami by to Sorloth strzelił :D
1
@Kgorecki2500 ja mam tak
https://ibb.co/kFX5M2W i jeszcze PSG win
Ale znając życie zaraz Liverpool strzeli, albo Atleti
7
@Rastafarnianin nie chce się czepiać, ale to zdanie chyba też nie jest poprawne stylistycznie.
@spiderman1899 chodzi mu o to, że ludzie brzydko piszą
0
@Blantozaur odstaw Netflixa ;D
@krycha2201 wiesz co, Warszafka kolejny raz pokazuje swoje prawdziwe ja
Mieliśmy od lutego nocleg zaklepany, ale się cwaniaki zorientowali że jest koncert Sanah i masowo odwołują wszystkie rezerwacje, po czym po chwili oferta mieszkania jest dostępna kilka słów drożej. Zwykle cwaniactwo
0
@JordiAlbion szukam najpierw tańszych opcji
1
@Czyhrynski Rusinowa Polana, stąd można wejść trochę wyżej, ale nie pamiętam nazwy.
0
Czy ktoś z Laramblowiczow wynajmuje mieszkania w Warszawie? Szukam noclegu z soboty na niedzielę. Właśnie nam gość na bookingu anulował rezerwację, bo ma mieszkanie zalane.
2
@macio_944 zajebiście, akurat w moje urodziny, jak miałem w planach zatrudnić karły
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja nie mam problemów z zasypianiem, chyba, że w dzień się zdrzemnę, ale za to budzę się po kilka razy w nocy. To mnie bardzo irytuje.
11
@blakkudium dałeś się złapać, jak @Kessie w siatkę :D
1
@Ryse
1. Betis - Real Sociedad 1/+2.5 2-1
2. Girona - Levante X/-2.5 1-1
3. Real Madryt - Espanyol X/-2.5 1-1
4. Alaves - Sevilla 1/-2.5 1-0
5. Villareal - Osasuna 1/+2.5 3-0
6. Valencia - Bilbao 1/-2.5 1-0
7. Vallecano - Celta 1/+2.5 2-1
8. Mallorca - Atletico X/-2.5 1-1
9. Elche - Oviedo 1/-2.5 2-0
10. Barcelona - Getafe 1/+2.5 2-1
4
@gumaz 16 września, grał z numerem 16 jeśli dobrze pamiętam
6
@Kgorecki2500 ale Ty patrzysz ze swojej perspektywy, czyli studenta, który ma prawie wszędzie zniżki, wynajmującego pokój i dorabiającego sobie na uber eats. Resztę zakładam, że dostajesz od rodziców (nie ma w tym nic złego)
Ale odpowiedź sobie sam, chcesz, żeby Twoje życie wyglądało tak cały czas? No pewnie nie.
Więc @osa91 dobrze napisał, że ta minimalna, powinna wystarczać na przeżycie na jakimś poziomie, nawet niskim, ale powinna. Ale tak nie jest. Tylko rozwiązaniem nie jest podniesienie tej najniższej.
2
@partymaker więc znając życie, przyjdzie jakiś mecz z Realem i zrobi babola ;D
Niestety, tak to działa zazwyczaj
11
Powiem Wam, że obstawianie to zło. Na dłuższą metę, nie da się tam wyjść na plus. To chyba są tylko jakieś pojedyncze przypadki. To jest wszystko tak losowe, że szok. Pierwszy przykład z brzegu:
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwS1RFTkhaQzQxODAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.T4tph2s9a2LS62BACk7-XVzihGBy-MhJzueUDvbL6Eg&source=SB
Benfica, gra u siebie, prowadzi 1-0, grają z przewagą jednego zawodnika, doliczony czas gry, Otamendi chce zagrać głowa do bramkarza, wywala się i bach, 1-1.
W moim przypadku to są niskie kwoty i zagram raz na kilka lat, ale po takich przygodach tylko się uświadamiam w tym, że to nie ma sensu.
Współczuję jedynie osobom, które są od tego uzależnione i grają za gruby hajs.
Ja wiem, że to było moje ostatnie 20 zł, które doładowałem. W moim przypadku dochodzi jeszcze głupi aspekt psychologiczny, że jak już obstawie, to później co chwila łeb w telefon i sprawdzam, czy wchodzi, czy nie. No ewidentnie mi to nie służy.
Szkoda czasu, kasy i zdrowia. Lepiej kupcie partnerce kwiatka, dziecku zabawkę, a sobie kebaba.
Udanego rozpoczęcia tygodnia. Pamiętajcie, że to ostatni poniedziałek w tym tygodniu!
0
@JohnKennedy na tle tej Valenci to i Paweł Wszolek by dzisiaj błyszczał
3
Ale trzeba przyznać, że bramkarz Valencii mógł przy tych bramkach zrobić dużo, dużo więcej. Zwłaszcza przy pierwszej i trzeciej.
1
@Kgorecki2500 oj zdecydowanie za duże ryzyko, jedynie Wisła pewniaczek
1
@escarabajo adios moje 5 dyszek haha
Nie wierze, jaki gol
Ale takie sytuacje mnie tylko uświadamiają, że u buka nie idzie wygrać w ogólnym rozrachunku